Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Mid power led - 25 ks Cannalope haze,150x150
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Mid power led - 25 ks Cannalope haze,150x150 Příspěvek č. 1


Zdravím všechny ve spolek.
Po několika kolech OUT jsem se rozhodl vyzkoušet IN.
Je to moje druhé kolo.První kolo pod 1000W HPS DE nedopadlo nejlíp a nestojí ani za řeč,protože udělat 400G pod 1000W není ani 0,4 g na W.
Ted k osazenstvu:
- 25x Cannalope Haze řezy od toho samého klučiny co má Madical,tak jsem zvědav na dobu zrání.
- box jsem zvolil větší i když světlo mám jen na 120x120.Box mám 150x150X200
- výživa GHE 3 složky
- ofuk klipsňák 15 cm a na květ přidám ještě další dva do každého rohu
- ventilace Prima Klima 400m3 ,pak nasadím fitr až to půjde cítit

Nejdůležitější : světlo od Ledidealu co budou vyrábět až na podzim. To samé jak má risk akorát 2x tak větší.Tz 4 panely po 800 čipech. Tj 3200 MP čipů ,které jsou podrivovány a výsledná Wattáž je v růstu 280W a v květu 390Watt.
Efektivita podle grafů s Integrační koule je neuvěřitelných 219 lm/watt (měřeno bez zdroje,tak třeba odečíst ještě 5% ztrátu na zdroji).
Původně jsem toto světlo kupoval do boxu 120x120,ale mám zadarmo tyto květináče co jsou určeny pro hydro pěstování,tak jsem vyvrtal 10 vrtákem do těchto květináču díry pro provzdušnění a na spod jsem dal vrstvu keramzitu a hlíny Plagron Light mixu.
Vodu mám dešťovku ,tak jsem zatím nezměřil PH ani EC.Venku zalívám kytky touto vodou a květinky nevykazují žádný deficit,tak by to mělo být v klidu.Musím koupit PH a EC metr,ale všechny prachy jsem dal za světlo a poslední 2.500kč co jsem měl ,tak za klony.
Co se týče teploty ,tak mám v místnosti kolem 26 a v noci 22. Co je fakt pecka ,tak světlo oproti HPS vůbec netopí.Nevím jak v zimě,ale uvidíme.Box mám v hospodářské budově,takže přes zimu to bude asi problém.
Foto s 3 dne po přesazení do květináčů.Budu přispívat tak jednou týdně.

Old Post 23-08-2018 v 08:44 AM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 2


Foto 4 den růst

Old Post 23-08-2018 v 08:46 AM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 3

zdar, nebude lepsi pri celym rustu drzet nizkou vzdalenost od zdoje svetla a zvysit ji az pri prepnuti-protahovani ? ja mel vzdycky stonky tlusty jak parek kdyz sem mel svetlo nizko

Old Post 23-08-2018 v 08:57 AM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Montana23
Stálý Člen

Karma uživatele Montana23 - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4

Ahoj,můžu se zeptat na kolik tě vyšlo světlo?
Jinak budu sledovat...

Old Post 23-08-2018 v 11:59 AM
Montana23 je offline   Profil uživatele Montana23   Find more posts by Montana23   Foto galerie člena Montana23   Click here to Send Montana23 a Private Message   Add Montana23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 5

Jakto zes platil za ten led to si ho nedostal od ledidealu zadarma na zkousku?

Nenecham si vzit svuj klid....možna to znas a vis jak to mam hozeny...

Old Post 23-08-2018 v 19:54 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 6

svetlo mne vyslo kolem 22000 kc

Old Post 23-08-2018 v 20:50 PM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 7

Pampe, vstal si z mrtvých....
Tak vítej zpět
Budu sledovat jak se to světlo popere s takovým prostorem...

Old Post 24-08-2018 v 03:30 AM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 8

Mám jeden podobný panel doma, avšak so 6timi doskami a max výkonom 600w. Budem sledovať ako ti to pod tým ide.

Old Post 24-08-2018 v 06:14 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 9

Cau, mel sis to nechat udelat tak aby si mel kazdej panel zvlast.. takhle budes mit totalne nerovnomerne osvetlenej prostor...
Další věci je to ze 400w bude na ten prostor asi malo...pokud jsou ty desky PODDRIVOVANY tak bych na to napichnul jeste dalsi zdroj a trosku to posilil... ale za zkousku to stoji no..
Hlavne at se zadari..

VÝROBA A PRODEJ LED SVĚTEL

Old Post 25-08-2018 v 14:56 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 10

To bude brzo dzungle
CH moc nesmrdi ani v kvetu takze jsem nasazoval filtr az na posledni dva tydny.
Ale ta vune susiny ta je paradni !

Snad se ti zadari s tou vahou jako Fikusovi.

Old Post 25-08-2018 v 20:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 11

riskmc,co jsem mluvil s klukama s ledideal ,tak tady v ČR jsi dostal ty čipy co budou vyrábět jen ty na ukázku.Měli jen udělaných 10 desek s těmito čipy ty další pry byli horší.
frynk,já to světlo kupoval do boxu 120x120 a myslím ,že to 150x150 bude dostačující.No vlastně nevím,ale zkusím.Světla je dost podle mě.Osvítí to celý prostor,alespoň podle mého oka.Uvidíme.
Madical,díky za podporu.Jsem vlastně začátečník,tak každá rada dobrá.¨
Kilopaprik,světlo mám 65 cm od rostlin,ale dám trochu níž.Tak na 40-50 cm.

Old Post 26-08-2018 v 07:02 AM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 12

Měl jsi zůstat u toho boxu 120x120, jsem zvědav jak pojedou ty kytky co jsou po stranách. I když tyto malé čipy mají docela vysoky úhel světelného toku. Budu sledovat.
Pokud je toto číslo efektivity měřeno v integrační kouli a není to výmysl, tak efektivita je brutální. 800 čipu na jedné desce, to by i odpovídalo, takže jedna deska jede na 70 watt.

Old Post 28-08-2018 v 15:52 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 13



10 den růstu,dvě kopretiny stagnují.Asi je vyhodím.Zbytek jede krásně.

Old Post 29-08-2018 v 14:47 PM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 14

Nejmenší kytky naházej doprostřed, je tam víc světla a pojedou ryhlejsi..
Ty velky naopak do rohu a ušmikej jim ze spoda vetve... tim je zpomalíš a zmenšíš a ty ostatní je dojedou...
To lze praktikovat až do doby, než budou všechny kytky co nejpodobnější...

VÝROBA A PRODEJ LED SVĚTEL

Old Post 30-08-2018 v 09:58 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 15

Čau, hele jsi si jistej ze je to vše jeden model? Když na to koukam tak me přijde jako by tam byl mix dvou, soudim dle vzhledu listu. Co mas za medium? Pripadne me, ze je něco špatně, protože po deseti dnech by měly ty kytky vypadat trochu jinak.

Old Post 30-08-2018 v 15:05 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 16

rozdiely tam su ocividne aj pre mna ... ale co ja o tom viem ze .. inak parada

i see you bejbe

Old Post 30-08-2018 v 15:52 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8508290 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív