Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Parné letní dny a pěstění
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Obecné Parné letní dny a pěstění Příspěvek č. 1

Zdary groweři ✌

To nám počasí, ale dává pěkně na p*del že? Tak jsem se chtěl zeptat jak válčíte v tomto nesnesitelném počasí a jak řešíte teplotu ve Vašich pěstebních prostorech? Já osobně jedu v prostoru 100x100x250cm 600W, boxík mám v pokoji v bytě, navíc celý den z obou stran mi svítí slunce na tento pokoj kde mám boxík... 👌 Takže sranda, nicméně naštěstí před 14ti dni jsem dělal upgrade z 222/400m3 na ventilátor 420/800m3 a vývod vzduchu jsem si navedl přímo nad okno pomocí asi 7m 160mm sonoflexu a pořídil mobilní klimu😂🙈✊ (v Hornbachu 9000Btu za 5999Kč což je super price a můžete doma chladit další místnosti). No není to úplně co bych chtěl(26°C max.) ,ale vzhledem k tomu, že mi na pokoj praží slunce od 10hod do 20hod cca, tak jsem se dostal na 29°C max. Takže bych řekl, že mohu být spokojen, neboť před měsícem se 400W na stejný prostor, ale s PK 220/400m3 jsem se dostal klidně až na 32°C 🙈. Upřímně tichá závist Vám co máte možnost pěstění ve sklepě 👉

No takže jak jste na tom Vy přátelé? 🤗

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 29-07-2018 v 23:34 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 2

Skoncil jsem s hpskama a presel na led, protoze uchladit to byl fakt vopruz... Jedine co ti muzu poradit, je kybl a vodou do stanu, ale muzes bejt rad za ty teploty. Ja mel v izbe kde se stinilo pri sestikouli a odtahu 800m3/h teplotu kolem 35 celkem casto kdyz je venku 30, je to.holt blby... To jedine fakt ten sklep, ale ne kazdy ma tu moznost..

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 29-07-2018 v 23:40 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudi
Nový Člen

Karma uživatele Rudi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 3

tiež stym bojujem aj ked izbu každý den celodenne vetram... nemam chut cez spalnu naťahovať nejake trubice k oknu takže to jednoducho vypustam len tak rovno z ufa... teplota okolo 27-29.. je to moje druhe kolo a dalsie zacnem urcite s ledkom... mam iba 250w a hycuje jak sviňa a takisto zabera vela miesta... cakam na oktobrovu Hanfmesse vo viedni a tam si urcite zabezpečím niečo z najnovších led technologii.. a takisto aj semiacok

250w

Old Post 02-08-2018 v 23:03 PM
Rudi je offline   Profil uživatele Rudi   Find more posts by Rudi   Foto galerie člena Rudi   Click here to Send Rudi a Private Message   Add Rudi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 4

Ja som dosiahol toto leto max 41°C Nasávam priamo z miestnosti pri 150W HPS v prestore 60x60x140 a ventilator mam 145/187 m³/h Bežne sa teraz pohybuje teplota v boxe u mňa 34-37°C a celkom pohoda. Rastlinky sa netvária žeby im to vadilo, absolutne žiadne zmeny keď začali tie teploty. Ako je to možné ? Momentálne nemám možnosti kupiť lepší odťah.

Old Post 17-08-2018 v 19:17 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul5695
Nový Člen

Karma uživatele Soul5695 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 5

Zdravim. Muzete mi prosim nekdo poradit, jakou vlhkost mam udrzovat v dobe rustu a jakou v dobe kvetu? A jak co nejlepe vlhkost snizit nebo zvysit podle potreby? Box 120x120x240, 2x600w

Diky moc za vase uzitecne rady.

🤘💪

Old Post 20-08-2018 v 17:16 PM
Soul5695 je offline   Profil uživatele Soul5695   Find more posts by Soul5695   Foto galerie člena Soul5695   Click here to Send Soul5695 a Private Message   Add Soul5695 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 6

Ja jedu 400w v 90x90, odtah 400m3/h. Teplota 32 stupnov stabilna, nizsie to proste nedam kedze teplota v byte a teplota vzduchu je cca 28-30 posledne dni. Do stanu davam vedro s vodou... V podstate si myslim ze do 35 je to akceptovatelne. Ina moznost aj tak nie je, pre nas co ideme v byte.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 20-08-2018 v 17:32 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Soul5695
Zdravim. Muzete mi prosim nekdo poradit, jakou vlhkost mam udrzovat v dobe rustu a jakou v dobe kvetu? A jak co nejlepe vlhkost snizit nebo zvysit podle potreby? Box 120x120x240, 2x600w

Diky moc za vase uzitecne rady.


Zdarec

Vlhost: první týden růstu cca 80%; druhý týden růstu cca 70%; třetí a čtvrtý týden růstu 60%. V květu je ideální držet vlhkost maximálně do 60%. Píšu ideální samo zvládnou kytky více já měl v květu někdy 70% a nikdy jsem neměl problém s plísní ,ale idelání je 40-50%. Nejlépe snížíš vlkost dobře udělaným odtahem a pak odvlhčovačkou no a naopak zvlhčovačkou. Peace

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Naposledy upravil OGlock 26-08-2018 v 01:31 AM

Old Post 25-08-2018 v 12:50 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9386960 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív