Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED+HPS, 2x Lsd, 3x Critical Kush, Kokos+perlit, 80x80 cm
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Obecné LED+HPS, 2x Lsd, 3x Critical Kush, Kokos+perlit, 80x80 cm Příspěvek č. 1

Ahoj,
Rozjizdim nové kolo, tak zakládám nový téma. Tentokrát jsem se rozhodl pro změnu seedbank z dutch-passion.nl na Barnys farm. Očekávání jsou velká, uvidíme jak se pro toto kolo zadari.

Vybral jsem si poměrně odolné modely proti plísním, pac valcim s vlhkostí a párkrát mě to vylepeklo. Žádná traga, chytil jsem to vždy včas, tzn pár g, ale je to nepříjemné

2 x 11 l teku LSD,
3 X 11 l teku Critical Kush

Homebox 80x80x160
Lumatek 250+ W MH/HPS, pořádné stínidlo,
Ledideal.cz Bridgelux VEROgen7 3x60 W + 8x3 W RED Cree
TD-500 silent - 480m3 + filtr 620m3 na 150 mm.
2 x okruzaky.

Hnojky klasika JIDB + Enzymy od A. H do vody z RO
Nové zkouším kokos + perlit od Mother.

Obelix

Naposledy upravil Obelixsk.cz 11-03-2019 v 10:05 AM

Old Post 10-03-2019 v 19:46 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 2




Lumatek předřadník + výbojka 250 W HPS
Ledideal.cz Bridgelux Vero gen7. 3x60 W + 8x3 W RED Cree
Odhlučněny TD-Silent + Tlumič hluku. Jsem teď na 22 Db :-)

Obelix

Naposledy upravil Obelixsk.cz 11-03-2019 v 09:57 AM

Old Post 10-03-2019 v 19:48 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 3


Kyti cca 14 dni v predpestu pod LED Mars Hydro 250 W.

Presazeno do velkeho stanu pod 250W MH od Lumateku a 180 W LED.

Měl jsem problém s prelitim, zejména ta vpravo a lehce s pH. Njn LEDky mají nízký odpar :-(.

Obelix

Naposledy upravil Obelixsk.cz 10-03-2019 v 20:13 PM

Old Post 10-03-2019 v 19:54 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 4


7. Den. Od přesazení (21 v růstu)
Průběhu týdne dvě zálivky po 10 l s EC 1.4 a pH 5.1.

Dnes přepínám na květ. 12/12 :-)

zapínám plný výkon světel 290W HPS + 196 W = 486 W na 0.66 m2 Cca 70 000 lm

Obelix

Naposledy upravil Obelixsk.cz 10-03-2019 v 20:12 PM

Old Post 10-03-2019 v 19:58 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 5

Chápu dobře že to hpsko tam máš kvůli té vlhkosti? Jinak by si myslím stačila i ty ledka ne? Každopádně sleduji.... Critical od barneys mě zajima...jel jsem ho od dinafemu a žádná velká paráda,jako vzhledově pecka... Krásné ulepene palice, ale vůně a výnos podprumer... Taky mám teď kokos od Mother earth a nemůžu říct kriveho slova... Ať se daří



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 10-03-2019 v 21:05 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 6

Původně jsem měl pouze HPS a výnosy byly kolem 150 až 180g. Četl jsem hodně clanku na amerických grow fórech i na českých o světle. Spektru atd atd. Dočetl jsme se, že sluníčko má cca svítivost 100 000 lm na m2. Proto jsem se rozhodl přidat více světla, abych se dostal na podobné hodnoty. Více světla více fotosyntezy = více energie do palic.

Ze začátku jsem zkoušel jenom LED, chtěl jsem rovnou dve, ale byl jsem opatrny. Za nedlouho se ukázal velký problém s odparem a vlhkosti. Proto jsem přidal zpet HPS a nechal takto. Odpar se zlepšil a vlhkost snížila.

Po nasazení LED se výnosy zvýšily na cca 300 g.

Rozdíly patrne nejsou, jak si psal asi se světla prolínají. Ale. Pár rozdílů jsem. Nášel.
Pod LED jsou palice více kompaktní pod HPS více protáhl a celkově kyti mají nižší vzrůst. Ale ve výnosech bych řekl že jsou obdobné.

Critical Kush od Barny's farm mě dle popisu nadchnul tak se necháme překvapit.

Diky! :-)

Obelix

Naposledy upravil Obelixsk.cz 11-03-2019 v 05:39 AM

Old Post 11-03-2019 v 05:02 AM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 7

Critical kush mám připravený na další kolo, takže budu sledovat, abych to když tak včas mohl vyměnit

ať to roste!

Old Post 11-03-2019 v 15:16 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 8




Zdravím zase po týdnu.
Foto z neděle po 7 dnech od přepnutí.
Holky jedou přirozeně, nechávám je rozrust, V neděli hodím síť a začnu rovnat, první čištění a ohýbání.

2 x zálivka po 14 l, EC 1.8, Ph 5.8

Pro info přidám ještě foto z min týdne

Obelix

Naposledy upravil Obelixsk.cz 19-03-2019 v 09:49 AM

Old Post 19-03-2019 v 05:35 AM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 9



Přidávám pár fotek z dnešního rána. 18 den květu. Mám velký problémy, holky se tahají jako magoři, už jsem přes 110 cm což u štábu 160 cm začíná být docela zajímavé.

Tak. Každý den lamu a ohybam.

Obelix

Old Post 28-03-2019 v 11:05 AM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 10

Jooo kamaráde to znám... Nejednou mě to přerostlo ,jooo málo jsi ohybal



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 28-03-2019 v 14:55 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 11




Den 30 květu.
Kurva málo jsem ohybal. Naštěstí už jedou do palek.

Došel JIDB, sakra. Tak jsem vytáhnul rezervní Plagron Terra Bloom (hrozná brecka, zlatý X) + Plagron pk13-14 + A. H enzymy na celkove EC 2.0. PH narozdil od JIDB musím hodně srazet z 6.5 na 6.0 8 ml kyseliny na 20 l. Docela mazec.

Zálivka 2 x týdne po 20 l cca.

Holky max spokojený, spodní listy prakticky zůstávají, žádný známky po defektu. :-) tak ať to vydrží 😎

Obelix

Naposledy upravil Obelixsk.cz 09-04-2019 v 19:45 PM

Old Post 09-04-2019 v 17:11 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 12





Den 42.
Trošku spálené, ale jinak jedou dobře.

Obelix

Old Post 21-04-2019 v 17:26 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 13

Čau Draku, tak jak to pokračuje? Zatím to vypadá pěkně



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 17-05-2019 v 22:52 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 14

na kolik tě vyšlo to osvětlení,myslím bez té 250w hps ?

Old Post 18-05-2019 v 14:23 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3778810 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív