Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Kytky na noc v kůlně - ve tmě
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Radekmisa
Nový Člen

Karma uživatele Radekmisa - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 3  

Obecné Kytky na noc v kůlně - ve tmě Příspěvek č. 1

Ahoj Všichni,

Včera jsem dal na noc kytky do kůlny, budu je tam teď na noc zamykat, aby mi je nějaká kedra nepotáhla. Čeho jsem si ale dnes ráno všiml když jsem je vyndaval z té kůlny - na pálících se objevila spousta nových chloupků, úplně bílejch. Kytky mám autoflower a budu zklizet cca do 3 týdnů, možná méně. Když jsem je dával večer do kůlny, měl jsem na pálících asi 25% chloupků zrzavých, zbytek bílé nebo mírně nazrzlé. Teď je tam ó dost více bilich než včera.

Je to problém? Nebo můžu v klidu zamykat do kůlny kde je tma? Dávám je tam okolo 22.h večer a vyndavam v 6 ráno.

Díky všem za rady

Old Post 17-07-2018 v 06:57 AM
Radekmisa je offline   Profil uživatele Radekmisa   Find more posts by Radekmisa   Foto galerie člena Radekmisa   Click here to Send Radekmisa a Private Message   Add Radekmisa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 2

Je to v poriadku ale snazil by som sa ich tam davat a vyberat von v rovnaky cas.

Old Post 17-07-2018 v 10:26 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radekmisa
Nový Člen

Karma uživatele Radekmisa - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

Využívá rostlina nějak zvlášť večerní světlo, dejme tomu od 21-23h, nebo si prostě ve dne vybere z toho maxima a přes večer už využívá jen 00nic, které se dá zanedbat?

Old Post 17-07-2018 v 11:21 AM
Radekmisa je offline   Profil uživatele Radekmisa   Find more posts by Radekmisa   Foto galerie člena Radekmisa   Click here to Send Radekmisa a Private Message   Add Radekmisa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 4

Pokial svieti slnko tak vyuziva. Vnoci ked je tma tak je jedno ci je vonku pod holym nebom alebo v pivnici.

Old Post 17-07-2018 v 11:34 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-03-2003 - Kytky a Nocni svetlo - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8089750 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív