Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5x Bcn critical xxl auto 2xBlackberry Gum 1xGreen poison 250w hps + led
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Hlína 5x Bcn critical xxl auto 2xBlackberry Gum 1xGreen poison 250w hps + led Příspěvek č. 1

Tak jsem se rozhodl s Váma podělit o další pěst .
Je to směs automatů a feminizovaných.
Světlo:250w hps od začátku,příští tyden možná nastoupí led panel viparspectra 600w
Ventilátor:Sunon dp 201 a
Hlína která co mi zbyla z mazarů plánuji koupit ještě jednu a přesadit do větších květináčů.
Květináče teku 5.6l
Hnojiva:advanced hydroponics grow bloom a micro
Plus zbytek cannaboomu biotonex revienta gogolos super boom compactor a od greenhouseseeds hybrid booster.
Nejvyšší rostlina má +50cm.

Old Post 12-05-2019 v 14:06 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Obecné 250w how bcn critical BlackBerry gum green Poisson amnesia Příspěvek č. 2


Hnojení s advanced hydroponics grow +root stimulátor výška 70cm

Old Post 19-05-2019 v 22:24 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 3


...

Old Post 19-05-2019 v 22:25 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

-fotky jsi mel v jiny sekci, v indooru(pro teorii),tak jsem ti je dal sem,kdyz tu mas zalozeny tema.
-pak se smazu.....
-dikez MOD

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 20-05-2019 v 20:39 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 5


Rosteto.
BCN začíná přerůstat nad stínídlo (ano je nakřivo¨,protože ho musim furt zvedat)
Jinak z magazinu legalizace je tam to blackbery a dal jsem klíčit 2ks,jsou v jednom 5,6l květináči a zatím se jim daří.
Omylem mi při klíčení spadl jeden buďto další BCN critical nebo green poison do květináče s těma blackbery,takže jsou tam teď celkem 3 kytky v jednom květináči,nejmenší má asi 15cm,a musim í přesadit samostatně.
Asi mě budete -,že jsem dal 2 kytky do jednoho květináče ale ono se jim překvapivě daří.
Končíme s růstovými hnojivy a nasadíme květové.

Udělal jsem chybu že jsem dal semínka klíčit postupně a některé kytky kvetou,a druhé jsou na začátku růstu,navzájem si to stíní,ale oni si poraděj,možná postupně podle počasí přesunu na balkon ale to počasí se mi moc nezdá, tak je radši pálim všechny pod výbojkou.
Chtěl jsem pořídit LED panel ale bohužel mi to nebylo ve finále schváleno tak si musím vystačit se "sodou".
Dal jsem ješte klíčit AMNESIA taky z legalizace tuším že to je,ale nechce se to zavrtat,tak jsem zvědav jestli z toho něco vyleze.
V Growreportu jsem četl že BCN critical auto se zastavil na 70cm výšky,no mě furt roste až se mi to začíná nelíbit.
Hnojky od cannaboom,plagron růst,květ,green sensation 10ml/10l .
Nezastřihávám,jen pár listů jsem odtrhl od nejvyší kytky pač se to sakra rychle blížilo výbojce a pálilo.
Nevím kolikátý den,svítim 12/12.

Old Post 22-05-2019 v 16:13 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8811570 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív