Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 275w Cfl Box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pessak
Nový Člen

Karma uživatele pessak - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 11  

Obecné 275w Cfl Box Příspěvek č. 1





Můj první indoor za použití jenom CFL světel v krabici od ledničky Model je od RQS Royal Bluematic, na růst byla 250W, na květ 200W + 3x25W, jedna kytka bude co nevidět tak jsem zvědavý

Old Post 22-11-2018 v 13:20 PM
pessak je offline   Profil uživatele pessak   Find more posts by pessak   Foto galerie člena pessak   Click here to Send pessak a Private Message   Add pessak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 2

Nabuduce ich viac pohnoj a urob im trochu stresu nech su neni sfajnovele

Old Post 04-12-2018 v 11:29 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pessak
Nový Člen

Karma uživatele pessak - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 3

Díky, hnojím BioBizzem -grow, bloom, topmax a heaven, co určitě vím do příště je, že na ten prostor dám jednu kytku, nebude to automat a zkusím scrog s toppingem aby šla do šířky a měla pokud možno stejnou výšku palic, přeci jen s CFL větší hustotu knedlí asi nedosáhnu...

Old Post 04-12-2018 v 12:12 PM
pessak je offline   Profil uživatele pessak   Find more posts by pessak   Foto galerie člena pessak   Click here to Send pessak a Private Message   Add pessak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pessak
Nový Člen

Karma uživatele pessak - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 4


Tohle ještě není na sklizení že? Vidím dobře že trichromy jsou mléčné a některé ještě čiré?

Old Post 17-12-2018 v 10:03 AM
pessak je offline   Profil uživatele pessak   Find more posts by pessak   Foto galerie člena pessak   Click here to Send pessak a Private Message   Add pessak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 5

Ještě počkej,až budou trichomy mléčné a některé jantarové,je čas na kosu

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 17-12-2018 v 11:10 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 6

Ahoj, máš nějaké fotky výsledku?

Old Post 18-02-2019 v 21:48 PM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pessak
Nový Člen

Karma uživatele pessak - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 7






Jasně, tady jsou, abych pravdu řekl tak takové množství jsem nečekal, celkově 210g ze 3 kytek, 0,26g na watt.

Old Post 19-02-2019 v 06:54 AM
pessak je offline   Profil uživatele pessak   Find more posts by pessak   Foto galerie člena pessak   Click here to Send pessak a Private Message   Add pessak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 8

a pak,ze nerostou.i.pod cfl to jde a pokud se to umi,tak to muze vypadat presne takhle.k+

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 19-02-2019 v 09:19 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 9

Cau..tomu se mi nechce verit ..muzes sem prosimte hodit od jaky znacky si mel tu nejvetsi lampu? nebylo to feliz ci jak?jedu ted pod eletroxem 200w a jsem si naprosto jistej,ze pod tim nevykvete takova palka jako na fotce kde mas ruku...a jak vysoko nad vrcholky jsi mel lampy behem kvetu?Me se tomu nechce verit

peknej pest gratuluju k vysledku

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 19-02-2019 v 11:27 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pessak
Nový Člen

Karma uživatele pessak - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 10

O to víc mě to těší Spořivka je od firmy NTS, asi jsem spíš haluzák protože pěstuji poprvé, nejen pod lampou ale celkově Ale věnuji se už několikátým rokem pěstování chilli paprik které předpěstovávám v boxu a jsem ten typ člověka který si fakt nastuduje maximum a pak se tím řídí. Abych pravdu řekl tak jsem tohle také nečekal, hodně jsem sledoval borce na www.growdiaries.com a tam takové ýsledky neměli, ta fotka s rukou asi i trochu zkresluje ale pálky to byly slušné, pochopitelně spodní palice byly řidší, ty tři 25w žároky tomu také docela pomohly... Tady hodím odkaz kde se můžete týden po týdnu podívat na vývoj https://growdiaries.com/diaries/185...-bluematic-atuo

Old Post 19-02-2019 v 11:36 AM
pessak je offline   Profil uživatele pessak   Find more posts by pessak   Foto galerie člena pessak   Click here to Send pessak a Private Message   Add pessak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 11


Ahoj, také jedu svuj první pěst pod CFL, máš to fakt krásný. Já teda jedu v malém boxíku co má na výšku 60 čísel, ale myslím že docela slušné na první pěst (tady dyžtak foto, případně smažu když bude otravovat) Mám 2 dotazy - dal bys mi prosím echo, kde si sehnal ty 25W nebo přímo odkaz, jaké používáš?
A druhý dotaz - nebál jsi se použít automaty, že ti to řperoste? já bych je taky samozřejmě rád zkusil, protože je to podstatně jednoduší, jenže nevím, kolik vyrostou a jelikož se výška nedá ovlivnit - tak prostě nevím, jakej box použít Děkuju, moc pěkný

Old Post 19-02-2019 v 11:43 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pessak
Nový Člen

Karma uživatele pessak - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 12




Já pěstuji v boxu od ledničky 60x70x160 a na automaty už kašlu protože přesně proč říkáš, na stránkách RQS psali výšku 60 - 75 cm a nejvyšší kytka měla 110cm! kdyby porostla o 5cm tak už by se nevlezla, navíc je také poznat rozdíl ve spotřebě elektřiny když v květu svítíš 12 nebo 18 hodin... Co se týče žárovek tak jsem je našel někde na netu a šel jsem po ceně a aby měly barevnou teplotu 2700K, i v elektru by ti je měli sehnat ale někde je měli za nehorázné peníze, někde naopak za pár kaček tak jsem bral ty nejlevnější... Teď zkouším klasický feminizovaný Afghani Gold od Spliff Seeds, také rychlá indika, teď je to 10. týden a zatím spokojenost, také se učím zastříhávat a zkouším scrog, ty 3 kytky už hodně smrděly a na bytě na to kašlu... Tady posílám fotky mého současného snažení, jen pod tou zářivkou protože mají palice mají pěkně rovinku Ty to máš také pěkné, jen těch 60cm musí být fakt na fest.

Old Post 19-02-2019 v 12:00 PM
pessak je offline   Profil uživatele pessak   Find more posts by pessak   Foto galerie člena pessak   Click here to Send pessak a Private Message   Add pessak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 13

peknej afghan,drzim palce a muzem dat malou soutez,kdo bude mit pod 200w usporkou a jednou kytkou vetsi vynos muj pest bude koncit za zhruba 20 dni kdyztak ke me nakoukni a at se dari

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 19-02-2019 v 12:07 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-11-2015 - 125w Cfl - 34 odpovědí
03-07-2012 - 125W CFL poprvé - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7716710 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív