Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » AutoDurban Poison
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

AutoDurban Poison Příspěvek č. 1



Sorry, že tak zahlcuju forum, ale ještě jsem se rozhodl na závěr sezony vysadit ještě dvě automatky. Jsou to oba AutoDurban Poison od Dutch passion.
Po špatných zkušenostech s S mazarem, jsem nesázel přímo do záhonu, ale nejdřív jsem o ně pečoval v květináči. Až trochu povyrostly a zesílily, dal jsem je i s celým kořenovým balem dal do záhonu. Kytky rostly celkem rychle a vypadaly dobře, ale strašně brzy se přepnuly na květ. Jenom cca po měsíci. Kytky měří asi jen 30 cm. Možná to je i tím, že červenec byl celkem dost zamračenej, tak neměly tak dobrý podmínky, ale stejně mě překvapilo, jak brzy šly na květ, asi z toho nic moc nebude...
Máte někdo zkušenosti s touto kytkou?

Old Post 30-07-2018 v 11:46 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuckon01
Stálý Člen

Karma uživatele kuckon01 - 81% PěstitelskáKarma uživatele kuckon01 - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 2

Mam skusenosti .... podla mojho nazoru najvynosnejsi automat aky som kedy mal.... jedna mi narastla so vysky asi 120 cm v 12 litrovom vedre

Old Post 31-07-2018 v 12:48 PM
kuckon01 je offline   Profil uživatele kuckon01   Find more posts by kuckon01   Foto galerie člena kuckon01   Click here to Send kuckon01 a Private Message   Add kuckon01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 3

rek bych ze to je prave kvuli tomu presazeni mozna v kombinaci s pocasim (no podle me teda nebylo zas tak skarede ale zalezi kde si ty ktky mel...) a asi i malym kvetinacem nebo nedostatecnou zalivkou? (automatky hodne rychle vyplnuji koreny prostor a je k tomu treba dobre podminky)...prepnuti po mesici je u automatek uplne normalni ale ten vzrust moh byt urcite lepsi...uplne tragickej neni ale jak rikas moc z toho nebude a seminku za nechcianivedetkolik od DP to asi neodpovida...nicmene neves hlavu kytka jinak vypada zdrave a kdyz ji jeste nejakou tu peci venujes tak te i tak odmeni ;-)...v tomhle sou bohuzel automaty zradne, maji jen omezeny cas vyrust a kazda chyba se tresta

kuckon:sice ses pochlubil a jeho trosku zdeptal, ale ze bys mu poradil, jak na to, to ani hovno, co...

Old Post 31-07-2018 v 18:38 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Dain
rek bych ze to je prave kvuli tomu presazeni mozna v kombinaci s pocasim (no podle me teda nebylo zas tak skarede ale zalezi kde si ty ktky mel...) a asi i malym kvetinacem nebo nedostatecnou zalivkou? (automatky hodne rychle vyplnuji koreny prostor a je k tomu treba dobre podminky)...prepnuti po mesici je u automatek uplne normalni ale ten vzrust moh byt urcite lepsi...uplne tragickej neni ale jak rikas moc z toho nebude a seminku za nechcianivedetkolik od DP to asi neodpovida...nicmene neves hlavu kytka jinak vypada zdrave a kdyz ji jeste nejakou tu peci venujes tak te i tak odmeni ;-)...v tomhle sou bohuzel automaty zradne, maji jen omezeny cas vyrust a kazda chyba se tresta

kuckon:sice ses pochlubil a jeho trosku zdeptal, ale ze bys mu poradil, jak na to, to ani hovno, co...


Klíčil jsem je ve vatě, pak jsem je měl tak 14 dní po vyklíčení v květináči venku, pak šly na finální místo. Nevšiml jsem si, že by se kytky zasekly, dařilo se jim dobře, rostly rychle, ale pak se přeply na květ a teď už tak 10 dní nerostou. Pochopitelně. To mazar automatka rostla mnoihem dýl, řekl bych tak 2 měsíce. Kdybych to věděl, jak rychle to povalí, risknul bych to a dál to na finální místo hned od semínka. Možná to bylo tím, že bylo celkem dost zataženo v červenci. Nevím.

Old Post 01-08-2018 v 10:31 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuckon01
Stálý Člen

Karma uživatele kuckon01 - 81% PěstitelskáKarma uživatele kuckon01 - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 5

Dain: thavi sa pytal ci ma niekto skusenosti s odrodou tak som mu k veci odpovedal. Thavi: ak sa ti nepodaril mazar a ani durban chyb moze byt hned niekolko (substrat, svetlo, presadzanie,atd) ono forum sice pomoze sa nejakym chybam vyvarovat ale “kazdy kuchar navari iny gulas” aj ked ma rovnake suroviny ..... skus to pestovat od semiacka v kvetinacoch prisposob tomu substrat miesto hnojenie zalievanie a vysledky sa dostavia tolko moja rada

Old Post 01-08-2018 v 11:39 AM
kuckon01 je offline   Profil uživatele kuckon01   Find more posts by kuckon01   Foto galerie člena kuckon01   Click here to Send kuckon01 a Private Message   Add kuckon01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od kuckon01
Dain: thavi sa pytal ci ma niekto skusenosti s odrodou tak som mu k veci odpovedal. Thavi: ak sa ti nepodaril mazar a ani durban chyb moze byt hned niekolko (substrat, svetlo, presadzanie,atd) ono forum sice pomoze sa nejakym chybam vyvarovat ale “kazdy kuchar navari iny gulas” aj ked ma rovnake suroviny ..... skus to pestovat od semiacka v kvetinacoch prisposob tomu substrat miesto hnojenie zalievanie a vysledky sa dostavia tolko moja rada


jo, jo, jsou to zkušenosti

Old Post 01-08-2018 v 14:37 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 7


Pro srovnání AUTOULTIMATE od DP a AUTODURBAN od DP (oba v různé fázi květu)

Old Post 02-08-2018 v 14:00 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuckon01
Stálý Člen

Karma uživatele kuckon01 - 81% PěstitelskáKarma uživatele kuckon01 - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 8

A pouzil si tu istu techniku aj na ten ultimate ??( mam na mysli ci si to presadzal atd)

Old Post 03-08-2018 v 09:42 AM
kuckon01 je offline   Profil uživatele kuckon01   Find more posts by kuckon01   Foto galerie člena kuckon01   Click here to Send kuckon01 a Private Message   Add kuckon01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od kuckon01
A pouzil si tu istu techniku aj na ten ultimate ??( mam na mysli ci si to presadzal atd)


Ne, ultimate jsem sázel od semínka rovnou do země, ale málem ho zezačátku sežral škůdce.
Durban jsem nechal klíčit doma a pak ještě dával do květináče a pak až do země. Ale šlo to s ním všechno strašně rychle. Ještě mám druhej Durban a ten zůstal v květináči na ještě více slunném místě a je na tom prakticky stejně

Old Post 03-08-2018 v 10:16 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuckon01
Stálý Člen

Karma uživatele kuckon01 - 81% PěstitelskáKarma uživatele kuckon01 - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 10

Mozno boli semena od slabsieho jedinca alebo neviem mne sa ale durban prepol do kvetu po 32 dnoch rastu a tiez bol cely cas taky maly no potom asi v priebehu 4 dni zvacsil velkost asi 4 nasobne ... kazdopadne niekde sa stala chyba .... pre buducnost odporucam automat do kvetinaca od semienka, substrat ph 7, zmiesat s dostatocnym mnozstvom perlitu a aj trochu hliny a kompostu (ja to miesam v pomere 50% substrat 20 perlit 20 hlina 10 kompost) a potom uz len zalievat cistou vodou kazdy den (hnojit raz za tyzden) a vysledky sa dostavia slnko uz bohuzial ovplyvnit az tak nevieme PS: buduci rok skus inu odrodu a nevesaj hlavu aj malo je viac ako nic

Old Post 03-08-2018 v 11:47 AM
kuckon01 je offline   Profil uživatele kuckon01   Find more posts by kuckon01   Foto galerie člena kuckon01   Click here to Send kuckon01 a Private Message   Add kuckon01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 11



Update 7.8.
Auto durbani

Už se jim pomalu tvoří paličky

Naposledy upravil thaavi 08-08-2018 v 10:52 AM

Old Post 08-08-2018 v 10:33 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 12


1.9. update

Kytce žloutnou velký listy a začínají opadávat. Je menší, ale pěkně kompaktní.
Jen doufám , že nebude oprcána.

Old Post 03-09-2018 v 11:34 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 13


Update 16.9. 2018

Sledoval jsem lístky pod mikroskopem a už tak 1/3 trichomů je tmavá. Krásně voní a je celá od pryskyřice. Jen škoda, že palice jsou celkem řídké. Nechám kytku po dešti ještě trochu proschnout a vidím to na kosu tento týden.

Old Post 17-09-2018 v 11:56 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 14

Tak kytku jsem zbavil semínek a při té příležitosti sušinu namlel. Je toho tak půl zavařovačky.

Dávám k dobru svoje pocity z vapíku: chuť je velmi příjemná, mile mě překvapilo, že to má aktivizační účinek, to je příjemná změna oproti většině modelů, co jsem se zatím setkal, který měly spíš relaxační charakter. Inu sativa.

S kytkou spokojenost. Kdybych měl o něco lepší místo s větším slunečním svitem a neoprcal mi ji samec, mohla to být větší paráda. Ale i tak potěšila.

Old Post 10-10-2018 v 10:19 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobrman942
Nový Člen

Karma uživatele Dobrman942 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 15

Pěkně

Old Post 29-12-2018 v 13:27 PM
Dobrman942 je offline   Profil uživatele Dobrman942   Find more posts by Dobrman942   Foto galerie člena Dobrman942   Click here to Send Dobrman942 a Private Message   Add Dobrman942 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2017 - Balkon poison - 68 odpovědí
08-02-2016 - Balkon a Durban Poison - 51 odpovědí
13-09-2014 - Outdoor 2014 - Durban Poision - 66 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3778040 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív