Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Cannafest 2018
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 17

jdu az zitra, ale slevy byly vzdy... jak u koho. Nekde i 50%

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-11-2018 v 22:53 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigGi
Nový Člen

Karma uživatele BigGi - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 18

Ahoj cannafest Dobry freeseeds se daj ulovit kdyz vis jak olichotit prodávajícího ale pro většinu asi ne oni tam přijeli prodávat tak volna seeds jen na kolech štěstí cca 50 kc ale fast bud za kolo 150 kc a tam kde je to zadarmo dlouhá rada a kdyz muzes vyhrát sticker tak Dobry no ale i par semen. Co se tyce seeds tak sensi běžné ceny bez slev jinak tak 10% az 50% ostatní podle známosti doporučuji sumo seeds ty maj 50% slevu

Old Post 03-11-2018 v 00:00 AM
BigGi je offline   Profil uživatele BigGi   Find more posts by BigGi   Foto galerie člena BigGi   Click here to Send BigGi a Private Message   Add BigGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warema
Stálý Člen

Karma uživatele Warema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 19


hodne dobry dneska

Old Post 03-11-2018 v 00:02 AM
Warema je offline   Profil uživatele Warema   Find more posts by Warema   Foto galerie člena Warema   Click here to Send Warema a Private Message   Add Warema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 20

Tak tento rok mi Cannafest nevyšiel, ochorel som a tak ležím doma. Našťastie tam ide kamoš, tak mi aspoň zbehne kúpiť MammothP a snáď nejaké Boveda sáčky.

Semiačok mám doma tak na desať rokov nakúpené takže ma to až tak nemrzí- zľavy, ktoré sa tam dajú získať sa dajú vychytať aj na internete, takže až tak výhodné to oproti štandardnému predaju nie je.

Skôr ma mrzí, že sa nestretnem s množstvom známych, ktorí tam prišli vystavovať, ale tak snáď o rok, pripadne na inej výstave.

Už sa teším ako fikus postne video, ktoré nám sľúbil

Old Post 03-11-2018 v 08:29 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 21

Cannafest nevydá ani mne... ešte som tam nebol a neskutočne som sa tešil, ale všetci čo mi sľúbili ako tam pôjdu sa na to vysrali (hajzli) a sám tam ísť si predstavujem asi ako ísť sám na nejaký festival...

DrGrinspoon na to video som zvedavý aj ja.

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 03-11-2018 v 17:11 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 22


Grinspoonovi to nevyšlo a já si nakráčel k barneys a že prej už Grinspoona nemaj achjo jediný co sem fakt vyloženě chtěl. Když už nebyl tak sem koukal po jinejch sativkách... SUNSHINE od House of Great Gardner mi přišel celkem zajímavej. A ještě pár kousků sem si dovez

Jak mam rád organiku tak sem se musel zastavit u stánku FLORIUM a prostě ty hnoje musim zkusit. A mammoth slibuje tolik, že taky nejde nevyzkoušet.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 03-11-2018 v 21:35 PM

Old Post 03-11-2018 v 21:25 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 23

Jo, slevy na semena tam byly snad vsude ,ovsem krome jedne seedbanky a to byla Sensi.
Znamej si chtel koupit 10 semen SS na Out a stalo to u nich na stanku 1800 kc a normalne v obchode semen v Praze jen 1500 kc jeste daji slevu na 1300 kc. Ale slevy prej Sensi na Cannafestu udajne nebudou davat ani ten posledni den.
Takze u Sensi seeds se na Cannafestu moc nevyplati nakupovat.
Ale je fakt ze jsem porovnaval jen 3 strainy a vsechny mely drazsi nez u nas obchode.

Jinak to tam bylo super , krome toho ze jsem tam nenasel ty Rosin Pressy.
Legalizace me daly asi 10-15 semen gratis, rozdavaji je na pozadani.
Ani nemusis prokazovat ze jsi nemocny nebo duchodce.
Takze pristi rok zasadim 5 ks Shiva atomic co sem tam dostal od nejakeho amika co jsem s nim kecal na stanku ( asi venku nestihnou dozrat ) ke kemosovi a 10 ks semen primo na Out od te Legalizace.
Pry ty semena maji od ruznych darcu.

Naposledy upravil Madical-Strains 03-11-2018 v 22:17 PM

Old Post 03-11-2018 v 22:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 24


Tak vďaka kamošovi mám aj ja MammothP

Old Post 04-11-2018 v 07:29 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 25

Teď málo lidi, člověk pokecá ským potřebuje. Dokonce sem si sedl s jedním Američanem a bylo mi nabídnuto pár CBD medvídků atp. k ochutnaní.

Old Post 04-11-2018 v 14:43 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 26

tak ja jsem tam nakoupil dost seminek:

nejvic me zaujalo shishkaberry (novinka) od Barney's - kytka vhodna na outdoor dozravajici v zari a dle katalogu obsah THC az 26% (cele mi to u katalogu barney's prijde tak trochu vysoke v tech procentech THC u vsech modelu oproti ostatnim seedbankam, zrejme jen PR), ale i tak myslim ze to bude dost zajimavy model do outu..

Dale Sweet'N'Sour Outdoor version od SpliffSeeds a Cinderella's od SUMO, pro kterou asi budu muset zase vyresit svoje potize s prostorem pro pestovani v indooru a zas se do toho pustit :-))

ParadiseSeeds docela zklamani, chtel jsem si poridit zase SensiStarky, ale ze nedavaj vubec slevy fakt nechapu, jak uz psali nekteri nahore..

jinak jsem dostal 2 tricka uplne zadarmo a dokonce mi tam jeden chlapek u stanku nabidl jointa a pak kdyz jsem mu pochvalil model, tak mi dokonce dali kousek a byl to LEMON OG HAZE a kvuli tomu jsem musel pak nechat auto v letnanech, protoze jsem trochu panikaril, ze by me policajti chytili pri rizeni :-))

Naposledy upravil schutzesan 04-11-2018 v 17:23 PM

Old Post 04-11-2018 v 17:13 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warema
Stálý Člen

Karma uživatele Warema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 27

Taky jsem dovezl ruzny modely. Jsem zvedavej na Ultimate Ak od Somaseed a na Wonder Woman od Nirvany.. Zbytek klasika amnesie/cheese/Critical/Gorila
od RQS, DNA, atd..

Old Post 05-11-2018 v 07:57 AM
Warema je offline   Profil uživatele Warema   Find more posts by Warema   Foto galerie člena Warema   Click here to Send Warema a Private Message   Add Warema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 28

Cau všimli str si ze tam prodávali cbd travu pri 25% co sem koupil za 150 jedno g to museli bejt benga v hajzlu no nic mohl by me nekdo dat odkaz na takovou travu co ma max 1% thc a tak 25% cbd chci to pestovat protoze sem to vykouril a krasne sem se uvolnil od napětí a je to Dobry do ganja misto tabáku hulil sem pádě na pádě s normálním indorem a taky dobry

Nenecham si vzit svuj klid....možna to znas a vis jak to mam hozeny...

Old Post 05-11-2018 v 19:11 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warema
Stálý Člen

Karma uživatele Warema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 29

koupil jsem si CBD travu, udelalo se mi zle a opustil jsem areal... Patek byl pro me kritickej. A g/250

Old Post 05-11-2018 v 19:27 PM
Warema je offline   Profil uživatele Warema   Find more posts by Warema   Foto galerie člena Warema   Click here to Send Warema a Private Message   Add Warema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 30

S čeho ti bylo zle ze te to nezhulilo a stalo to 250?

Nenecham si vzit svuj klid....možna to znas a vis jak to mam hozeny...

Old Post 05-11-2018 v 19:32 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warema
Stálý Člen

Karma uživatele Warema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 31


tohle, mam cca 80% jeste doma a asi to vyhodim

Old Post 05-11-2018 v 19:38 PM
Warema je offline   Profil uživatele Warema   Find more posts by Warema   Foto galerie člena Warema   Click here to Send Warema a Private Message   Add Warema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 32


Taky, odzkoušeno, příjemně uvolnilo 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 05-11-2018 v 20:50 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-11-2021 - Cannafest - 0 odpovědí
01-11-2019 - Cannafest 2019 - 8 odpovědí
01-10-2018 - Cannafest 2017 - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3279260 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív