Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Moje poprvé + výroba FS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 113

Jak jednou zkusis, zustanes na tom zavislej

Old Post 15-09-2018 v 14:03 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 114


Zdravím pánové,
rok se s rokem sešel a já si řekl že zase neco maleho vypěstuji..
Lonská várka a výroba FS dopadla dobře a rodiče užívají dodnes..

Ikdyž už není potřeba znova pěstovat tak me to loni tak bavilo a proto jsem zasadil semínka co jsem dostal free k minulé objednávce..

jsou to semínka od Royal Queen seeds Critical feminizované
male sazeničky hozene do skleníku 3 května..
říkal jsem si ono to nějak dopadne, jenže jsem se včera po týdnu vratil z dovolene a koukám že holky rostou docela rychle..
aktualne cca 80 cm a skleník má na výšku 160 cm :-D
nemám šanci přizvedáváat nebo otevírat střechu vzhledem k pevné montáži a zvědavým sousedum

Pamatuju si že jsem loni četl pestování metodou SCROG ale nevím jestli je vhodné ji použít v takové výšce rostliny..
Vím že se nějak zastřihuje ale nikdy jsem nic podobneho nedelal mužete mi poradit co by bylo vhodne pro muj učel?
Díky moc a at to roste :-)

Old Post 22-06-2019 v 03:54 AM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 115

Scrog je zkratka anglického screen of green tedy mříž / síto zeleně, sice na to ty kytky co tam máš moc vhodný v tomto stádiu moc nebudou (nebyly zastrizeny a jsou to nerozvetveny tyčky) ale to by snad nevadilo. Když natahnes síť cca do půl metru a budeš to pod ní ohýbat uděláš určitě líp než to nechat růst nahoru, pokud jsou to femky a ne auto. By ti těch 160cm nestačilo ani omylem, nebo to strihej (zatrhnes výhony a rozvetvi se to) na tom nic těžkého není jak rajče se žene do hlavního tak tohle opačně akorát neutrhnes ten boční vyhon ale ten hlavní.

Old Post 22-06-2019 v 10:38 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 116


Zdravím vás pánové jako každý rok

vzhledem k tomu že predloňská várka se moc vydařila (critical od Royal Queen seeds)
tak jsem si říkal že bych letos zadil zase, tentokrát se chcí zaměřit víc na CBD kvuli výrobě FS ale všechno tak atz je to v poměru 1:1 zhruba samozrejme.

vybrány jsou vzorky

1x Royal Highness
1x Royal Medic
1x Dance World
1x Medical Mass
1x Painkiller XL
3x Big Bang
a jestě uvidím co mi padne do oka,
Jak jsem už kdysi psal, nehulím, neprodávám, pestuji převážne pro výrobu tinktur, kapek,mastí.
Vše se mi náramě osvědčilo, crtical mel jednu nevyhodu a to hodne THC a strasne málo CBD proto letos změna.

Vzhledem k tomu že mi Critical minule hooodne přerost tak jsem s toho docela vystrašený, přistavel jsem hned vedle další skleník takže ted mám prostor cca 12m²
ale výškla skleníku a foliáku není větší než 150 cm
Tudíž muj hlavní dotaz, jak to udělat?

Minule tady psal anon383596 o metodě SCROG, tohle funguje predpokládám IN/OUT
jak je to težké zvládnout? eventuálně mužete neco doporučit jednoduchého, podotýkám že nebudu chodit kytky kazdy den kontrolovat, zastřihávát taky neumím, nikdy jsem to nedelal a bylo by mi líto se připravit o urodu mojí blbostí.

Ideální kdyby byl nějaký pekný článek v češtine protože angličtina je pro mě stejná jako čínština.

Díky moc a všem ať to roste
Prikladám fotku právě zminovaného Criticalu

Old Post 16-03-2021 v 16:49 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyuzenyspek
Stálý Člen

Karma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 117

Ahoj. Zastřihávání není těžké. A ještě se dost používá roztahování rostlin. Ta velikost 12 m při roztahování je tak max na čtyři kytky.

Když do pekla, tak na pořádném koni.

Old Post 16-03-2021 v 20:58 PM
vyuzenyspek je offline   Profil uživatele vyuzenyspek   Find more posts by vyuzenyspek   Foto galerie člena vyuzenyspek   Click here to Send vyuzenyspek a Private Message   Add vyuzenyspek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kimis
Nový Člen

Karma uživatele kimis - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 118

Mel jsem Dance world.Kytka 3m a 500g susiny z toho kolem 30ml FS
Mel jsem i Solomatic AUTO do 1%THC a 5ti kytek 350g susiny a 20ml FS.
Nevim co pouzivas k vyrobe,ale zacinal jsem na 96% lihu a nevyhodou je cena.
Loni jsem zkusil lekarsky benzin a ta pachut je tam citit,tak se vratim zpet k lihu.
At to roste

Old Post 27-03-2021 v 09:33 AM
kimis je offline   Profil uživatele kimis   Find more posts by kimis   Foto galerie člena kimis   Click here to Send kimis a Private Message   Add kimis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7803580 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív