Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Pěstování v trubce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
otoxy
Nový Člen

Karma uživatele otoxy - 40% Pěstitelská

Příspěvek č. 17

To je super nápad.

Old Post 20-08-2018 v 09:59 AM
otoxy je offline   Profil uživatele otoxy   Find more posts by otoxy   Foto galerie člena otoxy   Click here to Send otoxy a Private Message   Add otoxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 30% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 30% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 30% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 30% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 30% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 30% Pěstitelská

Příspěvek č. 18

Ahoj, včera jsem ty tři trubky už konečně dal z balkónu do skříně. Rekonstruji byt a nebyl na skříň nikde místo. Už se mi jeden rožek v obýváku uvolnil tak jsem tam hned skříň dal a trubky do ní hodil. Dal jsem tam i nově udělané světlo s jinýma brutálníma ledkama z automobilového průmyslu tak uvidím jak to bude fungovat. Jinak dvě holky se chytly hned na poprvé (ty větší a dál) ale v té nejbližší trubce je to už třetí klon. Asi je ta trubka prokletá. Teď vypadají všechny tři jakštakš. Začly už na balkóně trošku kvést, tak snad je donutím ještě k růstu.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - in progress

Old Post 13-09-2018 v 09:12 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 30% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 30% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 30% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 30% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 30% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 30% Pěstitelská

Příspěvek č. 19

Pro Zedyho:
Vypadá to nyní nějak takto. Potvory se nechtěly moc táhnout do výšky a šly spíše do šířky. Včera jsem už ty trubky postavil a budu tu hromadu větviček nějak roztahovat.
Jinak kořeny prorostly až nakonec trubky, takže principialně to fungovat bude. Jen škoda, že holky nerostly více do výšky. Je to možná i moje vina, protože jsem tak 14dnů zpět odřezal větve z té strany od dna a tím možná holky stoply růst do výšky.
Třetí trubka není protože se ten klon opět nechytl.

Old Post 24-10-2018 v 14:49 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Příspěvek č. 20

Ahoj,

menší report s menším zpožděním. Holky se mají čile k světu i když jsem jim dva týdny zpátky prostříhal většinu listů a větývek, které by neměly šanci. Obě byly husté a obě jsem brutálně prostříhal. Vzhledem k tomu, že by dvěma kytkám trvalo mnoho času, než by vyplnili celou skříň, tak jsem se rozhodl, že jim tam dám další kamarádky. Přibyli tam na nějaký čas dva řízci šalvěje od místího člena a pěkně zaplnily prázdné místa.
Konopné holky nechám vyrůst směrem vzhůru nějakých pár desítek centimetrů a pak to přepnu na 12/12.
Foto z 1.12.

Old Post 03-12-2018 v 14:22 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-02-2012 - LED pěstování od rachmana - 40 odpovědí
04-01-2010 - pestování na pyramide - 3 odpovědí
12-01-2010 - Pěstování ve vlhku! - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás