Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Zmaru » 7x 8 Ball Kush od Barneys Farm / SPIDERVERO29 300W LED
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 17

Když vidím blud, tak reaguji. Nejsem žádný bůh, ale používám mozek. Hodně lidí nedokáže přiznat, že se spletli a pak ještě napadají druhé za to že neměli pravdu. Eno nuno, nejsi sám co mají ego Karla Velikého. Tím se nebudu dál vyjadřovat a zasirat tady vlákno teoriemi.
Pro Frantuvbaraku, uvidíš sám. Zkušenosti jsou nejvíc.

Old Post 11-09-2018 v 14:59 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Dobrá rada nad zlato.Opět jsou tady napsány bludy jaké svět neviděl.To že mu trochu žloutnou lístky ,tak to určitě není světlem.
Chcete radit a pak má borec v tom jen guláš.
Svítí dvouma čipama tj 140W.Na malé prcky je to uplně v pohodě.Metr vysoko by musel dát světlo 1000 W hps.
Kup si zvlhčovačku vzduchu a na tak malé prcky dej klidně i 80% vlhkost.
Nepřelívej to a budeš to mít vcajku.


Zvlhčovačku už mám, vlhkost se snažím držet 70+

Světlo mám zpátky 50cm od kytek, řekl bych že jsem to přelil, školácká chyba, vůbec mi nedošlo že ty ledky netopí jak hps

A světlem si fakt nemyslím že to je, to je hloupost. )
Viděl sem dost growu pod led a nikdy to nědělalo problém, jak říkám to chce klid.

Old Post 11-09-2018 v 15:03 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlito
Stálý Člen

Karma uživatele Karlito - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 19

Ahoj.
Mám identický setup jako ty a naprostá spokojenost. Jinak fikus37 poradil naprosto správně.
Jedu sice teprve druhé kolo, ale Vero šlape jak hodinky.

Old Post 12-09-2018 v 16:16 PM
Karlito je offline   Profil uživatele Karlito   Find more posts by Karlito   Foto galerie člena Karlito   Click here to Send Karlito a Private Message   Add Karlito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 20

Tak jsem tu s updatem,

moc nadšenej z těch semen teda nejsem. jedna max 2 kytky vypadají k světu, je mi divný že tý jedný se daří a ostatním ne, leju tam jen vodu s upravenym ph (6-6.2)
Nenapadá někoho co jim je? přikládám foto.

kytky mají mezi 12-14 dni

Nejdou mi sem nejak nahrát fotky momentálně, zlobí to. Tak to dávám na externí cloud.

https://ibb.co/f0X0xK
https://ibb.co/ni1ccK
https://ibb.co/ddoere
https://ibb.co/fgL9re
https://ibb.co/cZ6tHK
https://ibb.co/cs3CBe

Dnes mam v planu to zalít, zaleval jsem v patek a dost primerene

Edit:

Kdyby se tu našel nějakej hodnej matkář z jižních čech kterej by mi dodal řezy abych doplnil box, byl bych moc vděčnej)))

Naposledy upravil FrantavBaraku 17-09-2018 v 14:56 PM

Old Post 17-09-2018 v 14:23 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 21

Může být hodně příčin. Pokud jsi tu kytky prelil, tak už se málo kdy vzpamatuje. Kořeny začnou pomalu umírat a kytka začne stagnovat.
Tak malé holky začínají v pařeniště a pak až se vyvine kořenový bal, tak se přesazuji. Tak na dálku radit je to blbé.

Old Post 17-09-2018 v 15:26 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 22

Nevím jestli jsem je přelil spíš ne, jen jednou jsem prolil cely kvetinac dokud neco neteklo ze spoda jinak sem zaleval s mirou.

Old Post 17-09-2018 v 15:42 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 23

jj, jak píše Fikus
Semínka nejlépe do 0,3 l kelímků a přesadit nejdříve až jsou hotové 2 patra.
Také je to dobré skrze celkové výšky rostliny.
Ten stoneček bývá zbytečně dlouhý, přesazením ho utopíš až pod místo, kde už odschly děložní lístky a tím dosáhneš nejen nižší výšky, ale také budou ty stonky daleko silnější a pevnější.

Škoda jich no, co už teď že.

pic...

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 17-09-2018 v 16:27 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od mico
jj, jak píše Fikus
Semínka nejlépe do 0,3 l kelímků a přesadit nejdříve až jsou hotové 2 patra.
Také je to dobré skrze celkové výšky rostliny.
Ten stoneček bývá zbytečně dlouhý, přesazením ho utopíš až pod místo, kde už odschly děložní lístky a tím dosáhneš nejen nižší výšky, ale také budou ty stonky daleko silnější a pevnější.

Škoda jich no, co už teď že.

pic...


Proto kytky davam zhruba do 3/4 květináče a pak dosypavam hlínu. Nikdy se mi to nestalo

Old Post 17-09-2018 v 17:35 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 25

Může toho být hodně, ale já jsem jel dlouhou dobu s klonů a už jsem pomalu zapomněl jak na semena. Teď pojedu po X letech se semen, tak taky budu muset oprášit mozek. Každopádně vlhkost v růstu je důležitá, když ještě rostlina nemá kořeny a nemá jak brát vláhu.

Old Post 17-09-2018 v 19:38 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 26

Počítám že aspoň 4-5 kytek dám doporadku, i to by stačilo vzhledem k tomu že pojedu SCROG tak je nechám o chvily dyl růst aby se dostatečně zaplnil prostor. Tak uvidíme, včera sem to zalil když zašlo slunce tak sem zvedavej jak na tom budou az privalim z jobu))

Old Post 18-09-2018 v 04:36 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 27

50 cm vys urcite svetlo nedavej. sam mam led a to svetlo nijak extra nehreje. hlavne pozor na to prelevani. u led to vazne tak rychle vyschne

Old Post 18-09-2018 v 13:23 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 28

Díky za rady hoši, podařilo se mi sehnat 6 kusů klonů tak jsem ty zničený kytky vyhodil a nahradil je ve čtvrtek klonama, dnes zaštípnuto, jak jsem již psal chci jet scrog, myslím že to bude sranda s ohýbáním )

Old Post 23-09-2018 v 11:33 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 29

Foto

Old Post 23-09-2018 v 11:34 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 30



Díky za rady, podařilo se mi sehnat 6 kousků klonů, tak sem ty mrzáky ve čtvtek vyházel a nahradil je těma klonama. Dnes zaštípnuto, chci jet scrog tak bude sranda z ohýbáním )

Old Post 23-09-2018 v 11:36 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 31




update po 5 dnech

klony ohnuty drátama pro vyplnění prostoru, daří se jim začíná to vypadat pěkně, tak za týden to přepnu na květ a nasadím síť. to zas bude 14dní proplejtačka, ale věřim že prostor zaplnim minimálně z 90%

Old Post 28-09-2018 v 18:08 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 32






Tak dnes první den 12/12 radši sem to přepnul, přece jen je to sativoidní pheno a prej se dost vytáhne tak abych měl kam proplejtat, dva mrzáky sem dal pryč a poslední kytka 8ball kushe zůstává, tak z ní snad něco kápne

Old Post 01-10-2018 v 13:23 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2088690 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív