Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 25x Ice Cream, 600W, hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

Příspěvek č. 97


Old Post 13-08-2018 v 17:06 PM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 98

jsem zasadne proti otrhavani listu,mozna nejaky spodky,jinak ne!
spis bych dal dolu lampu ale jen jestli mi to teplota dovoli.
nenech se zbalamutit,at si to dela na svejch pestech.......
dec ol

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 13-08-2018 v 19:28 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 99

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
jsem zasadne proti otrhavani listu,mozna nejaky spodky,jinak ne!
spis bych dal dolu lampu ale jen jestli mi to teplota dovoli.
nenech se zbalamutit,at si to dela na svejch pestech.......
dec ol


To klidně můžeš být proti, ale neznamená to, že ty máš pravdu a já ne. Jen vyjadřuji svůj názor. Dělá to hromada lidí a když kytku neoholíš, tak jí to prospěje. Střídmost především. Nebalamutím ho, aby jí odlistil. Navíc, každý model je jiný. Některý to třeba nepotřebuje, ale to se týká spíš sativ.

Old Post 13-08-2018 v 20:03 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 100

tyhle rady budu brat vazne az tu budes mit svuj grow,a tam nam to ukazes.pak nebude co resit.6koule sviti dost aby to par listu prosvitilo a co se neprosviti jsou uz jen spodky,ktery se odrbavaj standartne.
nic proti tobe,taky rikam jen svuj nazor.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 13-08-2018 v 20:22 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
tyhle rady budu brat vazne az tu budes mit svuj grow,a tam nam to ukazes.pak nebude co resit.6koule sviti dost aby to par listu prosvitilo a co se neprosviti jsou uz jen spodky,ktery se odrbavaj standartne.
nic proti tobe,taky rikam jen svuj nazor.


Aha. Promiň. To jsem nevěděl, že to tady takhle funguje. Ve FAQ jsem to nenašel, ale je tu dost threadů s dobrými výsledky. Je to diskuzní fórum, pokud se nepletu a tebe nemám potřebu přesvedčovat. A když jedeš SOG, tak bys spodky ani odrbávat neměl/nemusel.

Naposledy upravil Kokura 13-08-2018 v 21:16 PM

Old Post 13-08-2018 v 20:50 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 102

vpoho,ja tvuj nazor respektuju,ale nesouhlasim sniim.
myslel jsem to tak ze tvuj zde postovanej pest s timto stylem,by byl dukaz,misto slibu.a ja bych nemohl v podstane nic rict,jen to ze mas asi pravdu.
nemam potrebu se stebou nejak handrkovat,jak jsi sam rekl,tohle je muj nazor,muzes oponovat,ale musis respektovat.


uz se k tomu nebudu vyjadrovat,rekl jsem co jsem chtel,nebudem to tu zbytecne zajebavat

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 13-08-2018 v 21:16 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
vpoho,ja tvuj nazor respektuju,ale nesouhlasim sniim.
myslel jsem to tak ze tvuj zde postovanej pest s timto stylem,by byl dukaz,misto slibu.a ja bych nemohl v podstane nic rict,jen to ze mas asi pravdu.
nemam potrebu se stebou nejak handrkovat,jak jsi sam rekl,tohle je muj nazor,muzes oponovat,ale musis respektovat.


Já ho respektuju. Nehádám se o něj. Nevím, z čeho vycházíš, že ho nerespektuju... Nikde jsem nepsal, že nechat kytku bez zásahu growera je píčovina...... A tím bych to asi uzavřel.

Old Post 13-08-2018 v 21:21 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

Příspěvek č. 104

Pěkně se nám rozjela diskuze.
Světlo jsem dal níž, škubnul sem pár listů, který fakt překážely a většina z nich by stejně za čas zežloutly...

Osobně škubaní listů moc taky nepodporuju. Zkoušel jsem na outdorech a nepřipadalo mi to lepši, ale ani horší. Mám za to, že kytka není zas úplně blbá a kdyby ty listy nepotřebovala, nedala by si tu práci a nevytvářela je a neudržovala při životě. Je v její zájmu aby měla co nejvíc kvalitních plodů, ne? Kdyby jí listy vadily a omezovaly jí, proč by z nich nespotřebovala živiny a neodhodila je, jako u spodních listů.

Nevim, no... Jaký jsou názory dalších growerů???

Old Post 13-08-2018 v 21:36 PM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 105

citace:
Původní příspěvek od BuddyBud

Je v její zájmu aby měla co nejvíc kvalitních plodů, ne?


To si myslím, že je především tvůj zájem. Ona zas tak chytrá nebude. Sama se kouřit nechce. Kdyby to byl její zájem, tak se sama zastřihne, sama si udělá low stress training, sama se zaplete do sítě, sama se přihnojí atd...... Právě, že jsme to my, kdo zvyšuje její potenciál...... Jasně, je to diskuze. Taky jsem zvědav, jestli se někdo vyjádří. Možná by si to zasloužilo svůj thread a porovnání výsledků za stejných podmínek.

Old Post 13-08-2018 v 21:56 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

Příspěvek č. 106

Kybych se příští kolo nechystal na scrog, klidně bych to testnul a odprezentoval. V síti nevím jak bych holil půl boxu.

Old Post 13-08-2018 v 22:05 PM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 107

Tak to právě budeš mít příležitost. Spodky ve scrogu asi holit budeš.

Old Post 13-08-2018 v 22:13 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

Příspěvek č. 108

Je pravda, že na první půlku došáhnu v pohodě, druhá půlka by zůstala "zanedbaná", nemuselo by mě to srát a dokonce bych pro to měl opodstatnění

Old Post 13-08-2018 v 22:15 PM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

______________________________________________44. den 12/12 Příspěvek č. 109





Dobrý ráno...

Old Post 14-08-2018 v 03:45 AM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

______________________________________________44. den 12/12 Příspěvek č. 110





Ono to zas nebude tak zlý na 44.den, nebo jaký je váš názor? Co listy, trháte, nebo ne? Na to, kolik to má zhlédnutí, se tu moc lidí nezapojuje. Škoda no...dík za sledování, mějte fajn den.

Old Post 14-08-2018 v 03:51 AM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 111

Osobně jsem proti trhání listu. V pozdni fazy kvetu to smrdi zalistnenim palic a v případě nějakého pruseru s výživou, si kytka potřebné živiny veme právě z listu.

Old Post 14-08-2018 v 09:33 AM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od M@gicWeeD
v případě nějakého pruseru s výživou, si kytka potřebné živiny veme právě z listu.

Kytka jako taková bere živiny jenom z listu, bez ohledu na nějaký "průser" jak píšeš.
Proto na listech poznáš nějaký problém s příjmem živin.
List je ta kytka, květ je ta kytka, všechno na tom stonku včetně, je ta kytka.

A Obecně:
Otrhávání listů, mno.
Kdysi jsem psal článek pro Legalizaci o výživě a s tím spojené i otrhávání, zaštipování listů.

Záleží kdo a čemu se otrhává. Zkušený grower když zná svůj strain si dovolí.

Ber to tak, jako když jako kulturista znáš sám sebe kolik živin v kteroukoli denní a roční dobu potřebuješ. aby si rostl a zbytečné zásoby nepotřebuješ, tak je prostě netvoříš, další "ledničky" nepotřebuješ.

Nevíš, neznáš? Tak sleduj stádo ve své průměrnosti. Co k tomu víc dodat.

Já otrhával listy co šlo, zkoušel jsem co vleze, každopádně vrchní listy, které stíní jsem vždy upravoval, ojebal jsem jim cípy, klidně ze 2/3


pic...

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 14-08-2018 v 18:57 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-06-2019 - 12x Ice Cream, Autopot, 600W hps - 96 odpovědí
30-04-2012 - 2x600w hlína - 58 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3349300 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív