Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Zavlažování paliček
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
FlashGrow
Nový Člen

Karma uživatele FlashGrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 3  

Obecné Zavlažování paliček Příspěvek č. 1

Tohle téma jsem hledal a omlouván se jestli jsem ho přehlídnul, jestli už to jsem někdo psal, tak mi prosím pošlite odkaz na diskuzi, ale chci se zeptat jestli má nějaké účinky, když rozprašovačem postříkám čistou vodou paličky a celkově všechny listy, kytka je stará 8 týdnů, dělám to 14 dní od naklíčení a nevím jestli to má nějaké účinky, nebo tím kytce akorát škodím.

Předem děkuju za odpovědi. 🍀

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

Old Post 11-07-2018 v 11:27 AM
FlashGrow je offline   Profil uživatele FlashGrow   Find more posts by FlashGrow   Foto galerie člena FlashGrow   Click here to Send FlashGrow a Private Message   Add FlashGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlashGrow
Nový Člen

Karma uživatele FlashGrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 2

Ještě by jsem rád dodal, že pěstuju ve skleníku, takže na ní neprší a vždycky jí zavlažuju jenom já. 🍀

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

Old Post 11-07-2018 v 11:50 AM
FlashGrow je offline   Profil uživatele FlashGrow   Find more posts by FlashGrow   Foto galerie člena FlashGrow   Click here to Send FlashGrow a Private Message   Add FlashGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 3

Čistou vodou sa rosí v prípade nízkej vlhkosti hlavne ešte poriadne nezakorenených odrezkov, čo si myslím v skleníku nehrozí. Pokiaľ to chceš rosiť, tak aplikuj do vody nejaký preventívny prostriedok proti škodcom, či plesňam, alebo kondicionér, prípadne foliárne hnojivo - podľa možnosti bio.
Pokiaľ to už kvitne a máš tam palice, tak je naopak nutné udržiavať relatívnu vlhkosť nízko a zamedziť prístup vody do kvetov z dôvodu možného vzniku plesne.

Old Post 11-07-2018 v 12:47 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlashGrow
Nový Člen

Karma uživatele FlashGrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 4

Děkuju moc za radu, palice začínají růst, takže rada akorát v čas.🍀

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

Old Post 11-07-2018 v 13:55 PM
FlashGrow je offline   Profil uživatele FlashGrow   Find more posts by FlashGrow   Foto galerie člena FlashGrow   Click here to Send FlashGrow a Private Message   Add FlashGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-03-2008 - Zaštipování palic - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9583650 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív