Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » New York City out
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MorganGrow
Nový Člen

Karma uživatele MorganGrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 7 

Organika New York City out Příspěvek č. 1


Nazdar groweři

jsem úplně začínající rostlinkář. Moje první kytka je ze semínka New York city (automat)

přikládám foto. Pěstováno ve foliáku, teď má cca 80 dní od vyklíčení.

Poradíte mi někdo, jak dlouho to ještě potrvá, než to budu moci seknout ?

Nechci na tom něco zku***

Old Post 01-07-2018 v 19:13 PM
MorganGrow je offline   Profil uživatele MorganGrow   Find more posts by MorganGrow   Foto galerie člena MorganGrow   Click here to Send MorganGrow a Private Message   Add MorganGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 2

Čus tak u každého modelu banka piše dobu ,další možnost je 80procent hnedych pestiku tak to seknout,a nejpřesneji ti ukaže mikroskop

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 01-07-2018 v 19:36 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MorganGrow
Nový Člen

Karma uživatele MorganGrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 3

No právě, že podle seed banky už bych to měl seknout, ale dle fotky co tam mám u příspěvku, se mi to ještě nezdá, že by to bylo ready.

Old Post 01-07-2018 v 19:50 PM
MorganGrow je offline   Profil uživatele MorganGrow   Find more posts by MorganGrow   Foto galerie člena MorganGrow   Click here to Send MorganGrow a Private Message   Add MorganGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4

Kup si za 120 kc palstovej kapesni mikroskop a koukej na trichomy .

Old Post 01-07-2018 v 22:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4700590 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív