Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 8 dní bez vody ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 17

Jen se zeptám, jak a kde budeš sušit?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 19-07-2018 v 15:00 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 18

V tom boxe pravdepodobne zavesím to tam do tmy s priťahom zapnutym

Old Post 19-07-2018 v 20:05 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 19

Čus indoor ještě nejedu,ale študuju už nějakej měsíc a pripravuji se na to,a myslím si že je škoda to fiknout dřív..já bych možná zkusil hydrogel za pár stoveček,četl jsem že vodu u kořenů zadrží na pár dní..někoho se na to zeptej čágos ✌️

🌈

Old Post 19-07-2018 v 21:03 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Keir
V tom boxe pravdepodobne zavesím to tam do tmy s priťahom zapnutym


Ptám se, protože správné usušení je taky hodně důležité. Já je třeba každý den kontroluju, v tomhle současném horku to je za 5-6dni zralé na cestu do sklenic. Abys to za těch 8 dní neměl přeschlé 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 20-07-2018 v 04:29 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 21

Když zavres do místnosti a vytvoříš tam vlhkost cca 50- 60%, tak můžeš sušit klidně měsíc . Samozřejmě ne hned (nebo to zplesnivy) ale až už to nebude na omak.mokre. Aspoň já sem to tak dělal v těch vedrech... Protože týden je na sušení prostě málo

Old Post 20-07-2018 v 11:29 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Keir
Škoda je ze nemám nikoho komu by som natoľko veril aby som mu dal kľúče a ešte k tomu prezradil co doma mám a nebál sa že mi to zoberie alebo mi urobí problém. Tak skosiť pred odchodom by o lepšie?



Ešte mi napadlo že keby som ich nechal v tme, vlhkosť by vydržala asi dlhšie. Nechal by som im na ten čas 8 dní dlhú noc. Blbý nápad?


Kdysi jsem to delal nasledovne: Do 1.5l petky nalijes vodu,zasrubujes a do vicka delas diru..ne moc velkou tak jehlou na raznici :-) otocis a zabodnes do kvetinace a jsi v pohode..Zapichni to co nejblize stonku a petku opri a nej(pripadne privaz)..ta voda do 2 dnu vsakne a 8 dni to kytky prezijou ...taky isem tak jel a mel jsem je na balkona kde bylo 40 a po 8 dnech mely trosku zvadly spodni listy jinak pohoda ;-)

Old Post 20-07-2018 v 11:54 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 23

Chalani, diky moc za informácie, nejak sa zriadim, asi najskôr to skúsim s tými PETkami s dierou čo spomínal HVR, Diky HVR, za naozaj jednoduchý nekomplikovaný, a momentálne najvýhodnejší nápad k+

Old Post 20-07-2018 v 17:40 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 24

Jen bacha aby jsi tu diru ve vicku neudelal moc velkou. Jednou se mi pri tom stejnym experimentu stalo, ze se voda z lahve vstrebala moc rychle a tak kvuli tomu nebyl rozdil od normalniho zaliti skoro zadny.

Old Post 21-07-2018 v 00:47 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 25

čau, zadej si do vyhledávače - Bodce pro kapénkovou závlahu, závit na klasické PET lahve. Už jsem to taky tak řešil jak jsem jel na dovolenou na 10 dní. stojí to pár kč a nemusíš řešit velikost díry atd.

Old Post 21-07-2018 v 08:25 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 26

Myslím, že jednoduchou kapenkovou závlahu si vyrobíš sám během pár hodin, navíc s minimálníma nákladama. Nepotřebuješ designovku, ale aby to vydrželo tejden. Napadá mi třeba rozvod hadic z nějaký nádrže, teba obrátit 20l kanystr, zatěsnit to rozvětvení hadic nečim co udrží tu vodu, myslim, že silikon by protek, ale určitě to jde nějak eazy řešit nebo to holt bude taky trochu kapat. Vytáhneš nad květináče ty hadice a nějak akorát přiškrtit aby kapaly jen minimálně, za chvíli si uděláš představu, kolik ti toho proteče, jak je utáhnout a jak velkou nádrž na těch 8 dní.. Je tady spoust návodů na to, tak akorát uprav ten princip aby ti to vydrželo tejden a nějak zabezpeč aby se nemohlo nic po... jako třeba, že voda z nádrže zmizí někam kam nechceš.
Sice je to dnes 8 dní, ale pořád bys to stihnul. stačí ti pár věcí, co má každej doma.

Naposledy upravil Kirovecz 25-07-2018 v 20:32 PM

Old Post 25-07-2018 v 00:15 AM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 27

Ono sa to celkom podarilo s tými flaškami takže celkom super Dobre to dopadlo

Old Post 03-08-2018 v 14:40 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
otoxy
Nový Člen

Karma uživatele otoxy - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 65533  

Příspěvek č. 28

Ahoj, řeším podobný problém. Zjistil jsi nějaké poškození kytek po těch 8dnech?

Old Post 20-08-2018 v 09:56 AM
otoxy je offline   Profil uživatele otoxy   Find more posts by otoxy   Foto galerie člena otoxy   Click here to Send otoxy a Private Message   Add otoxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 29

Nemyslím si že to bol nejaký moc šok pre nich, ja som to riešil tak že som tam dal tie spomínané fľaše s dierou, a nechal som im tmu. Rozhodol som sa tak preto že som nechcel nechávať box ísť keď budem preč 8 dní. Predsa len človek nikdy nevie. Prežili to celkom v poriadku akurát boli jemne zvesené listy.

Old Post 20-08-2018 v 15:33 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 30

Ja som pouzil rozum, snurku z topanok som na jednom konci namocil do vedra a druhy koniec pri stonku. Snurka mala maly spad a pomalicky kvapkala a vytahpvala vodu z kybla. 7 dni to kytky vydrzali bez problemov, ked som bol na dovolenke. Urcite odporucam.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 20-08-2018 v 17:47 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 31

Tiež naozaj chytrý nápad Chaplygin, použijem do budúcna

Old Post 21-08-2018 v 15:49 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 32

Ahoj, já jsem pořídil system Auto zavlažování Blumat, a nemůžu si to vynachválit. Má to keramická čidla, člověk si nastaví jak chce vlhkou půdu a ono to pak samo pozná když začne vysychat a začne to zalivat, jednoduché a geniální ani to není moc drahé, na YouTube spoustu videí, kdyztak doporučuji zkouknout. Dělají i ty dávkovače na pet flašky s daným průtokem vody, buď 0,2 nebo 0,3l/24hod.Ale tenhle systém je lepší v tom že se nemůže stát že by půda vyschla nebo byla prelita.

Old Post 24-08-2018 v 17:13 PM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9623130 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív