Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 8 dní bez vody ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

8 dní bez vody ? Příspěvek č. 1

Ahojte.

Mám takú jednoduchú otázku. Idem na dovolenku na 8 dní, a nestíham dokončiť kolo.
Je asi týždeň pred zberom rastlín ktoré mám v growboxe, ale v nedeľu idem na 8 dní do zahraničia.

Je lepšie ich už dať dolu, alebo ich nechať 8 dní bez vody ? Nezhorší to kvalitu ak to nechám tak a sundám ich po dovolenke ?



Ak som v zlej časti tak mi to kľudne presuňte. Ďakujem

Old Post 17-07-2018 v 13:45 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 2

Ahoj, já to řeším jednoduchou homemade závlahou poskládanou z pár tenkých hadiček, spojek, čerpadla od ostřikovačů z auta, trafa od nabíječky na telefon a digi časovacích hodin. Pak jen větší kýbl a vychytat, kolik za jak dlouho vyteče 😉 záleží na tvé zručnosti a možnostech. Já si díly přinesl z práce 😉😁
Bavíme se tedy o pěstování v substrátu 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-07-2018 v 13:49 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 3

Ja by som ich len polial co najviac,pripadne dal kvetinace do nadob,nieco na sposob podtacky a tam nalial vodu.

Old Post 17-07-2018 v 13:57 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ENYCE
Stálý Člen

Karma uživatele ENYCE - 84% PěstitelskáKarma uživatele ENYCE - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 4

Podla mojho nazoru ich pred kosou n3chaj vyschnut. Nic sa im nestane a mali by byt viac obsypane pretoze sa budu branit pred vyschnutim.

zijem jak chcem. lebo....

Old Post 17-07-2018 v 15:17 PM
ENYCE je offline   Profil uživatele ENYCE   Find more posts by ENYCE   Foto galerie člena ENYCE   Click here to Send ENYCE a Private Message   Add ENYCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 5

To Pítr90: Nápad je to naozaj výborný, ale bohužiaľ za 4 dni toto nezvládnem zostaviť Možno do budúcna, bolo by to fajn mať niečo takéto to by bolo prakticky plne automatizovaný box

To ENYCE: Máš to odskúšané, alebo je to len domienka ?

Mimo to vám ďakujem za info, kľudne sa vyjadrite aj ostatní, poprípade niekto kto to skúsil (resp. musel skúsiť alebo ich jednoducho zabudol polievať ).

Old Post 17-07-2018 v 16:17 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mademoiselle
Stálý Člen

Karma uživatele mademoiselle - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 6

Pitr zkoušely jsme take stim čerpadylkem a ne vytáhne mi to vodu ani pár cm na horu... Takže to neteče

Old Post 17-07-2018 v 17:36 PM
mademoiselle je offline   Profil uživatele mademoiselle   Find more posts by mademoiselle   Foto galerie člena mademoiselle   Click here to Send mademoiselle a Private Message   Add mademoiselle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od mademoiselle
Pitr zkoušely jsme take stim čerpadylkem a ne vytáhne mi to vodu ani pár cm na horu... Takže to neteče


To je škoda, někde musí být chyba, mě to běhá normálně, žádný velký tlak ( i proto, že čerpadlo běží jen na cca 5V ), ale na zalití dostačující. Možná zkusit jinak silné hadičky, eventuálně silnější trafo 😉
Ať se daří 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-07-2018 v 04:29 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ENYCE
Stálý Člen

Karma uživatele ENYCE - 84% PěstitelskáKarma uživatele ENYCE - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 8

Hej pred kosou ich nechaj kludne vyschnut. Nepolej ich uz daj vyssie lampu o par cm a pekne ti to dozreje a ked sa vratis pekne pokosis
😉

zijem jak chcem. lebo....

Old Post 18-07-2018 v 12:04 PM
ENYCE je offline   Profil uživatele ENYCE   Find more posts by ENYCE   Foto galerie člena ENYCE   Click here to Send ENYCE a Private Message   Add ENYCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 9

ENYCE sorry ale zle mu radis. Ak ma mensie kvetinace a odide na 8 dni. Tak po 2-3 dnoch uz budu uplne suche a ked sa vrati z dovolenky tak moze akurat vyhodit do kosa material preschnuty od svetla a velkeho airflowu. Susit sa ma potme a dlho.

Old Post 18-07-2018 v 12:28 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ENYCE
Stálý Člen

Karma uživatele ENYCE - 84% PěstitelskáKarma uživatele ENYCE - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 10

Ja som stym problemy nemal okolo 5-6 dni pred kosou pohoda. Akvetinace boli suche ale ked som vybral korene so zeminou bola tam vlaha. Nj spalene od svetla preto som pisal nech zdvihne svetlo a samozrejme musi byt dobra ventilacia
Btw mam 11l kvetináče

zijem jak chcem. lebo....

Old Post 18-07-2018 v 12:43 PM
ENYCE je offline   Profil uživatele ENYCE   Find more posts by ENYCE   Foto galerie člena ENYCE   Click here to Send ENYCE a Private Message   Add ENYCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 11

Ano,hlina a 11l daju 5 dni v pohode. Ale napriklad kokos a 6l su uplne suche za 3dni. Po 8 dnoch by boli rastliny komplet suche.

Old Post 18-07-2018 v 14:00 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 12

trochu off topic ale podivej se na jaguaruv navod
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74568
jak postavit zavlahu ....vyjde to cele na cca 2k a je to pecka. Prihodis k tomu digi hodiny popripade wifi ovladanou zasuvku a mas vyreseno.Pouzivano namoje prvni kolo a slape to perfektne. Ted to nedas, ale treba na pristi kolo se to muze hodit.

Old Post 18-07-2018 v 15:23 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
comix
Stálý Člen

Karma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 13

Čau Keir, pozri Tropf Blumat - závlaha samospádom s kvapkovými senzormi. Lacné a rýchle riešenie. Možno pomôže.

---> zoznam beletrie s drogovou tematikou

Old Post 18-07-2018 v 17:16 PM
comix je offline   Profil uživatele comix   Find more posts by comix   Foto galerie člena comix   Click here to Send comix a Private Message   Add comix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cardy
Stálý Člen

Karma uživatele cardy - 93% PěstitelskáKarma uživatele cardy - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 14

[účet odstraněn]

Old Post 18-07-2018 v 20:12 PM
cardy je offline   Profil uživatele cardy   Find more posts by cardy   Foto galerie člena cardy   Click here to Send cardy a Private Message   Add cardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 15

Nechat kytky na suchu by byla fatal chyba!

Nemáš někoho kdo ti tam 2x/3x skočí to prolejt odstátou vodou? Snad nejlevnější řešení, než taky důvěřovat nějakýmu na poslední chvíli smontovanýmu nebo koupenýmu systému.....

Old Post 18-07-2018 v 22:46 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 16

Škoda je ze nemám nikoho komu by som natoľko veril aby som mu dal kľúče a ešte k tomu prezradil co doma mám a nebál sa že mi to zoberie alebo mi urobí problém. Tak skosiť pred odchodom by o lepšie?



Ešte mi napadlo že keby som ich nechal v tme, vlhkosť by vydržala asi dlhšie. Nechal by som im na ten čas 8 dní dlhú noc. Blbý nápad?

Old Post 19-07-2018 v 12:57 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4174730 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív