Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 97% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 97% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 97% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 97% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 97% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 97% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 97% Pěstitelská

Příspěvek č. 17

Na fotkách to rozložení světla trochu zkresluje, ale i tak me pripadne, ze jej mas nějak nízko.

Old Post 09-10-2018 v 06:48 AM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 92% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 92% Pěstitelská

Příspěvek č. 18

No mám, protože to světlo kytky doženou během pěti dní a když pracuji tak večer už nemám sílu se s tím štvát. Navíc jsem teď byl i mimo domov. Posouvat ho budu tedy až zítra, celkem po šesti dnech. Určitě se na to zaměřím podle vašich doporučení.

Jsem pro úplnou legalizaci konopí!
Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W

Old Post 09-10-2018 v 07:48 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% Pěstitelská

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od WeedBurger
No mám, protože to světlo kytky doženou během pěti dní a když pracuji tak večer už nemám sílu se s tím štvát. Navíc jsem teď byl i mimo domov. Posouvat ho budu tedy až zítra, celkem po šesti dnech. Určitě se na to zaměřím podle vašich doporučení.

souhlasim. svetlo drzet idealne kolem 50-60 cm

VÝROBA A PRODEJ LED SVĚTEL

Old Post 09-10-2018 v 08:04 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 92% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 92% Pěstitelská

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od FrYnK

souhlasim. svetlo drzet idealne kolem 50-60 cm

Já to držel tak aby bylo nejvzdálenější místo 50cm od světla. Tzn 50cm do rohů. Mám tedy držet světlo 50cm nad středovými vrcholky? Snad to bude stačit i pro kraje.

Old Post 09-10-2018 v 08:46 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 90% Pěstitelská

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od WeedBurger

Já to držel tak aby bylo nejvzdálenější místo 50cm od světla. Tzn 50cm do rohů. Mám tedy držet světlo 50cm nad středovými vrcholky? Snad to bude stačit i pro kraje.

Jasný, udávaný výška je vždy od středu...dej to minimálně 50 cm nad.. nebo spíš 60

VÝROBA A PRODEJ LED SVĚTEL

Old Post 10-10-2018 v 15:36 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Příspěvek č. 22

17. Den květu
Světlo už za chvíli nebude kam zvedat, ale zdá se, že už růst zpomaluje, takže brzy spíš budeme kynout jsou krásný. Síť posloužila výtečně, poprvé se mi povedlo takhle dobře vyplnit celou plochu.

Old Post 16-10-2018 v 20:24 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás