Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Matkárna 400w, Cloning + 600w HPS Critical 2.0 Dinafem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Lze mít kvalitní matku z feminizovaných semen ?
Ano, ale pouze z kvalitní seed banky
Ano, ale né dlouhodobě
Ne, kvalita je daleko nižší než z regulárů
Ne, nejde to vůbec, velký výskyt hermáčů
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 17


Tak máme tady drobný upgrade. Matkárna se nám začína pěknu zahuštovat a teploty venku naštěstí klesly. Nebude trvat dlouho ( cca 2-3 tydny ) a začneme klonovat.

Old Post 21-09-2018 v 14:32 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 18


Mám tady další up matkárny. Pořád jsem zjištoval něco o textilních květináčích a nemohl se rozhodnout, tak sem si řekl, že je otestuju právě na matkách. Byly předtím v 6L květináčích v plastu a koupil jsem 10 L textilní. Poznatek č. 1 je že se tam vleze o hodně víc než je deklarováno. Rozdíl mezi plastem 6L a textilním 10 L je logicky 4 L hlíny. Hovno ! Na 8 kytek jsem spotřeboval víc než 100 L hlíny !!!! Ono když se to tam fakt napěchuje tak se tam vleze opravdu hodně substrátu. Poznatek č. 2, je to pracnější jak s plastem, takže pokud má někdo pár kytek nebo matkárnu budiž, ale na SOG se vůbec nehodí. Nejsou ani tak foremný takže by se jich do toho boxu ani tolik nevešlo. Vypadá to, že tak za týden bych se mohl pustit do klonování. Mám tam víc genotypů. Excelentní větvení, silný stonky a špatný větvení atd. .... Mám ted prázdnej box tak jsem půlku dal pod 660w MH a zbylé 4 zůstávaji pod 440w MH. Nemůžu se dočkat, až si poprvé koupím LED, protože sledovat tady některý vlákna, jak se jím pod nimi daří tak to stojí za to

Old Post 27-09-2018 v 14:05 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 19


Here we go !!!! Jde se pomalu na klonování, které mě čeká ve čtvrtek. Ale tak jako před každou prací je potřeba důkladná příprava !!!! Nahodím vám sem mnou sepsaný postup jak to dělám já. Dneska jsem upravil 24 hodin odstátou vodu na ph 5,3 a 2ml/L Rhizotonic Canna. Ph se ještě zvedne jakmile v něm nechám rw kostky napufrovat. Používám jen kyselinu fosforečnou ( květová ) protože dusičná ztrácí strašně rychle učinnost a druhý den by bylo ph zase na 7.

Old Post 01-10-2018 v 18:28 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 20

Klonování:

Kohoutková voda: - Ph 5.5
- odstátá min. 24 hodin
- teplota 22°C
- Rhizotonic ( canna root stimulátor ) 2 ml/ litr vody

- Klonovací kostky Grodan 4x4cm
- Žiletky s vrchním krytem ( Unger )
- Stimulax I. ( klonovací prášek )
- Prkýnko
- Párátko s ostrým hrotem ( nikdy né hřebík )
- Rozprašovač tlakový
- Skleník Xstream
- Perlit Gold Label
- Nůžky s dlouhou tenkou čepelí
- Ph metr Hanna
- Propagátor 2x55w
- Větrák s klipsnou
- Pipeta 5 nebo 2 ml

V jednoduchosti je síla, stačí dodržovat jasná pravidla a pokud je kvalitní genetika tak klony zakoření od 8 do 14 dnů.

- odstátá voda min. 24 hodin ( kvůli chloru )
- teplota vody 22°C
- přidat 2 ml/ litr Rhizotonic Canna ( brutálně zvyšuje Ph, takže napřed přidat hnojivo )
- upravit Ph na 5.4 ( ono se zvedne jakmile se tam přidají rw kostky )
- přidat do vody rw kostky ( i s tím obalem )
- za 15 minut opět změřit Ph a pokud se zvedlo tak opět ( opatrně ) upravit Ph na 5,5
- nechat 2-3 hodiny pufrovat ( rw kostky mají vyšší Ph a proto je potřebujeme upravit/ nasát ( napufrovat ) námi upravenou vodou. Kostka si za ty 2 hodiny upraví svoje Ph na námi požadovanou uroven Ph.
- potom vytáhnout kostky na připravený skleník vyložený vrstvou propláchnutého perlitu ( 1,5 cm ), hlavně ty kostky nemačkej !!!! Rockwool ztratí vlastnost nasát vodu potom co ho zmáčkneš !!!
- a kostky necháš osychat cca 2- 3 dny ( ony ztratí přebytečnou vodu a lépe se do kostky dostane kyslík ), pokud je kostka přemokřená klon by mohl začít hnít z nedostatku kyslíku
- potom si do kostek uděláme párátkem dírku zhruba do půlky kostky, nikdy né skrz !!!! My potřebujeme, aby měl klon kontakt s kostkou a neuschl !!!
- na prkýnko si vysypeme dostatek prášku Stimulax I. ( nikdy nenamáčíme klon přímo do krabičky aby se zbytek prášku nekontaminoval !!! )
- nachystáme si nůžky a žiletku ( vždy čistou !!! po klonování žiletku vyhodíme )
- nůžkami si ustřihneme klon z matky ( 15 cm ) a ustříhneme z něho spodní větvičky. Necháme vždy jen vrchní dvoj- list. Pokud mu necháme více listů, klon se snaží vyživovat všechny listy a na to nemá sílu a může zahynout. Půlku listů ještě zastřihneme, aby jsme opět snížili velikost listů. Poté klon na prkýnku seřízneme žiletkou v uhlu 45° ( šikmo ) a lehce žiletkou oškrábeme ( 3-4 tahy ) stonek v oblasti kde bude v kostce ( 2 cm ). Poté klon lehce namočíme v prášku. Pokud bysme ho tam dali moc tak nám ten prášek začne po pár dnech hnít a klon zdechne.
- takto připravený klon zapíchneme do námi připravené dírky v rw kostce a lehce ho zatlačíme, klon nikdy nesmí projít skrz kostku !!!! Z námi seříznutého stonku v rw kostce budou za pár dnů rašit kořínky.
- klon odložíme na perlit do skleníčku a pokračujeme dokud nebude plný
- poté klony jemným sprejem postříkáme s vodou s Ph 5.5 a Rhizotonicem ( 2 ml/ litr ) a přiklopíme krytem a otevřeme průduchy na maximum !!!! Takto klony udržujeme 1 den pod žářivkama ( 18 hodin světla/ 6 hodin tmy ), které zavěsíme i 40 cm nad klony ( nechceme je hned uvařit teplem ). Kryt každý den 2x sundáme abychom klonům dodali čerstvý vzduch ( opatrně at nějaký klon nepřicvakneš krytem !!! ). A po 1 dnu sundáme kryt a necháme už jen větrat, pravidelně kontrolujeme vlhkost kostek ( třeba i ráno a večer ) !!! Šplícháme upravenou vodou 2-3x denně na listy. Pokud je potřeba kostku navlhčit tak ji nikdy nenamáčej ale sprejuj od spodu !!!! Klon začne vyhledávat vodu od spodu !!! Pokud bys kostku namočil ve vodě tak nasaje moc vody a kořenění by se zpomalilo. Za 8-12 dní by mělo být většinou hotovo. Bude vam trvat než dostanete ten cit při vlhčení takže raději kontrolujte 2-3x denně.

Fotky dodám ve čtvrtek.

Old Post 01-10-2018 v 18:37 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 21


A tady na ukázku testovací klon Critical 2.0 Dinafem ( nechán jen v 1 L květináči ) ani nevím den květu, tuším mezi 20.- 25. dnem květu.

Old Post 01-10-2018 v 18:49 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 22


Tak nachystané rockwoolové kostky na perlitu. Sháním ještě sadbovač kostek na 4 cm ale nikde ho nemůžu sehnat tak ho objednám přes net. Jde mi o to, že ty kořínky co prorostou tak se dost často zlomí o perlit. Potřebuju aby se obtočili kolem kostky a vytvořili takový drobný bal.

Old Post 02-10-2018 v 20:56 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 23






Takže máme naklonováno. Všechny klony se zatím chytily. Jen ještě dodám, že jsem nechal rw kostky 3 dny vyschnout. Pomůže to v rychlejším zakořenění, protože kostky nejsou přemokřený a dostane se k nim více vzduchu. Musíte dostat ten cit abyste poznaly co je ještě v míře a kdy už je to potřeba šplíchnout vodou, protože kolikrát stačí rozdíl 3 hodin a klon může zdechnout. Další věc je, že klon namáčím v kořenovým prášku tak abych zasypal stranu, kde není šikmý řez. Někde jsem četl že by se neměl dostat přímo do stonku ( ucpání přísunu vzduchu atd. ). Ten stonek je trochu "oškrábaný" žiletkou, aby z těch "otevřených ran" začaly rašit kořínky. Klon zapichuju tou šikmou stranou směrem dovnitř kostky, aby se co nejvíce kořenů stihlou prokořenit tou delší částí kostky. Klon nikdy nepropichujeme skrz kostku. Nechávám ho tak 5 mm od konce kostky aby se tam mohli dělat kořínky. Když ho necháte skrz kostku tak z toho konce se vám nebudou dělat kořínky, protože nebude mít vlhkost. Šplíchám 5x denně s odstátou vodou, Ph 5,5 a 2ml/l Canna Rhizotonic a vyvětrám pařeník 2-3x denně ( nechám odklopený 1 minutu aby se vyměnil vzduch ). Já myslím, že jsem zhrnul vše do posledního detailu jak teď tak v návodu předtím....

Old Post 05-10-2018 v 06:55 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 24


K zabránění plísně používám již mnohými osvědčené špejle. V pařeníku může krásně cirkulovat vzduch. Nicméně zítra ráno pařeník sundávám, a už ho nebudu po zbytek kořenění nasazovat. Kostky začnou pěkně vysychat a tím nutit klon k zakořenění.

Old Post 05-10-2018 v 07:02 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 25


Jinak v anketě máme zatím 23 hlasů. A teď by mě zajímalo, jestli hlasujete protože víte, nebo protože myslíte. Taťka říkává "Myslet, znamená hovno vědět". Ti co hlasovali proti a nemají to vyzkoušené, či ověřené tak akorát matou veřejnost. Počkejme si na závěry, ale tady mám klon v 1L květináčku ( už nebudu přesazovat do většiho- testovací verze ) a vede si docela k světu. No posuďte.....

Old Post 05-10-2018 v 07:07 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 26


Dneska se ukazují první kořínky, ted v poledne je to 6,5 dne od naklonování

Old Post 11-10-2018 v 11:33 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 27

Nevím proč si to tak hajis. Lidi co začínají a vezmou si řízky z fem matek a zkazí pH EC a dají kytce zahul, tak mají velkou šanci na zhermeni, to je dané. Já bych problém nejspíš nemusel mít, protože hodnoty hlídám, ale není potřeba vnucovat někomu svůj názor raději si koupím feminizovaná semínka nebo řízky z regular matek, to je taky dané, takže já hlasoval proti. Jestli tě zajímá proč a myslet si něco na základě faktů a posbíraných dat a recenzí jiných lidí - neznamená hovno vědět.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 12-10-2018 v 09:22 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 28

Ja svuj nazor nikomu nevnucuju, v podstate jw mi jedno jak to dopadne, klony stejne neprodavam. Ale at hlasujou jen ti co s timto maji zkusenosti. Pak totiz hledas info na otazku a najdes strasne moc nespecifickych odpovedi typu.... kamos od kamosa pestoval a rikal ze to urcite nejde atd. Posledni dobou se totiz objevuji nejasne odpovedi at uz na metody nebo vyrobky. A sorry ale nepocitam s tim ze nekdo nemeri PH, to se pak nesmi divit ze mu to neroste ani z regularu.

Old Post 12-10-2018 v 13:26 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 29


Tak klony v pondělí dosázím do 1 L květináčů s hlínou. Ale ted jen ukázka Critical +2,0 ve 26 dnu květu

Old Post 13-10-2018 v 06:53 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 30

Všecko super s femek už sem pár kol odljel a no problém jen to chce stabilní podmínky abys předešel stresu jinak ti to zhermi i od kvalitní banky. Jak to je s udržováním matky z fem.seeds už bude asi jiná věc než v pohodě sklidit. Jinak mě moc pobavil příspěvek č.28 kde si napsal "kámoš od kámoše pěstoval" to mě vždycky dostane do kolem a.k.a jedna babka povídala. No hate a offense jen sem to dlouho neslyšel tak mě to pobavilo
Btw ten Critical na 1l květináč vypadá že bude mít solidní centrální bambuly. Hodně zdaru

Old Post 13-10-2018 v 07:43 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 31

Matky mam pod 600w MH, Ph 6.3, hnojim kazdej 3. den, zasazene v hline, textilni kvetinac 10 L, vecer dam fotky, matky vypadaji luxusne. Za 4 mesice budu kupovat genetiky z regularu na selekci. Tohle je takova nouzovka a experiment. Jde mi spis o to ukazat to. Protoze kdyz hledas na groweru tak najdes 1000 ruznych nazoru na jednu vec. Pak se clovek nicemu nenaucí. Hodne lidi s danym problemem nema zkusenosti, presto šíří informace od jinych ktere nema overeny, to me vadí. Ale musis uznat ze tech hlasek je tady dost 😂 Stací se podivat do sekce nejvynosnejsich odrud, "Slysel jsem ze critical mass od mr nice je dost vynosnej, ale sam sem ho nejel" 😂😂😂

Old Post 13-10-2018 v 08:30 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 32

Já jel dva řízky ultra skunk, které jsem držel dva měsíce v růstu a bylo to z fem rostlin a taky v pohodě, jde mi spíš o ty jelita, co myslí, že můžou zalévat bez měření a pak se diví proč je to spálené nebo zhermene nebo žluté, či flekate abyste si nemysleli, že s tím zkušenosti nemám. Máš to dobře udělané a odvadis kus práce, nevidím problém v tom to dál poslat, ale musíš k tomu říct, že to není pro amatéry bez EC a pH metru


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 13-10-2018 v 09:29 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4320350 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív