Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Atami Wilma pod 1000W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 17

https://cs.wikipedia.org/wiki/Chvostoskoci

Nic moc si z toho nedelej, me se teda nikdy nepremnozili tak aby miu skodili. Kdyz budes nechavat kvetinace prosychat tak zmizi. Jinak to je dukaz toho ze mas dobrou hlinu kdyz tam zijou. Na polich uz je zemedelci davno vyhubili chemkama..

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 13-07-2018 v 22:18 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 18

Jointza- diky

Old Post 14-07-2018 v 08:00 AM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 19

Ahoj. Tak dneska 29 den 18/6. O víkendu to prepnu. Zkouším ohýbat a udělat hezké keříky. Nasadil jsem už 2×MH 600W ; nad každou wilmu 1 a evidentně to prvkům vyhovuje. Trochu jsem bojoval s teplotou a přišel jsem na to že filtr na přítahu se úplně ucpal . Ted po vyčištění uz teplota ok.

Old Post 18-07-2018 v 15:34 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 20


Zkousim pridat fotky ale zase mi to nejak nejde. Tak snad to vyjde

Old Post 18-07-2018 v 15:41 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 21


Zkusim to i otocit. Foto 2

Old Post 18-07-2018 v 15:43 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 22

Tak to nechapu proc jsou tak blbě natocene kua

Old Post 18-07-2018 v 15:45 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od noTlama
Tak to nechapu proc jsou tak blbě natocene kua


To je diky tomu ze je takhle vyfocena a windows ji automaticky otoci takze to vypada ze je vse ok. Ja to delam tak ze si tu fotku otevru treba v malovani a znovu ulozim jako. taky jsem stim bojoval

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 18-07-2018 v 21:33 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 24


Ahoj. Dnes 9 den 12/12. Trochu by se mohlo ochladit kurva - ale zatím mám teplotu max 30C. Aktual foto.

Old Post 29-07-2018 v 17:09 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 25

tak holky už začínají pěkně chlastat...... po třech dnech jsem doléval 60L vody.....stonky už jsou docela pěkný....zítra nafotím detail

Old Post 31-07-2018 v 20:42 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groowmaker
Nový Člen

Karma uživatele Groowmaker - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 26

Ahoj, co to máš za výbojku? Příjde mi že svítí dost bíle?I na květ pořád MH? Já do toho peru GiB pure flower spectre..a to je úplná oranžáda

Old Post 12-08-2018 v 13:26 PM
Groowmaker je offline   Profil uživatele Groowmaker   Find more posts by Groowmaker   Foto galerie člena Groowmaker   Click here to Send Groowmaker a Private Message   Add Groowmaker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asu
Stálý Člen

Karma uživatele Asu - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 27

noTlama : tak jak jsi dopadl? Osobně na jílové oblázky nedám dopustit.

Old Post 27-12-2018 v 12:21 PM
Asu je offline   Profil uživatele Asu   Find more posts by Asu   Foto galerie člena Asu   Click here to Send Asu a Private Message   Add Asu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9377640 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív