Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 80x80 Led Grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 17

Přesně za 3.100,-
U mě

Grower sponzor

Old Post 24-08-2018 v 08:58 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 18

Ahoj, já teď zařizoval hodně podobný box, koupil jsem Green Qube 80x80x180cm,k tomu mám od ledideal Vero Spider 29 300W (úplně totální bomba!) a odtah mám tu tady zmíněnou prima klimu 125 s termostatem, úplně v pohodě to uchladi, akorát když se zapne na menší otáčky (méně než 80%),začne to dělat takový nepříjemný brum... Tak mám pusteno pořád naplno, aspoň to pěkně větrá filtr mám k tomu taky prima klima a potrubí mám Phonictrap, je to ještě o dost tišší než sonoflex... Vem tu prima klimu budeš myslím spokojen, hlavně ta výdrž jak psali kluci přede mnou... Ať to roste!

Old Post 25-08-2018 v 09:45 AM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 270  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Musicos
Ahoj, já teď zařizoval hodně podobný box, koupil jsem Green Qube 80x80x180cm,k tomu mám od ledideal Vero Spider 29 300W (úplně totální bomba!) a odtah mám tu tady zmíněnou prima klimu 125 s termostatem, úplně v pohodě to uchladi, akorát když se zapne na menší otáčky (méně než 80%),začne to dělat takový nepříjemný brum... Tak mám pusteno pořád naplno, aspoň to pěkně větrá filtr mám k tomu taky prima klima a potrubí mám Phonictrap, je to ještě o dost tišší než sonoflex... Vem tu prima klimu budeš myslím spokojen, hlavně ta výdrž jak psali kluci přede mnou... Ať to roste!


ahoj,

No budu to mít vzduchove naddimenzovane, určitě to nebude na škodu.
Chci davat 190W alucraft, snad to bude stačit :/

jinak trubku snad nepouziji ani, jen dvě kolena... tak snad ten hluk bude pri zavěšení co nejižší, protože bych prave chtel ten fan regulovat co to pujde kvuli hluku...

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 25-08-2018 v 16:23 PM
Darsilius is online now   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 20

Jak říkám, paradoxně je ten větrák nejtišší, když jede naplno jinak 190w na růst dobrý, na květ je to na tenhle prostor málo se mi zdá. Posetri ještě a kup lepší světlo, na tom určitě nešetři, je to to nejdůležitější z celé sestavy... Pak bys byl akorát naštvaný že máš slabé světlo... Jestli můžu doporučit kup to co mám já, narozdil od alucraftu tam mám ještě 10 red cree diod 660nm, to je na květu hrozně znát

Old Post 26-08-2018 v 04:57 AM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 21

Prima Klima ctrl dělá rachot při nízkých otáčkách. Jo s EC motorem to je jiná písnička, ale taky jináči cena.

Old Post 26-08-2018 v 05:39 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 270  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Musicos
Jak říkám, paradoxně je ten větrák nejtišší, když jede naplno jinak 190w na růst dobrý, na květ je to na tenhle prostor málo se mi zdá. Posetri ještě a kup lepší světlo, na tom určitě nešetři, je to to nejdůležitější z celé sestavy... Pak bys byl akorát naštvaný že máš slabé světlo... Jestli můžu doporučit kup to co mám já, narozdil od alucraftu tam mám ještě 10 red cree diod 660nm, to je na květu hrozně znát


Tak nějak jsem hledal co a jak a myslím, ze jsem schopen i na těch 190w udělat něco slušného. Nevim no. Existuje ještě něco jiného vhodného do těch 7-8k, co mi ten prostor efektivně osviti? Tím myslím LED? Zase dávat za panel 13k a za rok zjistit ze jsou nové chipy a ze se to dá udělat lip a levněji se mo nechce ..:/

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 26-08-2018 v 08:19 AM
Darsilius is online now   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 270  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Prima Klima ctrl dělá rachot při nízkých otáčkách. Jo s EC motorem to je jiná písnička, ale taky jináči cena.


Ahoj a mas tip na něco jiného kolem té ceny, co bordel nedělá?

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 26-08-2018 v 08:34 AM
Darsilius is online now   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 24

Dva čipy na tento prostor budou na hraně, ale proč ne?
Jináč pokud chceš ventilátor s termostatem, tak počítej, že i TT ti bude rachotit. Já být tebou tak pokud chceš ventilátor co jede potichu, tak zvolím variantu bez termostatu a regulace otáček. Škoda, že nemáš víc peněz. To bych zvolil variantu EC motor + ctrl.

Old Post 26-08-2018 v 09:35 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 270  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Dva čipy na tento prostor budou na hraně, ale proč ne?
Jináč pokud chceš ventilátor s termostatem, tak počítej, že i TT ti bude rachotit. Já být tebou tak pokud chceš ventilátor co jede potichu, tak zvolím variantu bez termostatu a regulace otáček. Škoda, že nemáš víc peněz. To bych zvolil variantu EC motor + ctrl.


Uf, trosku si mě uklidnil. Jako bral bych tam jeďte aspoň 10tech cree diod 660nm, ale vubec nevim co obnáší je tam přidat. Asi min silnější zdroj a dal fakt nevim. Pajet umím, ale možná by to pak bylo dražší než větší panel nevim.

Na EC jsem Koukal, ale cena je dvakrát taková. Myslíš ze bez regulace bude lepší pro mě? Když tam bude realne teplo jen z těch 190w a 400m3/h vetrak bude v samostatné komoře odhlucnene vatou/polisem, zavěšeny na gumach?

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 26-08-2018 v 10:26 AM
Darsilius is online now   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 26

Pokud chceš tichý tak TT silent, nebo nic nezkazis pk dvourychlostní.

Old Post 26-08-2018 v 10:57 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 270  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Pokud chceš tichý tak TT silent, nebo nic nezkazis pk dvourychlostní.


PK? to je jaka značka? nemužu najít..

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 27-08-2018 v 18:41 PM
Darsilius is online now   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 28

Pk= PrimaKlima 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 27-08-2018 v 18:48 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 270  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Pk= PrimaKlima 😉



:-D ok, díky, dneska už radši napálim ...

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 27-08-2018 v 19:21 PM
Darsilius is online now   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mrsheep
Nový Člen

Karma uživatele Mrsheep - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 30

Kolik očekávala výnos?

Old Post 28-08-2018 v 05:33 AM
Mrsheep je offline   Profil uživatele Mrsheep   Find more posts by Mrsheep   Foto galerie člena Mrsheep   Click here to Send Mrsheep a Private Message   Add Mrsheep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 31

btw. Ta pk kdyz mas regulaci tak se da najit bod kdy to nehuci ani nebzuci.u me cca 60%
hlavne filt dost stahne hlucnost.
TT silent jsem real nevidel,ale obyc TT jsou oproti pk jebky.
Joooo EC.PK.-jo to bych chtel,ale uz jsem se vycakal u ledky....a dokud slape moje pk tak menit nebudu,uz jsem si na ten hluk zvyk,kdyz nepestim tak si pustim na spani,jinak mi prijde moc velky ticho v baraku.zvykjekosile,visjak.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 28-08-2018 v 11:01 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 32

Ja by som ti poradil takto:
https://www.iventilatory.sk/radialn...atom-125mm.html
Mam ho v skrini 50x50..na danu velkost staci ak bezi na malych otackach a vobec nehuci nakolko drevena skrina ten hluk dost odizoluje..ak sa pohras aby sa ti nesirili vybracie tak nebudes mat problem..vybracie su podla mna vacsi neproatel ako hluk prudenia vzduchu

Old Post 28-08-2018 v 11:40 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2018 - 6x FEM 2nd grow - 49 odpovědí
18-05-2017 - led grow - 132 odpovědí
09-03-2011 - 90W UFO LED Grow - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7859920 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív