Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Růst outdoor a Květ Indoor 250w - 6× Shark Shock plus upgrade na 600w 120×120×200
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Byl by zájem o rust outdoor a Květ Indoor 250w?
Ano val to sem 👍
Ne tohle nikoho nezajímá 🙄
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 33

To je ono. Nevymyslet. Tak ho tam mas ode me

Grower sponzor

Old Post 06-08-2018 v 20:10 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 34

Nechápem, lebo mi píše, že mám Běžet se o Karmu podělit s více lidmi, než ji opět upravím tomuto uživateli.

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 06-08-2018 v 20:52 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od JetiX
Nechápem, lebo mi píše, že mám Běžet se o Karmu podělit s více lidmi, než ji opět upravím tomuto uživateli.


Jo to taky nechápu.. Přitom tam od tebe za poslední dobu nemám ani jednu ale tak neva 😊😊 nejde o karmu ale aby se dařilo i tak díky

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 06-08-2018 v 21:59 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 36

Zdarec. No tedy já nevím, ale já odjakživa mám digitální předřadníky s regulací a vždy my bylo řečeno neregulovat výbojku, neboť jí to zhoršuje spektrum a životnost. Takže regulovat předřadník a měnit výbojky. Já tedy když mám na předřadníku nastaveno 250W mám tam výbojku 250W, když ho nastavím na 400W dávám tam 400W a když je nastaven na 600W dávám výbojku 600W. Boost 660W opět nepoužívám, neboť jsem se někde dočetl či doslechl teď už nevím přesně to je fuk, že to opět škodí výbojce.

Tak nevím co je na tom pravdy... 🤔

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 08-08-2018 v 00:23 AM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 37

Sakra takže úplně opačnej názor.. Ja si od začátku myslel to co děláš ty! Tak teď nevim sakra

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 08-08-2018 v 09:34 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 38

Přeloženy text ze stránek výrobce GIB.

"
přepínatelný výkon předřadníku 250W, 400W, 600W, SuperLumen +10% - 660W
všechny výkony na jednu výbojku o výkonu 600W
hliníkové tělo, které se nezahřívá
bezúdržbový předřadník
šetří elektrickou energii
Nový mikroprocesor
Eventuálně lze použít i výbojku 400W"

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 08-08-2018 v 10:46 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 39

Mě toto přesně říkal growplace.. Pri koupi tak nevím jestli on může říct ano 100% je to takto správně! growe? Vyjádři se jako profi prodejce

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 08-08-2018 v 12:08 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od strejda.losos
Zdarec. No tedy já nevím, ale já odjakživa mám digitální předřadníky s regulací a vždy my bylo řečeno neregulovat výbojku, neboť jí to zhoršuje spektrum a životnost. Takže regulovat předřadník a měnit výbojky. Já tedy když mám na předřadníku nastaveno 250W mám tam výbojku 250W, když ho nastavím na 400W dávám tam 400W a když je nastaven na 600W dávám výbojku 600W. Boost 660W opět nepoužívám, neboť jsem se někde dočetl či doslechl teď už nevím přesně to je fuk, že to opět škodí výbojce.

Tak nevím co je na tom pravdy... 🤔


No, co by to bylo za obchodníka, kdyby ti neprodal od každého aspoň 20 deka.
😂

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 08-08-2018 v 15:05 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Mám tu finiš Příspěvek č. 41






Takže mám tu poslední den.. 52.. Zítra už jen zkrácený 8h cyklus a pak 2 dny tma.. A sekéres nějaký fotos a makros.. Výnos extrémní nějak neočekávám ale něco tam bude

poznatek : final solution znatelně vytahuje živiny z listů uvidíme co chuť a vůně

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 09-08-2018 v 20:55 PM

Old Post 09-08-2018 v 20:16 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od AkatronChronic
Mě toto přesně říkal growplace.. Pri koupi tak nevím jestli on může říct ano 100% je to takto správně! growe? Vyjádři se jako profi prodejce


Ahoj, tak jsem zjišťoval u dodavatelů jak je to s těmi výbojkami a dostal jsem různé informace

Do nedávna bylo běžné regulovat výbojky na požadovanou watáž, nicméně již nějakou dobu výrobci tohle nepodporují a uvádějí, že pro každou watáž je potřeba daná výbojka, např.
600W na předřadníku - 600W lampa
400W na předřadníku - 400W lampa
250W na předřadníku - 250W lampa
Proč? Myslím, že odpověď je každému jasná.
Jeden dodavatel mi řekl, že regulace by měla být takto:
Regulace ze 600W na 400W je v pořádku, na 250W by již měla být použita 250W výbojka, v pořádku je i regulace ze 400W na 250W, vždy o jednu hodnotu níž.

Každopádně při vypnutém osvětlení se nastaví požadovaná watáž a poté se osvětlení zapne, aby start proběhl právě na hodnotu, kterou chceme.

Tady jsou informace, které jsem dostal a dal nějak dohromady, každý ať se rozhodne jaký způsob bude používat.

Grower sponzor

Old Post 12-08-2018 v 11:25 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 43

Tento přípravek si zaslouží karmu nejen mojí diky growe! I jsem si tohle myslel protože je vidět, že na 250w 6ti stovku pouštět nelze.. Svítí málo a červeně víc než na 400.a 600 w takže cajk a díky za velké a profesionální osvětlení věci!

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 12-08-2018 v 23:39 PM

Old Post 12-08-2018 v 21:16 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Konec filma přátelé Příspěvek č. 44






Takže mám tu konec kola.. růst outdoor balkón a Květ 250watt a posléze upp na 600w

Jinak můžete tipovat samozřejmě aspoň o to K+ když budete mít zájem každopádně budu rád

celkově jsem kvetl 53 dní plus 30h tma Flush byl okolo 14 dní s final solution od AH.. uvidíme co chuť ale tvrdost a dozrání bylo je super!

TAK TIPUJTE TEDA SÍŤ JE KLASICKÁ 6 PATER PO 55CM V PRŮMĚRU V CELKU NAPLNĚNÉ

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 13-08-2018 v 09:53 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

Příspěvek č. 45

Pěkný, tipuji 460 gé bez spodků, přeju samozřejmě víc.

Old Post 13-08-2018 v 10:22 AM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domicius
Stálý Člen

Karma uživatele domicius - 91% PěstitelskáKarma uživatele domicius - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 46

239 g

Old Post 13-08-2018 v 10:33 AM
domicius je offline   Profil uživatele domicius   Find more posts by domicius   Foto galerie člena domicius   Click here to Send domicius a Private Message   Add domicius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 47

Osobně to vidím spíš pod 300 protože jsem jel podstatnou část pod 250w každopádně schne to v těchhlech hicech rychle takže výsledek bude brzo

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 14-08-2018 v 13:49 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 48

342g

Grower sponzor

Old Post 14-08-2018 v 14:00 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1231920 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív