Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Auto California Kush,Sir Jack,Wappa,Black Jack,Super Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 65

Kup si aspoň hobby stínidlo, když už ne a-winga a nevymyslej kraviny 😁



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 24-10-2018 v 10:30 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 66

Přesně jak píše Growoli
300 snad seženeš

Nebo to udělej z něčeho bílého ale ....

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 24-10-2018 v 10:37 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 67

V nejhorším jak říká Kástroj, kus plechu a natřít bílou lesklou barvou ale nakladově tuším že to bude tak nastejno



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 24-10-2018 v 14:14 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 68

Okey o výkendu chci dát konečně pod výbojku a zapnout ventilátor,místo budou mít asi ve sklepě kde musím dodělat omítky protože to je katastofa.
Přemýšlel jsem je dát zatím do strarého mrazáku zhruba 130x60x70 je to kvadr(ležatý) ve kterym je výška asi tech 70 cm,Mělo by cenu to dát na stojato a odlehčit od lektroniky a nevo vymyslet v tom? Na pohled je to bedna jak kráva ale vevnitř nic moc,je tam jeste kus mista ktery je pro kompresor(motor) coz je ve vnitř znát
Taková amaterská otázka mohl by ten mrazak torsku vevnitr poodrazet to svetlo ?
Do budoucna mam v planu koupit odrazovou folii+-6m.
Jakej prostor je tak akorad pro 250w hps ? 1M je asi moc ale myslim ze stádat aspon na začátku nebudou jestli pojede vse podle planu.
Dekuji za odpovedi a peace.

Old Post 24-10-2018 v 14:32 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 69

Čau, hledej 😉 pěst v lednici tu je 😉
Za mě by to teoreticky šlo, ale proč??? Věř mi, že na čem ušetří š teď, budeš stejně dokupovat časem 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-10-2018 v 14:36 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 70

Na metru mám 600kilo... Minimum je 400w,mrazak nevím čoveče je dost nízkej a jak bys z toho odsaval horkej vzduch nevím



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 24-10-2018 v 14:57 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 71

Zdravas.
Na netu jsem našel návod na výrobu stínidla z plech. 50l nádoby na olej,docela nad tim prozatím přemýšlím...Co si o tom myslíte ?
Kytky rostou pěkně v kelímkách,California kush jsem nechal na kamnech v rockwoolu a nádobě,rychle to vyschlo a já měl o ně strach.
Přijel jsem v pátek domů a obě kytky vypadali jako těsně před smrtí,rockwool vypadal suchý a jedna kytka měla gumový stonek 10cm dlouhý a zkroucený přes okraj nádoby.
Nicméně jedna vypadala že to přežije,druhé jsem nevěřil.
Přesazeno do kelímků 2. kytka zasipaná pod děložní lístky a ted už nezbývalo nic než čekat co se bude dít.
Kytka se vzpamatovala a už jede.
Kelímky se začaly zapařovat a já měl strach o kořínky tak jsem prořízl kelímky zespod břitvou a zmizelo to.
Komu se nelení tomu se zelení.

Old Post 27-10-2018 v 18:38 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 72

Tvl proč vymýšlíš takovéhle věci ? 😅😂😂😅
Jjnak Jako Ok mě je to fuk ale je to divny vole 😂😂

Zkus udělat threed kde se nějak hezky pokusíš získat třeba od nějakého letitého growera nějakou starou výbavu co nepoužívá než tohle ...

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 27-10-2018 v 18:43 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 73

Hluboko do kapsy.
Né,nemám ted zrovna ani ty 3stovky abych si to stínidlo objednal a tak vymýšlím asi zoufalí věci.

Old Post 27-10-2018 v 19:02 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 74

Home-Made odrážedla....

damsiveku tady odprezentoval totální low-cost Jo z nádoby na barvu!

Soul Rebel - stínidlo z kouřovodný trubky, top!

Mrkni sem -> Výroba stínítka

Pak taky materiál - > Materiál na zhotovení stínidla

Třeba najdeš inspiraci, GL

Old Post 28-10-2018 v 00:06 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2152550 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív