Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Moje poprvé + výroba FS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 97

Vodu jedu už asi 4 týden, vím že jsem blbec a klidne jsem mohl hnojit ale když já tu chemii fakt nerad.. možná to druhé kolo ale pokusím se spíš neco bio
díky za rady

Old Post 06-09-2018 v 19:06 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordVampire
Nový Člen

Karma uživatele LordVampire - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 98

parádička držím palce ať ti to vyjde

Metalák

Old Post 06-09-2018 v 19:31 PM
LordVampire je offline   Profil uživatele LordVampire   Find more posts by LordVampire   Foto galerie člena LordVampire   Click here to Send LordVampire a Private Message   Add LordVampire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 99

podla mojho oka by som kosil .. dalsich 20 dni by som chcel vidiet jak to bude vizerat ,ked to nechas ... neh sa dari ..

i see you bejbe

Old Post 07-09-2018 v 05:47 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 100


protože nemám kapesní míkroskop a lupu nic moc tak jsem se pokusil to aspon takhle cvaknout a zvetšit v PC
víc hlav víc ví a já netusím jestli se s toho dá vubec neco poznat

Old Post 08-09-2018 v 08:30 AM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 101

A propo už bych se mel zajímat o sušení.
mám možnost to celé vytrhnout s kořenama a zavesit v kumbále kde je tma ale taky pomerne zima cca 15°C.
Ventilátor je samozrejmostí.

nebo to mám ostříhat na paličky a zavesit? je mi to vcelku jedno a nechám se inspirovat

pokud se nepletu tak lístky okolo palic se stříhají? mužu je použít na mas? vím že kolega dělával mast ale dával tam aji stonky velké listy atd.. nevím jestli to je správne.. chci kvalitu a ne kvantitu a když neco dělám tak at je to správne..

jo a jeste jedna vec spodní paličky jeste nejsou uplne hotové, četl jsem že se dá sklidit pulka a pak nechat dozrat zbytek.. to mám kytku v pulce fiknout?

Díky a at se vám daří

Naposledy upravil hekinen 08-09-2018 v 08:55 AM

Old Post 08-09-2018 v 08:36 AM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 102

Ahoj, v pohodě můžeš kosit postupně. Přesně jak jsi napsal, třeba v půlce fiknout 😉 jinak na sušení s kořenama bych se vyprd, nemá to žádný smysl 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-09-2018 v 09:12 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 103

Cau, ostrihaj len najvacsie listy, kytku rozober a daj susit jednotlive vetvy. Ked to bude na dotyk suche (vnutri ale bude este vlhkost), ostrihas na palicky ktore zbavis vsetkych malych listov ktore niesu orosene. Nasledne palicky naskladas do sklenenych doz/poharov, ktore pravidelne vetras (1x za den 10 min.) a cekujes kvoli plesni.

Jo, kytku kludne mozes seknut v polke aby ti dojeli spodky.
edit - Pítr bol rychlejsi

Old Post 08-09-2018 v 09:16 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 104

Super pánové,díky

Madical-Strains kterému moc dekuju za rady ohlede FS mi poradil koupit BOVEDU 62% stojí to pár korun a mohlo by se to vyplatit ne?
stejne budu muset koupit nejakou tu lampu atp kvuli tomu druhemu kolu které venku určite nedojedu

Old Post 08-09-2018 v 10:29 AM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 105


Sušíš/suším/sušíme

První kytka šla pod kosu, byl to afgan, a počítám že o víkendu bych mohl šmiknout další 3 a jeden big bang jeste nechám ten byl osd začatku pomalý ale ve finále se vytahl..

suším v absolutní tme a cca 18°C pres den asi víc možná aji 25 ale s tím nic neudelám, sklep je neskutečne vlhký tam to nechci riskovat.

Samozrejme foukám, ale ne 24 hodin doufám že nevadí...

Výnos si netroufám odhadovat ale vím že na FS to určite stačit nebude proto druhé kolo které budu muset dojet pod lampou ikdyž tady pořád tápu...

Old Post 11-09-2018 v 18:53 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 106




tyhle 3 bych chtel u víkendu seknout jeste pridám v pátek detail

Old Post 11-09-2018 v 19:02 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 107



Kosa,
2x big bang 2x afgan kus ryder
možná to jeste chtělo težko říct ale počasí už bylo hodne škaredé, každý den mokro vlhkost ve foliáku 70% proto jsem to redsi sekl..

Pestíky byly více než 50% zbarvené tak jsem snad neudelal botu.

poslední big bang jeste zustal ve foliaku, ten chce podle mého takový týden, doufám že vydrží..

Tímto chci poděkovat grower forum a vám všem co mi radily od klíčení až po sklizen...

Už mužu říct že to byla neskutečná zábava sledovat jak to všechno roste a jiste udelal jsem určite hodne chyb ale přeci jen neco vyrostlo.. ted počkat až to uschne vrhnu se na výrobu FS
500g suchého určite nebude, taky čekáme na výsledky jak vše vlastne dopadne a podle toho uvidím.

Druhé kolo stále ve foliáku, holky už jsou v květu, tentokrát ale nerostou tak pekne jako první.. dávám tomu za vinu počasí které už nebylo večer tak teplé ale co se dá dělat, už mám čas začít řešit intdoor skřín takže se jdu do toho pustit čili neslyšíte o me naposled
Akorát nevím jak budu svítít když má mazar 80 cm a gorila 40 cm
někdo nejaká rada?
přikládám foto sušení a druhého kola

Old Post 15-09-2018 v 07:20 AM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 108

nazdar .. to chces do boxu presunut to druhe kolo ? .. konope vonku dozrieva az do novembra (11.mesiac) .. ci ako si to myslel s tymi vyskami ?

i see you bejbe

Old Post 15-09-2018 v 08:33 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JesseRoyal
Stálý Člen

Karma uživatele JesseRoyal - 83% PěstitelskáKarma uživatele JesseRoyal - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 109

Otocis kybl a gorilu das na to.. vrchy at mas v jedne rovine.. nebo tu vyssi pomalu ohni at jde sila do sekundarnich a Gorila ma trochu vic casu, ale podlozit tak jak tak.. hoja )

Old Post 15-09-2018 v 08:42 AM
JesseRoyal je offline   Profil uživatele JesseRoyal   Find more posts by JesseRoyal   Foto galerie člena JesseRoyal   Click here to Send JesseRoyal a Private Message   Add JesseRoyal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 110

Woody:

Ahoj, veřím že nekteré kytky mužou vydržet venku až do 11 mesíce ale nevím jestli automaty tomu bych moc neveřil a než o ne přijít si radši postavím skřín a buh ví třeba me aji intdoor chytne
chtel bych do konce zaří jeste nechat holky ve foliáku do té doby neco postavit a dojet to doma..

spousty lidí píše at se na to vyseru ale nikdy nikdo nic nezískal když se vzdal a proto ani já nehažu flintu do žita, nečekám nejaký extra výnos jako místní borci jde mi o kvalitu a že toho nebude moc.. co nadelám..

JesseRoyal:

Sakra chlape to je tak geniální a jednoduché že si musím naliskat protože me to nenapadlo

Mazar má ted nejakých 80cm je už v kvetu ale vím že se jeste o něco vytáhne kolik myslíte výšku skříne?
už vím že se mi 6 kvetináču narve do skříne o velikosti 120x120 cm + budu mít pár cm fóra..

Old Post 15-09-2018 v 09:47 AM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 111

konec koncov budes mat box ... drzim palce

i see you bejbe

Old Post 15-09-2018 v 11:34 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 112

Ahoj. Pokud te to bavi venku, tak neni duvod aby sis pekelne neuzival in
Prostor 120x120cm je uz na 600W.

Grower sponzor

Old Post 15-09-2018 v 12:11 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4494870 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív