Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W Příspěvek č. 1



Zdarec, tak konečně jsem se k tomu dostal a rozjíždím nový pěst. Řezivo mám od ZOO68.
8x Chemdawg x MK Ultra
7x Blueberry x Critical Mass - na to jsem hodně zvědavý
1x White Russian
+2x nějaký bonus, čekám na odpověď co to je musel jsem ještě vrtat dvě kapiláry
Takže 18 kousků
Díky za řezivo, nikdy jsem takhle křížené nebral.
Box 120x120x200
Světlo 650W 8xVero29 + 1xdeep red cip
- těch 650W zapnu max na tři týdny v největším rozkvětu, světlo mám silnější, protože bych rád časem box 150x150

Odtah 450m3
Čerpadlo 1000l/h
Cirkulační čerpadlo 300l/h na míchání vody.. je to hlava z akvarijního filtru

Hydro drip, rockwool. Naloženo v pH 5,8. Zalito poprvé 0.5EC 6pH

Tentokrát pojedu bez vzduchování, protože se mi ty kameny rozpouští do vody a zanáší čerpadlo včetně kapilár... Nemyslím si, že by tady bylo nějak obzvlášt potřeba bublat, když je to drip.. co myslíte, potřebuji bublák?


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Naposledy upravil WeedBurger 05-09-2018 v 13:47 PM

Old Post 05-09-2018 v 08:59 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 2



Konečně jsem si vyrobil pořádnou síť. Taky jsem dnes z hliníkových popelníku připravil čtverce, které jsem propíchal a nastříhal tak, aby pěkně sedly a zakryly rockwool. U dripu mi minule kolo přišlo, že jak teče voda jen v jednom bodě, není to úplně ideální. Tak jsem si připravil těmi hliníkovými čtverci plochu na ruční zalévání 1x denně ráno (odstata voda+voda z nádrže+první dva týdny kořenový stimulátor Plagron), těmi dírkami pak rovnoměrně voda prokape po celé ploše rockwoolove kostky. Budou tak dostávat green sensation a royal sugar, až přijde čas výhodou je, že se doplňky vsáknou a všechny se hned nevyplavi, protože kapiláry tečou jen z jedné strany rostlin.. aspoň nemusím utrácet za velká balení a stačí ty nejmenší.. i když i ty jsou drahý, ale nikdy jsem nic takového nezkoušel a láká mě to místo klasického pk 13-14
Foto celé skříně
Foto detail na hliníkový čtverec u White Russian
Ty dva bonusy navíc jsou blue x critical. Dva menší řízky ještě trochu stojí, zbytek jede, ale vím jistě že ručním dokrmováním je rozchodim


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Naposledy upravil WeedBurger 10-09-2018 v 19:47 PM

Old Post 10-09-2018 v 09:39 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 3

Vůbec ale vůbec ti to nepomůže když to tam napális naplno v tom největším rozkvetu na 3 týdny... nepomáhá to ani když někdo dosvicuje na konci větší wattazi aby to rychleji dozralo... kravina..

Old Post 10-09-2018 v 10:45 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od crazyn
Vůbec ale vůbec ti to nepomůže když to tam napális naplno v tom největším rozkvetu na 3 týdny... nepomáhá to ani když někdo dosvicuje na konci větší wattazi aby to rychleji dozralo... kravina..


Muzes to nejak vysvetlit ?

Chces rict ze kdyz budes mit kytky venku a 3 tydny v kvetu bude jasna oboha nebo bude pod mrakem a bude mensi intenzita svetla ze to na kytkas nepoznas ?

Logicky dodas kytkam vic energie tudis by mel byt narust vyssi... samozrejmne ze ne linearne... ale ze by to bylo uplne bez efektu ? To si rozhodne nemyslim...

VÝROBA A PRODEJ LED SVĚTEL

Old Post 10-09-2018 v 10:50 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 5

Spis jsem to blbě napsal , pomoct to pomůže , ale lepší efekt to udělá , hned na začátku květu ne ? Než aby to tam pálil dejme tomu od 30 dne..

Old Post 10-09-2018 v 11:23 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 6

Já myslim, že kromě posledního 1-2 týdnů před koncem, kdy už kytka jen dozrává to bude mít vždy nějakej efekt...
mezi 4.-7. nebo 5.-8. týdnem v tom nevidim žádnej problém...efekt se podle mě projeví v každé fazy, kdy to roste nebo přibírá na hmotě..

VÝROBA A PRODEJ LED SVĚTEL

Old Post 10-09-2018 v 11:29 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 7

Čau, dík za radu, nakrmim tomu hned jak začnu dávat green sensation, což je 28.den květu. A někdy před koncem dávkování to můžu stáhnout. To zní dobře.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 10-09-2018 v 12:55 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 8




Tak je to 9 dní. Jeden kousek se prostě nechce rozjet, pro jistotu už k němu taham větve z okolních rostlin, ať kdyžtak mám rezervu na zaplnění prostoru.. snad se za pár dní chytne, když ne, nevadí. Odhaduji že na růstu to bude ještě cca 10dní.
EC 1.13 (bylo 0.8 a výtok 0.63) myslíte že můžu vic? Nebo raději až za pár dní? Plagron uvádí 1.4, ale nechci takový skok.
pH 5,7
Zalévání 6:00 a 15:00 2,5l jedna porce vody, méně už nejde uškrtit, páč pak voda neteče že všech kapilár.
Ručně 0:00 proleju celou kostku a tím jí i vyplachnu usazené hnojivo.
Musel jsem zvednout síť, abych se lépe dostal k zadním rostlinám, tak je hůř vidět jak krásně jedou. Všechny se krásně větví, světlo od FrYnka dělá vážně jiné keříky než výbojka, jsou husté a jedou rychle. Celková kvalita zpracování a osvícená plocha je za jedna s hvězdou, fakt to vyrobil frYnk velmi kvalitně. Je znát česká práce. Líbí se mi i ten čtvercový tvar osvícené plochy, žádné zbytečně pálené světlo někam do stěn nebo stínidla. Už se těším až pokvetem.

Pár fotek a jedna na které je vidět mrzaček Chemd. White Russian vytvořil takový pěkný keřík, ale zapomíná růst do výšky snad zvýšení EC pomůže.
Na třetí fotce jsou dvě řady blue berry


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 14-09-2018 v 17:21 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 9



Čaute, dnes přepínám na květ. Výkon světla je teď 400W. Zhruba 11 dní bylo 300W, pak 12 dní 350W.
EC 1.6 vstupní, výstupní je 1.2EC - tudíž jim můžu ještě přidat ne? Našel jsem pár listů, kde je proti světlu vidět několik skrvn, které ukazují na nedostatek nějaké látky jako je vapnik, draslík nebo hořčík - sám nevím. List je normálně zelený, jen proti tomu světlu je vidět několik tmavých míst.. myslíte že když bych zvedl EC na 1.8, že by to mohlo pomoct? Posledně jsem mel takové fleky, když jsem ještě nechápal, na co jsou hnojky A a B a že se A má dávat jen v růstu a B v květu pomohlo to, když jsem začal dávkovat hnojky A+B 50/50 takže teď zkusím zvednout EC a snad to pomůže. Čistou vodou neproplachuji, protože si hlídám výtok a kytky dostávají každý den 200ml ručně porci vody, která krásně rozpustí usazené hnojky. Byl to dobrý nápad, už se těším jak takhle budou baštit green sensation

Foto 1. den 12/12 - na fotce je světlo staženo na 200W, kvůli lidem z protějšího činžáku, nepotřebuji aby mi skrze závěs zářil box
Foto 2. Zde jsou ty skvrny, co myslíte?


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 28-09-2018 v 08:21 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 10




Tak dnes koupen cal mag. Vstupní EC 1.6, výstupní 1.0 tudíž tomu dnes ještě přidám tím cal magem, který mi zvedl EC o 0,4 (dám tam poloviční dávku abych dosáhl ec 1.8).. musím ale počkat, teď jsem do nádrže dával peroxid 30% 1ml/litr, páč se mi tam usadil nějaký hnus a to tu nádrž meju každých 7 dní savem :/ do večerního zalévání peroxid snad vyprchá i když zas tak moc tomu nevadí pH je v normě .. kytky jedou jak blázen, mezera po chcípáčkovi je vyplněná, ale stejně se ten plevel snaží žít a růst, tak jsem mu tam vystříhal malé okno v listech ostatních rostlin, aby dostal porci světla taky 10x10cm mě nezabije, ale jeho by tma zastavila úplně a je mi ho líto, prostě odkvete taky ..
Na fotce je vidět můj zalevaci hrnek na tyči z rozbitého mopu od kamaráda, takže díky V! funguje skvěle. Na další fotce je pak vidět mé profi uchycení hřebíkem, který nešel do tvrdého dřeva zatlouct a podložku udělanou ze zlomeného plátku z pilky na železo.. nenašel jsem podložku no..


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 02-10-2018 v 16:17 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 11

Pekna prace

Grower sponzor

Old Post 07-10-2018 v 20:44 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 12

Mnohokrát děkuji ještě 18 dní a budu dávat green sensation, už jsem dvakrát zvedal světlo. Jedou krásně. Cal mag pomohl na fleky. Zastrihaval jsem naposledy před třemi dny listy a teď už budu jen prostrihavat jednotlivé čepele listů, aby to bylo co nejšetrnější pro rostliny, taky si hlídám kolik listů beru z jaké rostliny, abych nezatěžoval některé více než jiné.

Také všem děkuji za karmu, potěšilo mě kolik lidí to sleduje tak ať se vám daří!


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 07-10-2018 v 21:42 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Denny19
Stálý Člen

Karma uživatele Denny19 - 17% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 13

Máš to super udělaný. Už se těším na další fotky

Old Post 08-10-2018 v 19:30 PM
Denny19 je offline   Profil uživatele Denny19   Find more posts by Denny19   Foto galerie člena Denny19   Click here to Send Denny19 a Private Message   Add Denny19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 14

Jeeej drip rw
Gratulujem k dobrej volbe. Budes spokojny vyzera to super. Inak je to cirkulacne ?
A bublak som pouzival a zdvihal mi extremne ph. Dlal som ho prec a vsetko ok.

Old Post 08-10-2018 v 20:00 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krouhis
Stálý Člen

Karma uživatele Krouhis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 15

Máš to pěkně,!Ty rohy nevypadají moc osvětlený nebo to je jen fotkou?

Old Post 08-10-2018 v 20:09 PM
Krouhis je offline   Profil uživatele Krouhis   Find more posts by Krouhis   Foto galerie člena Krouhis   Click here to Send Krouhis a Private Message   Add Krouhis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 16

Bublák jsem měl zaply jen cca týden, nepotřebuji ho tam. Mám odpadní nádrž na odtok a regulační ventil za čerpadlem, mám to nastavené tak, že mi zalívá na jeden zátah 2,5 litrů vody a to stačí na to, aby mi to trochu i proteklo ven. Vylivam 30litru týdně pryč. Ze začátku jsem zaléval 2x denně, pak 3x a teď 4x. Je to podle toho, kolik teče vody ven. Když vidím, že už moc nevytika, tak zkrátím interval mezi zaléváním nebo přidám ještě jeden cyklus. Neproplachuji čistou vodou, protože to zalévám večer ručně 200ml (+kořenový stimulátor + cal mag) naráz do každé rostliny, což mi rozpustí usazené hnojivo okolo kapilár. Výtok mám teď 1,4EC. Vstupní 1.8EC. Hlídám výstupní hodnoty, abych zavčas viděl, jestli nesolim moc.

Bublák mi pH zvedal jen když bylo nízké EC a musel jsem používat ph-.. při EC 1,4+ mi Plagron drží hodnoty pH i s bublakem stabilní.

Co se týče světla, tak mi přijde že to do středu pálí víc než do krajů. Krajní rostliny jsou vytáhlé a ty pod světlem nižší, zatím to není takový rozdíl aby mi to nějak komplikovalo celkový pěst, lze s tím pracovat, tak uvidíme až pokvetou, jak se to bude chovat. Zvedání světla umožní i prostředním kytkam dohnat ty krajní. Jak říkám, zatím v pohodě. Ukážou to až palice pak udělám nějaký závěr.. možná by nebylo špatné mít čipy dál od sebe.. uvidíme..

Jo a díky za pochvaly


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Naposledy upravil WeedBurger 08-10-2018 v 20:50 PM

Old Post 08-10-2018 v 20:31 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1506170 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív