Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Vyroba Konopneho Masla +Foto
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Vyroba Konopneho Masla +Foto Příspěvek č. 1

Vyroba Konopneho Masla +Foto

Ja som pouzil

Suroviny : 120g suseneho materiálu (listy, palice)
3x tvrde maslo ( 1ks/250g )
3l vody
3 hodiny casu 😉

Odporucam 25-30 g sucheho materiálu na 250g balicek masla
Viac už len na vlastné riziko.. 😂😂👌

Naposledy upravil drago101 15-08-2018 v 22:16 PM

Old Post 15-08-2018 v 22:04 PM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 2




Dobre vysuseny materiál natrhame na co najmensie kusky, aby sa lepsie vyluhoval.. Maslo dáme rozpustiť do hrnca z vodou ktorí je vo vodnom kúpeli vo vecsiom hrnci. Môžete to robiť aj bez vodného kupela ale na co najmensiom ohni, aby sa vám to cele nepripalilo..

Old Post 15-08-2018 v 22:22 PM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 3




Ked sa nám maslo uplne rozpustí vo vode začneme pridávat bylinky a dobre premiesame. Luhujeme na miernom ohni 2,5 - 3 hodiny za obcasneho miesania.

Old Post 15-08-2018 v 22:27 PM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 4





Po 2,5 hodine precedíme, aby sme dostali cisty produkt bez kuskov travy.. Odlozime bokom a necháme bez pohybu vychladnut.. Po vychladnutí vlozime do chladnicky a necháme cez noc oddychovat.. Ráno budete mat v nádobe kvalitné maslo oddelené od vody.. Na povrchu budete mat hrubú vrstvu masla a podnim prebitocnu vodu.. Staci to maslo obrezat po krajoch a vybrat.. Výsledný produkt je vysoko kvalitné maslo ktoré je pouzitelné prakticky na cokolvek.. Od varenia až po pecenie,,ja osobne stoho peciem Cookies a musím povedat že vsetci si ich pochvaluju.. Ale to už je iný recept 👌

Tento spôsob je velmi jednoduchý a urcite to zvládne kazdy co ma aspon jednu ruku pravú 😂😁 Mier ✌️

Old Post 15-08-2018 v 22:42 PM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

Ahoj, co zkusit materiál před vložením do másla proprat v horké vodě? Já to tak "připravuju " když vařím mlíko, aby nebylo tak zelený 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 16-08-2018 v 05:24 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 6

Mne sa to paci také zelené.. Keby to nemalo takú farbu tak to není také zaujímave.. Mliko je Mliko a maslo je maslo.. Keď robím potom cookies tak majú výbornú chuť po tráve.. Preto nebudem nič preplachovat 👌😂 hadam nebude konopné maslo biele alebo zlte 😂😂😂

Old Post 16-08-2018 v 07:59 AM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 7

Tym ze varis maslo priamo vo vode nepotrebujes dvojity hrniec. Akurat je lepsie robit to vo vacsom mnozstve vody kde sa produkt lepsie vycisti

Old Post 16-08-2018 v 11:01 AM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 8

Vecsi už nebol.. A ten druhy hrniec bol pre istotu a lepsi pocit 😁😁😁

Old Post 16-08-2018 v 14:39 PM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 9

Určitě nelouhovat trávu jenom ve vodě. Připravíte se o většinu trichomů. Kdysik jsem dělal test a vylouhování paliček ve vařící vodě sundalo s palic naprostou většinu pryskyřice, kterou by jste vylili do odpadu. I když jsem paličky hodil pouze do čisté studené vody na hodinku louhovat, tak ubylo moc desítek procent pryskyřice vůči referenčnímu vzorku. Louhování ve vodě se tedy připravíte o naprostou většinu látek i o chlorofyl, který má také léčivé vlastnosti. Stačí si udělat jednoduchý pokus se třema paličkama a mikroskopem

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 16-08-2018 v 16:22 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 10

Dosť podstatná vec mi tu chýba: karboxylovanie akože nebolo? 2,5 hod varenie nie je dostatočné na karbox. Alebo sa ten produkt v tomto prípade "aktivizuje" až počas pečenia finálneho produktu?

Inak súhlasím s tým, čo píše Pixxel


V prípade vhodného karboxylovania a neprepierania vo vode stačí "menej" materiálu, inak to bude dosť vážny killer :-) mám na mysli ako surovinu použité buds. Z lístia som maslo neskúšal. Vidím, že Ty tam máš vačšinu lístie.
Po vychladnutí a pred vhodným uskladnením je nutné to maslo úplne "usušiť" od vody, aby nechytalo plesne. Ten produkt je dosť háklivý na skladovanie. Ako dlho a akým spůsobom to maslo uskladňuješ?

Old Post 16-08-2018 v 20:18 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 11

Ked mas vo vode aj to maslo tak o nic neprichadzas...to len keby prepieras predtym v cistej vode co je zbytocne. Ak potrebujes maslo zbavit zbytkov vody idealne je dodatocne v dvojitom hrnci este raz rozpustit samotne hotove maslo a nechat vodu odparit. V mrazaku vydrzi kludne pol roka

Old Post 16-08-2018 v 20:24 PM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 12


Robím to už roky na tento spôsob a vždy je stoho kvalitné maslo.. Velmi silný produkt... robím stoho potom tieto cookies a tie slapu dobrých 6 a viac hodín.. Takže tak 👌

Old Post 17-08-2018 v 08:11 AM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 13

vyzerá to chutne! Pri akej teplote a ako dlho ich pečieš? Recept by si nepostol? Diky!

Old Post 18-08-2018 v 09:06 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 14

Oni aj sú chutné a velmi.. Recept sem hodím aj s foto postupom ale až keď budem robiť ďalšie... Bolo ich 40 a už sú všetky fuč bohužiaľ 😂

Old Post 18-08-2018 v 11:20 AM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TST
Nový Člen

Karma uživatele TST - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 14  

Obecné Výroba Másla Příspěvek č. 15

Můj Postup:
Nejprve jsem nechal vařit v hrnci 1 litr vody, když se voda začala vařit přidal jsem máslo ( 250g ) když se máslo rozpustilo,přidal jsem 20g nadrcené trávy.
Dvě hodiny jsem to udržoval ve varu, na mírném ohni za občasného míchání.
Pak jsem použil přítelkyně silonky 😂 a přez ně jsem to přecedil do misky ve které jsem to dal do lednice stuhnout přez noc.
Druhý den přítelkyně udělala kakaovou buchtu .. a naprostá spokojenost 👌

Old Post 07-10-2018 v 16:24 PM
TST je offline   Profil uživatele TST   Find more posts by TST   Foto galerie člena TST   Click here to Send TST a Private Message   Add TST to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 16

robil si aj dekarboxylovanie? Ako dlho a pri akej teplote?
Pri akej teplote si to varil? Mierny oheň je dosť široký pojem.
Celkový účinok, silu aj chuť ovplyvňujú tieto faktory, taktiež dľžka pečenia a teplota pri pečení.

Old Post 09-10-2018 v 19:43 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7499240 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív