Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jeden veľký kvetináč namiesto viac malých ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Jeden veľký kvetináč namiesto viac malých ? Příspěvek č. 1

Čaute,

zas som prišiel s jedným možno nie až tak blbým nápadom

Premýšľal som ako využiť priesstor mojho boxu lepšie.
Je to 60x60 rozmýšľal som že skúsim jeden veľký kvetináč na plochu celého boxu namiesto 4x 6L kvetináč. Rastliny by podľa mňa mali viac priestoru.

Tak teda váš názor ?

Old Post 03-08-2018 v 14:45 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 2

Když bude problém v jednom květináči, tak máš po všech kytkách oproti jedné.
Manipuluje se lépe s 9 kytkami v 9 květináčích nebo s 9 kytkami v 1 květináči ?
Chceš jím dát více prostoru ? Tak kup větší box

Sázel jsem letos ven do 40l pytlů automaty po dvou a fakt by bylo mnohem lepší dát každou samostatně -každá má trošku jiné potřeby.

Old Post 03-08-2018 v 17:50 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

Vse ma sve vyhody i nevyhody.
Cim vice substratu pohromade tim lepe, obzvlast u organiky , bude mnohem vice stabilnejsi PH je to to same jako u Hydra cim mene vody tim vetsi riziko ze se PH rozhodi .
Myslim ze to neni tak spatny napad a urcite bych ho nezatracoval.
Je to jen muj nazor.

Old Post 03-08-2018 v 18:24 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 4

Madi, dobře ty draku. Konečně nezapomínáme
V organickém pěstování máš 100% pravdu.

Old Post 03-08-2018 v 21:34 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

ja bych tam jednul 9X 6,5L a sit.myself.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 03-08-2018 v 22:58 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 6

Tak ja pestujem čisto organicky (aspoň myslím ), hnojku mam plagron alga bloom ten je z rias takže prírodný asi na rast nemám lebo mám predhnojenú pôdu

Premýšľal som nad tým hlavne preto, že mi tam vojdu len 4 (6L) kvetináče = 4 rastliny.
Ale keby som mal jeden veľký, tak by tam mohlo vojsť aj 5-6 rastlín.

ešte by tu mohla byť alternatíva že viac menších kvetináčov, ale to by už asi boli rastlinky moc obmedzené kvôli koreňom.

Old Post 06-08-2018 v 15:27 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Keir


ešte by tu mohla byť alternatíva že viac menších kvetináčov, ale to by už asi boli rastlinky moc obmedzené kvôli koreňom.


A hlavne by ten substrat hrozne rychle vysychal a byla by omezena tez vyska rostlin.
Jednou to zkus jednu vetsi treba plastovou vysokou nadobu , nezapomen na diry a zdokumentuj. Budu sledovat.

Old Post 06-08-2018 v 15:41 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 8

Takže malé kvetináče škrtnem, ostáva tu nápad s jedným veľkým Keď kúpim taký kvetináč tak uvidíme Skúsim zohnať aj s podtáckou ale to už bude asi improvizovanie

Old Post 07-08-2018 v 21:05 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 9

Na youtube jsem koukal ze jedou v tomhle maji tam 6-8 kytek podle velikosti te zadnicke vany. Je to levne a maji ruzne velikosti tak snad se ti tam nejaky vejde.
Nekdo to pouziva i jako vanu na Hydro.

Nebo maji i kulate tvary...viz foto

https://www.angatra.cz/Maltovnik-ob...y-80-l-d446.htm

Old Post 07-08-2018 v 23:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 10

Caf! Boli tu borci, čo šli organiku 90 l megamaltovníky, v ktorých mali nasadených spústu rezov. Osobne som skôr za jednotlivé kvetináče s rezmi z důvodu lepšej manipulácie, lepšej údržbe a variabilite. Pokiaľ zvniknú problémy, tak je možná individuálna náprava. Okrem toho kvetináč obmedzuje aj rast a pokiaĺ máš malý priestor, je celkom zbytočné pestiť megarastliny so spústou drobných spodkov, ktoré sú vo finále naozaj k ničomu a je s nimi iba robota. Čo sa týka rýchlejšieho presýchania, tak to môže mať Madi pravdu, že to vyžaduje častejšie zalievanie, čiže ak to nemáš doma po ruke, tak je nutná denna kontrola počas najintenzívnejšieho rastu a kvitu.

Old Post 08-08-2018 v 05:35 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11

Je pravda , je treba si uvedomoit ze korinky do sebe budou mit kyti prorostle.

Old Post 08-08-2018 v 05:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Keir
Tak ja pestujem čisto organicky (aspoň myslím ), hnojku mam plagron alga bloom ten je z rias takže prírodný asi na rast nemám lebo mám predhnojenú pôdu

Premýšľal som nad tým hlavne preto, že mi tam vojdu len 4 (6L) kvetináče = 4 rastliny.
Ale keby som mal jeden veľký, tak by tam mohlo vojsť aj 5-6 rastlín.

ešte by tu mohla byť alternatíva že viac menších kvetináčov, ale to by už asi boli rastlinky moc obmedzené kvôli koreňom.


Cau,
ja jedu cistou organiku,mam namixovany substrat z royal mixu a BIOCANNA Bio Terra Plus+WormHumus a Trichod 1:1 a premyslel jsem presne jako ty.Chtel jsem 120l pot samovyroby,ale nakonec pro lepsi manipulaci jsem tam dal 3x30L textil pot.Do kazdeho jsem dal 2 kytky a dnes uz muzu rict,ze je to zbytecny...jedna kytka konkretne NL od SS zdechla asi po 3 tydnech a ta druha kytka co byla ve 30L potu ma 2x sirsi stonky a mega paldy..tak ze doporucuji 4x(23-25L) textil pot a do kazdyho dej jen jednu kytku ;-) Je Pravda co pise Madi a ja tak tak uvazoval..ale jak se neco posere tak jak budes manipulovat se 70kg hliny kdyz tam narves treba 130 litru;-)

Old Post 08-08-2018 v 08:38 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Keir
Takže malé kvetináče škrtnem, ostáva tu nápad s jedným veľkým Keď kúpim taký kvetináč tak uvidíme Skúsim zohnať aj s podtáckou ale to už bude asi improvizovanie


Hele tady mas nejlevnejsi podtac do boxu 60x60 co muzes sehnat. ;-)
Mam ho taky. http://www.growshop-velkoobchod.cz/...a-podmiska.html

Old Post 08-08-2018 v 08:43 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 14

To Madical-Strains: Diky za link A bol by problém s tým že kyti budú mať poprepletané korene ?

To HVR: Diky za link, určite využijem ak do toho pojdem

Prehnojenia sa moc nebojím keďže dodržiavam to čo je tam napísané

A mimo to mám malú otázku:
Čím to je že palice sú tak riedke ? na 60x60 mám 150W HPS a plagron alga bloom a 6L kvetináče. Je to tým že mám len 150w, alebo že málo hnojím ? už ako mám sklizeno, ale do budúceho kola by som chcel aby boli hustejšie. Tému o tomto kole budem ešte len písať (neviem kedy ) tak uvidíte sami potom

Old Post 10-08-2018 v 16:36 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubáč222
Stálý Člen

Karma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 329  

Re: Jeden veľký kvetináč namiesto viac malých ? Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Keir
Čaute,

zas som prišiel s jedným možno nie až tak blbým nápadom

Premýšľal som ako využiť priesstor mojho boxu lepšie.
Je to 60x60 rozmýšľal som že skúsim jeden veľký kvetináč na plochu celého boxu namiesto 4x 6L kvetináč. Rastliny by podľa mňa mali viac priestoru.

Tak teda váš názor ?


Velmi dobra uvaha, ver mi ze kdyz tady ten problem vyresis tak budes víc nez spokojenej.....ja uz ani jednu kytku do kvetinace nedavam, davam jednu kdyz jedu scrog. zajmavi na velkym kvetinaci je ze kdyz jedu jeden 16l tak mam uplne jinej vynos a kvalitu palic nez kdyz jedu 2x6,5l jebky...to je asi tim ze ty korinky se ruzne proplejtaj mezi to druho kyti ktera si koreny v tom miste nenasla a ma vic mista ...ja je teda jedu na centralu kdybych to stipnul tak by to asi nebylo ono, to by chtelo potom veci kvetinac, vysoky kvetinace se mi neosvedcili spis nizky kulaty a do sirky...premistovani je v pohode kdyz jedes na centralu a vytok uz neresim pac zadnej vytok nemam nastesti...vubec nemam problemi s nakym prehnojenim nebo tim ze jedna potrebuje vic nebo min blbost,, muzu si i dovolit dat do jednoho velkyho kvetinace i dva strainz si sobe podobnych a vse v rychtiku....mrkni treba ke KCB ten ma taky pekny kytky, ten je mislim jede v kalfasu, tedka nevim jestli je stipe nebo je nechava jet na centralu...problemi sem mel akorat na zacatku s prelejvanim nez prokorenili,, je docela dulezity vychytat to kdy zalit celi kvetinac poradne...jinak se budou nebo aspon me kytky trochu utapět...časem chci vyzkuset i vecí pac kdyz stim experimentujes tak se dostanes k hodne dobrejm vysledkum,, s malejma kvetinacema sem se akorat trapil a nikam sem se neposunul, tot moje zkusenost. at se dari

Old Post 11-08-2018 v 14:31 PM
zubáč222 je offline   Profil uživatele zubáč222   Find more posts by zubáč222   Foto galerie člena zubáč222   Click here to Send zubáč222 a Private Message   Add zubáč222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Re: Re: Jeden veľký kvetináč namiesto viac malých ? Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od zubáč222


Velmi dobra uvaha, ver mi ze kdyz tady ten problem vyresis tak budes víc nez spokojenej.....ja uz ani jednu kytku do kvetinace nedavam, davam jednu kdyz jedu scrog. zajmavi na velkym kvetinaci je ze kdyz jedu jeden 16l tak mam uplne jinej vynos a kvalitu palic nez kdyz jedu 2x6,5l jebky...to je asi tim ze ty korinky se ruzne proplejtaj mezi to druho kyti ktera si koreny v tom miste nenasla a ma vic mista ...ja je teda jedu na centralu kdybych to stipnul tak by to asi nebylo ono, to by chtelo potom veci kvetinac, vysoky kvetinace se mi neosvedcili spis nizky kulaty a do sirky...premistovani je v pohode kdyz jedes na centralu a vytok uz neresim pac zadnej vytok nemam nastesti...vubec nemam problemi s nakym prehnojenim nebo tim ze jedna potrebuje vic nebo min blbost,, muzu si i dovolit dat do jednoho velkyho kvetinace i dva strainz si sobe podobnych a vse v rychtiku....mrkni treba ke KCB ten ma taky pekny kytky, ten je mislim jede v kalfasu, tedka nevim jestli je stipe nebo je nechava jet na centralu...problemi sem mel akorat na zacatku s prelejvanim nez prokorenili,, je docela dulezity vychytat to kdy zalit celi kvetinac poradne...jinak se budou nebo aspon me kytky trochu utapět...časem chci vyzkuset i vecí pac kdyz stim experimentujes tak se dostanes k hodne dobrejm vysledkum,, s malejma kvetinacema sem se akorat trapil a nikam sem se neposunul, tot moje zkusenost. at se dari


A skúšal si to aj s väčšími ako 16L ? ja plánujem dať 50x50 niečo TAKÉTO a že by som ho zrezal aby bol nižší lebo box mám výšku 140 cm takže by to nemohlo byť tak vysoké lebo keď ešte ventilácia a svetlo a neostal by mi žiadny priestor. No a vlastne chcel by som tam davať 5-6 rastlín pravdepodobne jeden model všetko alebo max 2 modely čo budu približne podobne vysoké aby som nemal rozdiel vo výške lebo svetlo by bol problém potom. Poprípade ešte do okrajov potom po zrezaní navrtam vela dier na LST. Čo by si odporučal skôr ? nechať ich len rásť, alebo LST možem skúsiť?

Old Post 11-08-2018 v 17:28 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7201440 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív