Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » outdoor power plant-skušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
schurulz
Stálý Člen

Karma uživatele schurulz - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Pohodička outdoor power plant-skušenosti Příspěvek č. 1

Zdravím growery,letos rozjíždím ve skleníku power plant s klonů od jednoho místního člena,zatím s tímhle modelem nemám žádné skušenosti tak sem prosím pište vaše postřehy a skušenosti s tímto modýlkem díkes a growingu zdar.

Old Post 22-05-2009 v 06:19 AM
schurulz je offline   Profil uživatele schurulz   Find more posts by schurulz   Foto galerie člena schurulz   Click here to Send schurulz a Private Message   Add schurulz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 2

a od kterého člena? nejlepší by bylo samozřejmě zeptat se jeho jak se jeho genetika chová on by to měl asi vědět nejlíp. jinak pwp venku dozraje, to, co jel bratr loni, moc husté nebylo, takže menší riziko plísní, což je ve skleníku víc než žádoucí.
a jak říkal soudruh Lenin: HLEDAT! HLEDAT! HLEDAT! - nebo tak nejak to mysim bylo

Old Post 22-05-2009 v 10:56 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 3

zdravím, chtěl bych se zeptat na pár věcí ohledně tohohle modelu, a než mi tady někddo napíše HLEDAT! HLEDAT! , tak chci říct, že jsem prošel snad všechny threadya, kde je PP pěstěnej, ale odpověď jsem nenašel.

Zajímalo by mě, jak je to se smradem/vůní v konečné fázi květu. A pak ještě, kdyby mohl někdo napsat smokereport, pro tenhle model je jich tu jak šafránu

dík

Old Post 31-05-2009 v 10:17 AM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bartic
Nový Člen

Karma uživatele bartic - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 4

čaues,ti něco napíšu.PP jsem jel loni od Dutch Passion ve foliovníku.Kytky byly obrovský.Jeli jako blázen,týdně +-30cm,takže byl potom dost velkej problém je tam v městnat.Koneckonců jsem měl foliovník cca 3,5m vysokej.Co se týká růstu,tak to byla bomba,ale co se týká výsledků,tak totální bída!!0Nakvítalo to cca začátkem září.Skoro každá kytka byla jiná,palice totální shit,neprorostlý,řídký,ale zase pěkně voněly:-)Počasí nestálo sice za moc,ale co jsem se dozvěděl,tak kdo si objedal PP od DP,tak prý měli špatnou genetiku a nikomu se nepodařilo nic kloudnýho vypěstovat.Snad letos bude genetika ok,jinak se máš na co těšit!!!Proti plísním to je super odolný,takže neměj strach-)Čekal jsem od toho něco jinýho,ale to je hold prostě riziko,že občas koupíš blbou genetiku.Jinak pro lidi,aby nepsali,že jsem to nehnojil,tak jsem hnojil Green a Bloom.Hodně štestí

Naposledy upravil bartic 04-06-2009 v 20:52 PM

Old Post 04-06-2009 v 14:18 PM
bartic je offline   Profil uživatele bartic   Find more posts by bartic   Foto galerie člena bartic   Click here to Send bartic a Private Message   Add bartic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bartic
Nový Člen

Karma uživatele bartic - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 5

Jinak jsem ještě zapomněl,že kdyby to dozrálo,tak to bude pecka:-)

Old Post 04-06-2009 v 14:21 PM
bartic je offline   Profil uživatele bartic   Find more posts by bartic   Foto galerie člena bartic   Click here to Send bartic a Private Message   Add bartic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
speedyam
Stálý Člen

Karma uživatele speedyam - 94% PěstitelskáKarma uživatele speedyam - 94% PěstitelskáKarma uživatele speedyam - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 6

kdyz uz to nenajdete 10 threadu o pwp outdoor tak alespon sjedte mysi na konec stranky tam je smokac http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=5

Outdoor 07 Skunk1 a Afghan + Outdoor 09 WW mix

Old Post 05-06-2009 v 10:22 AM
speedyam je offline   Profil uživatele speedyam   Find more posts by speedyam   Foto galerie člena speedyam   Click here to Send speedyam a Private Message   Add speedyam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schurulz
Stálý Člen

Karma uživatele schurulz - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 7

jo tak ten smokac je dobrej kdybych si ho bjval všimnul tak bych tenhle thread ani nezakládal

Old Post 05-06-2009 v 11:17 AM
schurulz je offline   Profil uživatele schurulz   Find more posts by schurulz   Foto galerie člena schurulz   Click here to Send schurulz a Private Message   Add schurulz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8382350 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív