Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w HPS a 285w Vero 29 Gen7
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Hlína 600w HPS a 285w Vero 29 Gen7 Příspěvek č. 1





Zdravím,tak jsem už začal další kolo s modelem co jsem měl původně pod HPS a dostal jsem řezy od kámoše a ten neví co to bylo,každopádně jsem si zbylou kytku dal na balkon,s tím že z ní udělám řezy a dám je ven,nakonec jsem je dal pod lampy a zbytek šel ven Pod Vero jsem dal 16ks do 6 litrových květináčů bez záštipu a pod HPS jsem dal do GoGrow sytému 9 kusů se záštipem a jedním zalomením,květináče mají 15 litrů Původně jsem to nechtěl dávat vůbec sem na forum,ale nakonec dám Začnu hned s fotkami z květu,dneska foceno 17.den 12/12

Naposledy upravil Bouřekk 26-07-2018 v 10:03 AM

Old Post 26-07-2018 v 09:52 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

to je dobre ze jsi to sem dal,mam rad tyhle tvoje dabl pesty.per to do nas mistre.gl.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 26-07-2018 v 10:21 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
to je dobre ze jsi to sem dal,mam rad tyhle tvoje dabl pesty.per to do nas mistre.gl.
jen už by nemuselo být takové teplo,od zítra mají být sice bouřky,ale stále teploty kolem třiceti stupňů..Ven jezdit zalívat každý třetí den zbylé kytky mě taky nebaví,ale tak vyhazovat je nebudu 😀

Old Post 26-07-2018 v 10:32 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

ja uz potim slaninu,kdyz sedim ve stinu,natoz kdyz musim v praci vylezt na slunicko.
Jak obcas rikam,potim se tu jak defka na kreku.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 26-07-2018 v 10:39 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 5

Přesně 😀

Old Post 26-07-2018 v 10:47 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 6

Dobrý

Old Post 26-07-2018 v 18:54 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 7


Zdarec konečně,jsem našel čas na to sednout ke kompu Začnu nejdříve Fotkami pod HPS,tam to popadalo a různě se polámalo,takže se to jen provizorně vyvýzalo...díky teplu to má slabé a vytáhlé stonky,ale nevadí něvěším nad tím hlavu vyfotil jsem pod HPS v neděli takže 42.den 12/12

Old Post 21-08-2018 v 16:40 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 8


ještě jedna pod HPS,42.den 12/12

Old Post 21-08-2018 v 16:45 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Hlína Příspěvek č. 9


A teď holky pod Verem,tam díky tomu že to tolik netopí,jsou na tom lépe...Foceno včera po zalití.. 43.den 12/12

Naposledy upravil Bouřekk 21-08-2018 v 17:05 PM

Old Post 21-08-2018 v 16:48 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 10

Bohužel tuhle srovnávačku musím bohužel ukončit...Vero už není a HPS na jiném místě ještě jede,tak pak hodím když tak jen to pod HPS bohužel...😒😒

Old Post 27-08-2018 v 19:03 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 11

Čo sa stalo s verom?

Old Post 28-08-2018 v 11:27 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 12

taky by me to zajimalo

Old Post 28-08-2018 v 12:04 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 13

aj mna

i see you bejbe

Old Post 28-08-2018 v 12:28 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon
Čo sa stalo s verom?
Musel jsem to celé rozebrat,sklidit a odvést... Včera přišla SMS od majitele baráku, že bude ve středu ráno chodit s instalatérem a všude kontrolovat, hadičky,ventily a proběhne kontrola kotlů 😀 Takže jsem sklidil a jeden box rozebral,ráno dnes jsem ho odvezl..No a v druhém boxu suším,dal jsem tam přímotop na plný pecky 😀 Aby ta největší vlhkost šla pryč... Ráno to dám do pytle až přijdu po noční.. Dám do vzduchotěsné bedny a dám ven do kufru auta..Box rozeberu a dám do velkých černých pytlů, až odejdou,tak zase složit, dát tam síť,jít ven pro tu bednu a dát zase sušit... Takže co Vám budu povídat,stresy a nervy jak blázen 😂😂😂👌👌👌.

Old Post 28-08-2018 v 13:07 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 15

To je pěkně v prdeli sledoval jsem...

Old Post 28-08-2018 v 14:16 PM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 16

ja som pekne v prdeli ... orange purple (ta mrdka) cbd ... povzbudzuje telo aj ducha ... pribehy mam rad , dufam ze nekoncis bratku ....

i see you bejbe

Old Post 28-08-2018 v 14:31 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9587650 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív