Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Prosím o radu - žloutnutí listů v nejvyšších patrech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dravec3
Nový Člen

Karma uživatele Dravec3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 4  

Prosím o radu - žloutnutí listů v nejvyšších patrech Příspěvek č. 1


Zdravím, potřeboval bych poradit - začili mi v nejvyšších patrech žloutnout listy. Rád bych si poslechl nějaký názor, co s tím...
Díky za odpověď.

Old Post 18-08-2018 v 07:57 AM
Dravec3 je offline   Profil uživatele Dravec3   Find more posts by Dravec3   Foto galerie člena Dravec3   Click here to Send Dravec3 a Private Message   Add Dravec3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dravec3
Nový Člen

Karma uživatele Dravec3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 2

Pořadí někdo prosím.....!?

Old Post 30-08-2018 v 07:49 AM
Dravec3 je offline   Profil uživatele Dravec3   Find more posts by Dravec3   Foto galerie člena Dravec3   Click here to Send Dravec3 a Private Message   Add Dravec3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siki
Stálý Člen

Karma uživatele Siki - 42% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 3

Z fotky to vypadá na deficit síry, ideálně pohnoj PKS

Siki

Old Post 30-08-2018 v 15:35 PM
Siki je offline   Profil uživatele Siki   Find more posts by Siki   Foto galerie člena Siki   Click here to Send Siki a Private Message   Add Siki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dravec3
Nový Člen

Karma uživatele Dravec3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

Dík za názor...
nevím no..udělalo se mi to na 3kytkách jak jsem již psal zežloutli jen vrchní palice zbytek palic v pořádku...zkusil jsem jim cvrknout to pk ale nemyslím si že by to bylo tim...fakt už nevím...

Old Post 31-08-2018 v 20:04 PM
Dravec3 je offline   Profil uživatele Dravec3   Find more posts by Dravec3   Foto galerie člena Dravec3   Click here to Send Dravec3 a Private Message   Add Dravec3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reworgout
Stálý Člen

Karma uživatele reworgout - 29% PěstitelskáKarma uživatele reworgout - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 5


Ahoj, omlouvám se členovi Dravec3 že se mu *eru do vlakna ale mám také podobný problém (horší) tak ať nezakládám další stejné téma tak se zeptám zde.

Kytička Green poison sweet seed f1. Za posledních pár dní mi takhle až zežloutla a já netuším proč. Poslední dobou mi kolem toho ryje krtek tak snad mi nepoškodil nějak kořeny. Nebo si myslíte že je to jen nedohnojené? Za celý květ jsem hnojil 1x hostickýma slepičincema ( 1 plny uzaver jsem dal do 5l konve pred 14 dny cca). A má smysl to ještě teď hnojit? díky za rady.

špek, gandža, tráva, brčko, rostlina, joint, hulení, zelí, marijánka, skunk, skéro, maruška, marihuana

Old Post 07-09-2018 v 12:26 PM
reworgout je offline   Profil uživatele reworgout   Find more posts by reworgout   Foto galerie člena reworgout   Click here to Send reworgout a Private Message   Add reworgout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dravec3
Nový Člen

Karma uživatele Dravec3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 6

Ahoj,nic se neděje že si sem taky něco přihodil...
Jak se tak dívám tobě ale lístky odchází jako by pozvolna od spoda kdežto mě to v jednu chvíli než to začalo nakvétat zežloutli jen vrcholi a jen na 3kytách zbytek v pohodě....
A potom se to začalo pomalu zpravovat..

Old Post 08-09-2018 v 05:12 AM
Dravec3 je offline   Profil uživatele Dravec3   Find more posts by Dravec3   Foto galerie člena Dravec3   Click here to Send Dravec3 a Private Message   Add Dravec3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrayPepa
Stálý Člen

Karma uživatele GrayPepa - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 7

Podle mě je to přehnojení. Já jsem moc zalil Krystalonem a druhý den začali listy žloutnout. Tak jsem nějakou dobu nehnojil a OK.

Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim

Old Post 29-09-2018 v 13:55 PM
GrayPepa je offline   Profil uživatele GrayPepa   Find more posts by GrayPepa   Foto galerie člena GrayPepa   Click here to Send GrayPepa a Private Message   Add GrayPepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8303340 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív