Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Galendor
Stálý Člen

Karma uživatele Galendor - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 66 

Pohodička Příspěvek č. 1

Co si myslite o huleni o samote? Proste ste sami doma(nebo venku to je jedno) a zahulite si. Ja jsem z cetnych pokusu vyzkoumal ze je to o hodne brutalnejsi.
Nevim jestli je to jen muj subjektivni dojem, takze by me zajimaly taky zkusenosti ostatnich. Moje teorie ktera me pred chvili napadla (pote co jsem doma ohlasil ze se du
"projit se psem") je takova, ze clovek kdyz je zhulenej s ostatnima tak treba vubec nuvazuje do hloubky, jako by byl sam. A tak kdyz je sam, vymejsli pak neuveritelny veci.
Jakej na to mate nazor?

...get high...
Outdoor zahradka 2003

Old Post 10-11-2002 v 18:13 PM
Galendor je offline   Profil uživatele Galendor   Find more posts by Galendor   Foto galerie člena Galendor   Click here to Send Galendor a Private Message   Add Galendor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

huleni o samote... Příspěvek č. 2

no ja sem toho nazoru,ze lepsi je hulit s partou..vic lidi..vetsi sranda,ale kdyz se mi chce a nejsou v tu dobu zadni lidi v blizkosti,tak proc ne

roll,roll,roll a joint...

Old Post 10-11-2002 v 18:43 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HKOR
Oceněný Designer

Karma uživatele HKOR - 67% PěstitelskáKarma uživatele HKOR - 67% PěstitelskáKarma uživatele HKOR - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 63 

- Příspěvek č. 3

2Galendor - Tak to jsme na tom stejně .... já mám ty samé stavy jako ty ... když hulím sám tak se umím ,,do sebe ponořit,, a uvažuji o věcech o kterých bych nikdy neuvažoval a tak každá myšlenka je rozvinuta v něco ,,mystického,, :-)) ... No a když hulím s více lidmi tak se dá říct že skoro vůbec neuvažuji nebo se o to ani nesnažím ... spíš se bavím !!!

Old Post 10-11-2002 v 20:14 PM
HKOR je offline   Profil uživatele HKOR   Find more posts by HKOR   Foto galerie člena HKOR   Click here to Send HKOR a Private Message   Add HKOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 4

No, to bude tim , ře se zapečete sami do sebe a přemýšlíte-dle mého názoru, když už hulit sám tak někde v přírodě (mam strašně rád les i nezhulenej, ale jít na houby s jointem je paráda), já si dát sám někde doma tak bych se zapek a za hoďku bych chrápal (mam hulčo s trochu větším obsahem CBD takže o samotě ne.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 10-11-2002 v 21:31 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Pohodička Jo davam Příspěvek č. 5

Osobacky si davam rad a uz ani nevim proc , napriklad rano o vikendu vstanu najim se a jdu prijemne posedet do parku na blanta. Nebo napriklad zkouseli jste nekdo zahulit ve vane ( napusteny )? Jinak souhlasim s HKOR ze se clovek dokaze ponorit do sama sebe a vse vnima jinak nez kdyz je s vice lidma. Zajimavy treba je pustit si nejakej valecnej film ( nejlepe ty stary) anebo ty novy s letadlovyma lodema. Bavi me na tom posloucaht ty dialogy a pak se zamyslet ze to co rikaji nedava smysl => dnesni filmy jsou jeden velkej blaf a fraska...
PS- Stejne je to nejlepsi ve skole(( hodne predmetu a veci a situaci a ucitelu a dementu{u nas obzvlast}(lidi) ,kteryma a s kteryma se bavis nebo bavit muzes))

S pozdravem HAPPYDAY

Zdar.


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 10-11-2002 v 23:07 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 6

Každej si asi občas zahulí sám (aspoň já jo a docela rád, když potřebuju srovnat myšlenky)

Old Post 11-11-2002 v 11:15 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

Palec nahoru JO!!! Příspěvek č. 7

Sám hulim fakt rád, radši než s partou.
Nejradši si ubalim šleka u kompu a pařim nějakou hru (quakeIII,gta2,panzer2.....) ještě lepší je když je u mě doma nějakej kámoš (jeden né dva to de do sraček) a dáme liero, nebo wormrealtime. To je fak masírka....

to TheKeptn
hele ve vaně sem si zahulil už párkrát, ale posledně sem šel málem do kolen. Voda byla horká jak sviňa, ale nakonec sem se ponořil a zapálil. Ve vaně bylo vše ok, ale jak sem vylez tak se mi vodkrvil mozek a já myslel že to se mnou sekne... rozdejchával sem to asi 5 minut. Takže bacha....to myslim vážně

Old Post 11-11-2002 v 12:11 PM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 8

To ja posledni dobou hulim casteji sam. Je to tim, ze se stykam mit s lidma, se kteryma hulim. Nevim jestli je to lepsi nebo horsi, ale kazdopadne je to jine. V klidku si poslechnu muziku, podivam se na film nebo pracuju u kompu. Obcas si na nem neco zaparim. Nejlepsi je to v patek vecer, cely vikend prede mnou... Proste pohodicka.
I kdyz je pravda, ze kdyz hulim s kamosema, tak je to mnohem vetsi prdel. Prestoze se to obcas zvrhne a mam z toho spatny pocit.
Proste vsechno ma sve klady a zapory a je na kazdem z nas, co mu vice vyhovuje. Kazdopadne huleni o samote nijak neodsuzuji a netvrdim, ze je to zalezitost zavislaku.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 11-11-2002 v 12:45 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
girlx
Nový Člen

Karma uživatele girlx - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 9

hulim tech 8-9 let a nechapu proc minate svuj cas, inspiraci a v konecnom dusledku i sami sebe takimito banalnimi rozhovormi(sam nebo ne). dat si sam rano 100-koviho jointa nebo 3 bonga z brutalniho stafu je pro mne a pro hodne lidi s istim iq to sami jak dat si rano chleba s maslem...

koncim, lebo uz sem aj tak prekrocil svoje zasady... ...zoberte si radeji 2 slipi, 20 eur , a stop criss cross europa portugal maroko ako si parit rite za compom!!!


??? ?

Old Post 11-11-2002 v 15:16 PM
girlx je offline   Profil uživatele girlx   Find more posts by girlx   Foto galerie člena girlx   Click here to Send girlx a Private Message   Add girlx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 10

girlx: To, ze doma vyhuleny sedim u kompu prece neznamena, ze nedelam nic jineho. Taky to neznamena, ze si jenom parim rit doma a nic jinyho nedelam. Je to jenom dalsi z mnoha veci, ktery se daji delat.
Stejne tak bych mohl rict, ze si jenom vyhulenec, co musi hulit uz od rana.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 11-11-2002 v 15:49 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 11

Sám hulim dost často ... a nevadí mi to ... a okolí mě takovýho bere ... tím ale nechci říct, že si rád nezahulim v dobrý partě ... je to větší sranda )
Teď si zrovna motam špeka dobrýho shitku a jdu na něj ...
P.S.: Už mám chuť ...

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Old Post 11-11-2002 v 17:15 PM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
l@_j@SsE
Nový Člen

Karma uživatele l@_j@SsE - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 12

Nejlepsi je zahulit z bandickou kamosu nekde na nejaki akci ale zahulit doma sam a pak nad necim kotit je taky vpoho
__________________

kolik oci tolik zornicek?

Old Post 11-11-2002 v 17:31 PM
l@_j@SsE je offline   Profil uživatele l@_j@SsE   Find more posts by l@_j@SsE   Foto galerie člena l@_j@SsE   Click here to Send l@_j@SsE a Private Message   Add l@_j@SsE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 13

.

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Naposledy upravil drinker hulič 24-12-2005 v 01:49 AM

Old Post 11-11-2002 v 17:40 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
No name
Nový Člen

Karma uživatele No name - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 14

No nevim jak vy, ale ja si davam nejradsi brcko tak po sesti pivkach, protoze pak je to uplne nejvetsi mazec!

Doma palim jenom kdyz se chci podivat na nejakej hustej film nebo kdyz pustim nejakej libovej hip-hop......, ale jit sam nekam ven dat si speka koukat hodinu do blba to uz bych si asi nedal, mozna kdyz jsem zacinal hulit.

Samozrejme paleni s partou je klasika!!!(nejlepsi zazitky)

Old Post 11-11-2002 v 19:07 PM
No name je offline   Profil uživatele No name   Find more posts by No name   Foto galerie člena No name   Click here to Send No name a Private Message   Add No name to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galendor
Stálý Člen

Karma uživatele Galendor - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 15

Skoro se vsema souhlasim, je to fakt skvely treba po narocnym tejdnu ve skole (docela ted jedu, tak na speka neni moc casu) si v klydku sam zahulit a delat ruzny veci.S kamosem je to taky hlavne o prdeli to je jasny.
Jen tech 6 piv bych moc nedoporucoval, tuhlenc minulej tejden jsem mel prave zrovna 6, pak sem brutalne zahulil (ten spek byl pan Obr) a skamosema sme cestou do jiny hospody(1h. a pul) jeste jezdili na pucenym kole kole. a kdyz jsem rano vstal mel jsem kalhoty od naky vazeliny ze retezu a od blata, natekly a nasekly koleno a vyvrtlej kotnik u druhy nohy. Ale jinak to byla fakt sranda.
I presto ale zastavam nazor ze kdyz hulit, tak stacej 2-3 pivka. Tak cau.

...get high...
Outdoor zahradka 2003

Old Post 11-11-2002 v 20:11 PM
Galendor je offline   Profil uživatele Galendor   Find more posts by Galendor   Foto galerie člena Galendor   Click here to Send Galendor a Private Message   Add Galendor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charles
Stálý Člen

Karma uživatele Charles - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 16

Cau LIdicky,
myslim,ye huleni o samote je dost v pohode,hlavne kdyz chce clovek premyslet a co se tyce me,tak ja to provozuji hlavne kdyz neco vytvarim rukama hlavne kdyz maluji obrazy,to je fakt hodne dobry,ale kazdy at si v tom najde to svoje
P.S.casem dam nejake do galerky,ty obrazy,jsem zvedavy co si o tom budete myslet

Old Post 11-11-2002 v 22:38 PM
Charles je offline   Profil uživatele Charles   Find more posts by Charles   Foto galerie člena Charles   Click here to Send Charles a Private Message   Add Charles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9053180 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív