Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pár rad pro začátek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BillyBonga
Nový Člen

Karma uživatele BillyBonga - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 1  

Dotaz Pár rad pro začátek Příspěvek č. 1

Zdravím, po měsíci studia se chystám na svůj první pěst a abych se vyvaroval zbytečných chyb, mám pár otázek.

Mé vybavení co plánuji koupit
- https://www.hotchilli.cz/600w-sety/...-120x120x200cm/
- https://www.hotchilli.cz/mereni/milwaukee-ec-611/
- https://www.hotchilli.cz/rw-kostky/...sadbovace-84ks/
- https://www.hotchilli.cz/nadrze-na-...drze-boyu-100w/

Pěstovat chci 10ks nejspíš feminizovaných White Widow v 11l květináčích.

1. otázka - bude stačit 250w MH výbojka na růst nebo radši 400w?
2. otázka - chci pěstovat v substrátu. doporučíte mi nějaky nebo namichát
65% rašeliny
15% perlitu
20%vermikompostu?

Děkuji všem kdo se mnou ztratí čas . A kdyby cokoliv z potřebných věcí chybělo nebo vás napadlo něco z kompletu vyměnit, budu rád za pomoc. Předem děkuji

Old Post 08-10-2020 v 11:44 AM
BillyBonga je offline   Profil uživatele BillyBonga   Find more posts by BillyBonga   Foto galerie člena BillyBonga   Click here to Send BillyBonga a Private Message   Add BillyBonga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milouch08
Stálý Člen

Karma uživatele Milouch08 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Milouch08 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Milouch08 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 2

Ahoj ja mám zatim odjetý jen 4.kola tak nevim jestli můžu moc radit ale můj názor je že na ten prostor bych použil 400w a pak 600w ja pěstuju v polovičním prostoru 120x60 a mám ledky ale svitim 200w a 350w přes zimu dam i 400w na květ tak bych se nebál dát 600w jinak si hlinu kupuju přesně plangron light mix a spokojenost druhu je samozřejmě více

Old Post 09-10-2020 v 01:32 AM
Milouch08 je offline   Profil uživatele Milouch08   Find more posts by Milouch08   Foto galerie člena Milouch08   Click here to Send Milouch08 a Private Message   Add Milouch08 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Ahoj na takú plochu by som šiel 400/600W, otázka je či to dokážeš uchladiť.

Inak čo sa týka hliny- za mňa bezkonkurenčne najlepšia je Mills & DNA Ultimate with cork. Je síce drahšia ale vďaka pridanému korku je podstatne vzdušnejšia ako ktorákoľvek ďalšia.

Old Post 09-10-2020 v 04:43 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdena01
Nový Člen

Karma uživatele Zdena01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 4

Zdravím všechny členy.
Když už se téma jmenuje pár rad pro začátek, tak bych se chtěl také zeptat. Teprve se připravují a bádám už několik měsíců zde na fóru. Chystám se na 2x 600w ve 240x120x200 stanu. Chápu může někdo namítnout že je to na poprvé zbytečné a hloupé, ale měl jsem spoustu věcí zadarmo. Chci odjet jedno kolo, teď když začíná zima. Podle toho co jsem četl tak je asi moc těžké udržet teplotu v letních měsících a ještě k tomu si nedokážu představit ten hluk když by ufoun 800m3 jel nonstop naplno.
Takže mám nachystaných 30x 6l květináčů. 30 semen White Widow od fair seeds. Chci jet se sítí. Substrát plagron Light mix, hnojky též od plagronu, Bloom a grow.
Chtěl bych tedy poradit pokud máte čas, stim zda jsem zvolil tak nějak dobrý počet a velikost květináčů na plochu.
Za jakýkoliv postřeh a radu budu rád, děkuji předem

Naposledy upravil Zdena01 17-10-2020 v 02:29 AM

Old Post 17-10-2020 v 01:29 AM
Zdena01 je offline   Profil uživatele Zdena01   Find more posts by Zdena01   Foto galerie člena Zdena01   Click here to Send Zdena01 a Private Message   Add Zdena01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 5

Zdena01 6l kvetináče a chceš pestovať v hline? Je to tvoj prvý grow? Pod sodíkom? Myslím si že to nie je dobrý nápad. Aj keby si nejako prežil rastovú fázu, tak v kvete sa ti s veľkou pravdepodobnosťou ukážu deficity nehovoriac o tom, že pri tak malých kvetináčoch budeš musieť zalievať tak 2x denne.
To UFO bude musieť ísť nonstop kvôli výmene vzduchu, nie len kvôli teplote.

Old Post 17-10-2020 v 03:34 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdena01
Nový Člen

Karma uživatele Zdena01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 6

Ahoj, děkuji za reakci. Ano sodíky, rozumím tedy správně že mám zvolit 11l květináče? Ano bude to první grow, ufo chápu že pojede nonstop ale po vypnutí lamp si můžu výkon stáhnout.

Old Post 17-10-2020 v 03:49 AM
Zdena01 je offline   Profil uživatele Zdena01   Find more posts by Zdena01   Foto galerie člena Zdena01   Click here to Send Zdena01 a Private Message   Add Zdena01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdena01
Nový Člen

Karma uživatele Zdena01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 7

2x 600w philips
2x předřadník lumatek
UFO 800m3/h 160mm s triakovym regulatorem
Stinidla a wing médium defender
Ofuky 2x větrák, spínací hodiny, pH metr samozrejmost

Old Post 17-10-2020 v 03:53 AM
Zdena01 je offline   Profil uživatele Zdena01   Find more posts by Zdena01   Foto galerie člena Zdena01   Click here to Send Zdena01 a Private Message   Add Zdena01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-04-2013 - Nenáročná odrůda na začátek - 4 odpovědí
02-10-2001 - Pár rad do začátku - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7553830 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív