Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Moje poprvé + výroba FS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 33



1

Old Post 16-07-2018 v 19:14 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 34

Foto:
č.1- možná molice většinou jsou na spodní straně listu ale na paprice jsem je měl nahoře."z téhle fotky to jde špatně vidět"
č.2- neřešil bych.
(pouze můj názor, nejsem odborník)

Old Post 18-07-2018 v 15:56 PM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 35

Foto:

č.2- keď niečo takéto nastane, tak najskôr sa rieši pH ,, (tiež len môj názor )

Old Post 18-07-2018 v 19:20 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 36






zdravím, 21 den od vyklíčení

Holkám se docela daří, řekl bych že big bang je na tom lépe..

Jednoho Afghana jsem přesadil do skleníku kvůli zvedavosti jak se mu tam bude dařit.. zatím nic moc ikdyž od začátku to byl takový chcípáček

posílám fotky ( pokud se dnes povede ) jak vypadal skleník asi před 5 dny a jak dnes a omlouvám se ale musím se znova zeptat.. bude ta hlína použitelná? asi 5 let se tam nic nesadilo jenom tam rostl plevel...
na zahrádce mám kompost ještě za dědy takže už nejaký ten pátek tam leží... posílám fotku.. mám to promíchat s hlínou ve skleníku nebo koupit 100-150L nějaké zeminy?
mám rád když si kytičky rostou volně a ne někde v kvetináči proto bych chtěl sadit do volné pudy ale nechci vyhazovat peníze za semínka a zjistit že mám špatnou pudu...

Babi říkala že mám vzít kopřivy, nasekat hodit do vody na 10 dní a udajne to má být super hnojivo..nevím neznám

omlouvám se za stupidní dotazy, baví me se vzdělávat ale vzhledem k tomu že jsem novopečený otec tak se musím starat o rodinu a praci a ve volné chvilce bytu...

Old Post 19-07-2018 v 19:49 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 37

zdravicko , gratulujem oteckovi
..no, mas paradne moznosti na pestovanie .. ticho zavidim .. myslim, ze ked tam das ten kompos, tak to bude v pohode, ale obecne cim lepsie pôdu pripravis ,tym lepsie by to malo rast .. aj Babi ti poradila dobre s tymi koprivami .. a tie fotky predtym , tak tiez by som povedal, ze na foto1 mas dajaku haved a na foto2 skor to ph .. nech vam to rastie priatelia

i see you bejbe

Old Post 19-07-2018 v 20:31 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 38

Díky chlape

popravde plagron royalmix už kupovat nechci, ta cena je šílená a musel bych tam dát plácnu 500l?
chapu že kazdá sranda něco stojí ale přeci jen...jsou to kopřivy ne?

ty kopřivy mohl bys to nějak rozvést? listy? stonky? babi už si taky všechno nepamatuje a já budu rád za kazdou informaci co mužu udelat aby to bylo lepší, je pravda že se chemii chci vyvarovat co nejvíc takže vždy hledám nějaké alternativy hnojení

K těm předešlým fotkám.. (a zase ta bábi) říkala hod tam pár vajglu, prý to tem potvorám vubec nevoní.. zatím se to nerozlézá...

To Ph mě taky napadlo jenže všechny kytky jsou zalévané stejnou zálivkou, stejná voda... stejná puda.. stejné podmínky proto mi není jasné proč.. na Ph používám lakmusové papírky jsem nekde okolo 6.

Old Post 19-07-2018 v 20:49 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 39

Jinak jen pro info kupuji 3 ks delicious candy od delicious kvuli vysokému obsahu CBD a CRITICAL JACK HERER taky od Delicious, to samé, velké CBD, navíc má být odolnejší plísní a ruzným parazitum (doufám také zlodějum)

Old Post 19-07-2018 v 20:53 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 40

fuu no teraz neviem presne , tiez by som musel hladat ... ale tak Babi to povedala jednoducho a v jednoduchosti je krasa .. nasekaj koprivy , zalej vodou a pockaj za tych 10 dni by sa to malo skvasit .. potom to riedis s vodou asi 1:10 .. malo by to byt dusikate hnojivo na rast .. to iste mozes urobit potom so slepacincami , ktore by mali mat fosfor pre lepsi kvet ( ak sa mylim , opravte ma niekto ) .. na vajgloch tiez nieco bude , ale ci to postaci len tak ich tam nahadzat neviem .. niekde tu na fore je recept na tabakovy vyluh , ktory je dobry na boj s havedou ako postrek ..

a tie modely by nebolo lepsie vyberat s co najvyzsim obsahom THC ? ked to mas na FS .. zlozku CBD by som potom doplnil olejom , ktory v pohode kupis

i see you bejbe

Old Post 19-07-2018 v 21:58 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 41

Ahoj, kopřivy jsou 4 den ve vode, voda pekne zhnedla ale zatím nesmrdí.. no uvidíme

slepičince bohužel nikde neseženu takže květ asi budu hodnit nejakou chemkou...Bio bizz si tady hodne lidí chválí?

velký obsah už má ten Afghan a četl jsem že rick simpson doporučuje at je THC a CBD v rovnováze... Jack Herrer by mel mít okolo 18% THC a Candy v autu taky okolo 18% THC podle banky takže si myslím že ideál + velký obsah CBD a pro me jako začínajícího ideální že jsou nenáročné

Old Post 22-07-2018 v 11:23 AM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 42

sewas , tie slepacince maju granulovane v hornbachu,obi .. biobizz pouziva kopa growerov a nieje ani drahy .. mas to pekne v zemi, chemku by som tam nelial .. ale to som ja good luck

i see you bejbe

Old Post 22-07-2018 v 11:40 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 43

Celkem dobra věc na oživení pudy je supermix od plagronu. Jen je třeba s nim šetřit je to poměrně silný, osobně dávám tak 1/4 dávky co udávají a používám v kvetinacich, takže ve volne půdě to třeba nebude taková sila. Cena je 400,- za 5l což by ti melo stačit, je to organika a obsahuje vše pro zdravý růst i květ. Urcite bych se nebál namíchat i ten kompost, pokud to potřebujes rychle nakopnout je super udělat kompostovy čaj, 2dny přípravy a nastartuje ti to půdní život.

Old Post 22-07-2018 v 12:05 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 44

pánové díky za informace, slepičince určite koupím a využiju, mám radši tohle než nějakou chemii

Nicmene v pátek jsem provedl ve skleníku "provázkový test" tzn že jsem natahl tenkou nit kolem dveří a uvazal za roh skleníku ( pokud nekdo otevře dveře nitka se samozrejme přetrhne aniž by to bylo poznat) tuhle zabavu jsem udelal jeste na pár místech v zahrade odkud by mohl někdo nežadoucí přijít a co myslíte? provázek u dveří přetržený a u vstupu na zahradu také..

tím pádem je pro me jasné že se o skleník nekdo zajímá a já nebudu riskovat sadit neco nekam když vím že tam škodnou... tím akce skleník končí

Old Post 22-07-2018 v 17:41 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 45

A ptal ses mamky jesli tam nahodou nekdo z nich ze zvedavosti nanakoukl?
(mamka, babicka ,nejake deti , sousedovic kocka atd.)
By me moc mrzelo kdyby tenhle Thread tak brzy skoncil.

To by byl pech jako ma malokdo.

Old Post 22-07-2018 v 19:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 46

Ahoj, nejedná se o foliovník ten je nastestí v pořádku

ale jde o skleník který mám na zahradce za mestem, tam nikdo nemá přístup jenom já a bez mého povolení.. zlodeji a čumilové

Old Post 22-07-2018 v 19:13 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 47

Aha, tak aspon tak.

Old Post 22-07-2018 v 19:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 48



26 den od vyklíčení
holky rostou, až na jeden big bang který se mi nelíbí a druhý má zase strasné cestičky na listech kdyby nekdo mohl poradit jak postupovat budu rád


foliák čas od času otevřu at si kystky dají čerstvý vzduch, zatím mužu říct že okna fungují dobře, mužu si regulovat "ofuk" stačí mírný vítr a kytky se pomalu ohýbají
doufám že v kvetu nebudu muset blbnout s ventilátorem

Kytky jsem podložil pod dřevené trámky at muže voda pekne odtékat a taky pekne fouká na kýble takže si myslím.... možná se jen uklidnuji že by to mohlo zabranit eventuelní plísni kořenu

trošku jsem substrát posypal popelem.. (čisté dřevo)
na zadní stranu foliáku jsem nalepil vrstvu alobalu kvuli odrazu svetla ale možná ten tyden pojedu do growshopu tak koupím nějakou diamantovou folii... čím víc světla tím víc adidas

A propo afghana co jsem mel na chalupe ve skleníku dneska nekdo ukradl.. spíš včera večer
byl to chcípáček kde jsem si nedelal zadné iluze o výsledku ale i tak.. uplne zbytečne skoro 4 týdení kytku nekdo vytrval ze zeme... nechapu... inu at nekomu slouží....

Old Post 24-07-2018 v 17:24 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0557510 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív