Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Zmaru » 7x 8 Ball Kush od Barneys Farm / SPIDERVERO29 300W LED
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 33

Ahoj, máš ten samý setup jako já. Už mám pár kol pod verem s Ledidealu odjeto a tak si myslím, že jsi přepnul moc brzo. Nemyslíš?
Budu sledovat, jak se ti to podaří.

Old Post 04-10-2018 v 12:46 PM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 34






citace:
Původní příspěvek od Jana a Julca
Ahoj, máš ten samý setup jako já. Už mám pár kol pod verem s Ledidealu odjeto a tak si myslím, že jsi přepnul moc brzo. Nemyslíš?
Budu sledovat, jak se ti to podaří.


Ahoj, nemyslím je to sativa která se prej dost vytáhne tak nechci riskovat ze by mi to prerostlo

Ta jedinná ktka ze semene která mi zůstala už vypadá zdravě listy pěkně zelený, žádný žloutnutí okrajů prostě nic. Přidal sem jí do zálivky calmag a docela se spravila tak sem měl radost. Nicméně po přepnutí se tyhle příznaky začaly ukazovat u řízků..Tak jsem při zálivce taky přidal calmag a čekám co se bude dít..Po 2 dnech od přidání calmagu to vypadalo o dost hůř, ale četl sem že to tak má být že doumírájí načaté buňky či co, u té malé to taky tak probíhalo, tak čekám a doufám že se dají dohromady..

Taky sem se rozhodl, že sundám síť holky přece jen nejsou zrovna fit a ještě je stresovat neustálým ohýbáním pod síť taky není k prospěchu si myslím.

Dnes 6. den 12/12
přikládám fotky jak to vypadá plus fotky těch listů...

Dnes proběhne zálivka tak změřím PH a EC na výtoku, ale když sem měřil PH výtoku naposled tak to bylo 6,3

Co myslíte?

Zapomněli se mě zeptat kolik u sebe chci nosit, vyřešil to za mě alkoholik.

Politik je krytej může nerušeně škodit, mám ho volit?To bych musel hulit třikrát tolik.

Naposledy upravil FrantavBaraku 06-10-2018 v 14:00 PM

Old Post 06-10-2018 v 09:00 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 35



Takhle to vypadá dnes, trochu sem to preskladal napadá někoho neco?

Zapomněli se mě zeptat kolik u sebe chci nosit, vyřešil to za mě alkoholik.

Politik je krytej může nerušeně škodit, mám ho volit?To bych musel hulit třikrát tolik.

Old Post 07-10-2018 v 08:23 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 36

Vyhodit, RIP.

Old Post 07-10-2018 v 08:42 AM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 37

Hoj, si to trochu preburil s hnojivy. Myslím, že budeš mít výstupní EC nad 3. Změř EC a pak uvidíme co se dá dělat. No nevím jestli půjdou zachránit.

Old Post 07-10-2018 v 08:45 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Hoj, si to trochu preburil s hnojivy. Myslím, že budeš mít výstupní EC nad 3. Změř EC a pak uvidíme co se dá dělat. No nevím jestli půjdou zachránit.


Máš pravdu teď sem to měřil Vstupní EC vody 0,3 výstupní 3,2 sem idiot.. Vstupní ph 6,5 výstupní 5,85.

...co teď?

vzít je pod sprchu a pořádně to prolejt aby se to z toho vyplavilo?

Zapomněli se mě zeptat kolik u sebe chci nosit, vyřešil to za mě alkoholik.

Politik je krytej může nerušeně škodit, mám ho volit?To bych musel hulit třikrát tolik.

Old Post 07-10-2018 v 09:24 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 39

Pod sprchu určitě ne. Tam ti nepoteče dobré pH.
Určitě pomůže jen dukladny výplach, ale s upravenou vodou. Rovněž bych nešetřil s kořeňákem.

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 07-10-2018 v 10:14 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 40

Kup si ph- na kvet za par korun, naried s tym vodu z vodovodu, samozrejme si zmeraj vysledne ph a prelej to aspon 100l vody vo vani alebo v kupelni. Voda z vodovodu ma na vacsine odbernych miest ph 7,4... Aspon taka je moja skusenost. Co je nevhodne ako pise vyssie kolega na preliatie. Z vlastnej skusenosti viem ze kytky zalievane touto vodou maju problem vstrebavat ziviny.

Ten korenak nie je zla moznost cim obohatit tu vodu s ktorou to budes prelievat
..


No ale na toto vsetko uz vcera bolo neskoro. Do buducna si daj na toto pozor sam som zvedavy ci ich este zachranis.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 07-10-2018 v 10:16 AM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 41

Hned jak přijedu z chalupy jdu na to. PH- mám, došlo mi že tu vodu budu muset upravit, snad se z toho proberou. Díky za rady hoši

Zapomněli se mě zeptat kolik u sebe chci nosit, vyřešil to za mě alkoholik.

Politik je krytej může nerušeně škodit, mám ho volit?To bych musel hulit třikrát tolik.

Old Post 07-10-2018 v 11:30 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 42

Tak sem doma, dám presso a štráfka Instakushe od Ministry od Cannabis a jdeme na pruplach. Tak snad to holky rozdychaji

Zapomněli se mě zeptat kolik u sebe chci nosit, vyřešil to za mě alkoholik.

Politik je krytej může nerušeně škodit, mám ho volit?To bych musel hulit třikrát tolik.

Old Post 07-10-2018 v 12:45 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 43

Nezapomeň vymyslet způsob jak docílit rychlého vysychání zeminy.
Pro kořeny to bude zásadní. Jak se budou dlouho čváchat v bahně, ještě je to dorazí.
Pic...

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 07-10-2018 v 12:52 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 44

Možná ,že je zachráníš,ale budou mít řádný stres.Určitě se ti to projeví na výsledku"menší palice".Pokud máš možnost koupit jiné klony,tak je vyhod jak napsal Gaus. Ty žluté listy ostříhej."stejně ti odpadnou"

Old Post 07-10-2018 v 12:53 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 45


Tak mám hotovo, všechny sem prolil tak aby bylo pH na výtoku 6,5 a EC 0,5 + korenak

Teď už jen čekat co udělají

Zapomněli se mě zeptat kolik u sebe chci nosit, vyřešil to za mě alkoholik.

Politik je krytej může nerušeně škodit, mám ho volit?To bych musel hulit třikrát tolik.

Naposledy upravil FrantavBaraku 07-10-2018 v 16:26 PM

Old Post 07-10-2018 v 15:59 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 46

Tak to jsem zvědav jestli to dáš do kupy.

Old Post 07-10-2018 v 18:20 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Tak to jsem zvědav jestli to dáš do kupy.


To já taky..

Ještě mě tak napadlo, jsou 7den na květu..Mám už je tak nechat nebo to zpátky přepnout na růst dokud se nezotaví?

Nebo je to blbej nápad?)

Zapomněli se mě zeptat kolik u sebe chci nosit, vyřešil to za mě alkoholik.

Politik je krytej může nerušeně škodit, mám ho volit?To bych musel hulit třikrát tolik.

Old Post 07-10-2018 v 18:25 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 48

Nech už je tak. Začnou se tahat do výšky a budeš mít nové listy.

Old Post 07-10-2018 v 18:58 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1705080 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív