Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Čas na něco sladkého a rychlého
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 17

Zdravím, SS jedu už nekolikatym rokem, vzdy jsem jel v zemi až letos jedu kvetníky. Pouze jedna kytka v zemi.

Máš to moc pěkný ! biobizz tam nalej pořádne a budou tmave zelene!

jinak super volba, killer dela fakt tvrdy palky, poison jedu letos poprve, ale fakt se dost vytahuje a ma rozestupy. Jinak mam jeste sweet ch., tez overena a potentní kytka.

Minulý rok jsem jel ještě Jack 47 a to byly taky petelice, obr 700g na rostlině !

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 26-07-2018 v 13:18 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 18

Čti...než se zeptáš ..podle čeho sis to objednal?!

Old Post 26-07-2018 v 21:35 PM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 19

ExTip @ jak je možné že ti to kvete ? to máš na balkoně ne ? jinak to nedává smysl...


Edit: Odrůdy F1 Fast Version® jsou stoprocentně závislé na fotoperiodě a disponují ultra rychlým kvetením. Jejich základem jsou nejvíce oceněné genetiky z kolekce Sweet seeds®. Tyto nové genetiky jsou hybridy F1. Při pěstování indoor jsou tyto rostliny marihuany připraveny ke sklizni již po 6 až 7 týdnech od chvíle, kdy se doba světla přepne na 12 hodin denně. Při pěstování outdoor se rostliny sklízejí v průměru o 1 až 2 týdny dříve než jejich originální verze.

Old Post 26-07-2018 v 21:40 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 20

Kvete fakt ,byly predpestovany od února pod lampou a mám je na místě kde o půl sedmý už je slunko za lesem,tak jim to stačilo k přepnutí...

Old Post 27-07-2018 v 06:07 AM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od thaavi
Taky mám jednoho Killera ve fast verzi na zahradě, chci se zeptat v čem vlastně spočívá to fast. Na květ se to přepne předpokládám normálně jak regulérní kytka podle fotoperiody. Je to tedy v tom, že to má nějak zrychlenou fázi květu?


Tie F1 su krosy auto x foto. Ani by som nepovedal ze to ma zrychlenu fazu kvetu, len citlivejsie reauguju na zmenu fotoperiody. Ked som si narobil vlastne F1 (auto x foto) a chcel som zistit pohlavie, tak stacilo nejake 3-4 dni 12/12.
Fast verze ti proste skor prepne ako standard fotokytka.

Old Post 27-07-2018 v 08:09 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od WhiteFrost
ExTip @ jak je možné že ti to kvete ? to máš na balkoně ne ? jinak to nedává smysl...


Edit: Odrůdy F1 Fast Version® jsou stoprocentně závislé na fotoperiodě a disponují ultra rychlým kvetením. Jejich základem jsou nejvíce oceněné genetiky z kolekce Sweet seeds®. Tyto nové genetiky jsou hybridy F1. Při pěstování indoor jsou tyto rostliny marihuany připraveny ke sklizni již po 6 až 7 týdnech od chvíle, kdy se doba světla přepne na 12 hodin denně. Při pěstování outdoor se rostliny sklízejí v průměru o 1 až 2 týdny dříve než jejich originální verze.



Díky, takhle nějak jsem si myslel, že to je. V našem podnebí je to asi vhodnější pěstovat tyto odrůdy a vyhnout se tak problémům v říjnu/listopadu s deštěm a plísní.

Old Post 27-07-2018 v 10:49 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Darsilius
Zdravím, SS jedu už nekolikatym rokem, vzdy jsem jel v zemi až letos jedu kvetníky. Pouze jedna kytka v zemi.

Máš to moc pěkný ! biobizz tam nalej pořádne a budou tmave zelene!

jinak super volba, killer dela fakt tvrdy palky, poison jedu letos poprve, ale fakt se dost vytahuje a ma rozestupy. Jinak mam jeste sweet ch., tez overena a potentní kytka.

Minulý rok jsem jel ještě Jack 47 a to byly taky petelice, obr 700g na rostlině !


Jak často hnojíš po přepnutí na květ v outdoor podmínkách?

Old Post 27-07-2018 v 10:51 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 24

Green poison

Old Post 27-07-2018 v 19:18 PM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 25

Green poison

Old Post 27-07-2018 v 19:32 PM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty55
Stálý Člen

Karma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 26

Zdravím všechny,

Ze začátku bych rád poděkoval za kladné ohlasy, ať už prostřednictvím karmy, nebo příspěvku.

Chtěl jsem odpovědět již dřív, ale nenašel jsem čas napsat příspěvek.

Aktuálně jsou již všechny rostliny v květu, nejdéle to trvalo KK. Mám problémy dokrmit rostliny do požadované barvy. Myslím si, že část podílu na tom mají i zvolené nádoby. Příští rok pořídím smart poty s větším objemem. Do příštího roku bych si rád pohrál i s tvarováním roslin, na které nezbývalo moc času.

Každopádně se rostliny nějakým způsobem dostaly až do květu, tak už to nějak dotáhnou.

Fotky nahodím až zítra.

To AkatronChronic: Vím jak se cítíš kamaráde, dlouhou dobu jsem žil v paneláku...není nic nad uzavřený dvorek. Jinak děkuji za pochvalu.

2013
2014
2016
2017
2018

Old Post 19-08-2018 v 19:47 PM
marty55 je offline   Profil uživatele marty55   Find more posts by marty55   Foto galerie člena marty55   Click here to Send marty55 a Private Message   Add marty55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 27

Green Poison F1 super! Zkoušel jsem v IN a paráda .. ted jedou OUT a taky to vypadá pěkně.
Jen jak psal někdo předemnou že už mu nakvétaly v pulce července, tak moje první paličky se ukázali někdy první týden v srpnu .. takže počítám, že ten GP budu sklízet stejně nějak začátkem října
Jak si na tom ty s GP? Máš nějkou bližší fotku paličky?


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 19-08-2018 v 23:14 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty55
Stálý Člen

Karma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 28






Přináším slibované fotky

To Linkot: Ahoj, vypadají dobře, jen ty moje jsou hrozný košťata Nakvétaly mi okolo 1. srpna, takže by neměl být problém s dojetím. Fotku ti zachvilku postnu, jinak ať se daří.

1. - 4. : Killer Kush
5. : Early Top Tao (Makro postnu až v další várce)

Killer Kush nakvetl okolo 16. srpna.

2013
2014
2016
2017
2018

Naposledy upravil marty55 20-08-2018 v 19:47 PM

Old Post 20-08-2018 v 19:27 PM
marty55 je offline   Profil uživatele marty55   Find more posts by marty55   Foto galerie člena marty55   Click here to Send marty55 a Private Message   Add marty55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty55
Stálý Člen

Karma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 29






1. a 2. : GP#1
3. a 4. : GP#2
5. : GP#3 (Makro na další stránce)

Nákvět okolo 1. srpna.

2013
2014
2016
2017
2018

Old Post 20-08-2018 v 19:33 PM
marty55 je offline   Profil uživatele marty55   Find more posts by marty55   Foto galerie člena marty55   Click here to Send marty55 a Private Message   Add marty55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty55
Stálý Člen

Karma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 30






1. : GP#3
2. a 3. : CM#1
4. a 5. : CM#2

U Cream Mandarinů byl nákvět okolo 11. sprna.

2013
2014
2016
2017
2018

Old Post 20-08-2018 v 19:41 PM
marty55 je offline   Profil uživatele marty55   Find more posts by marty55   Foto galerie člena marty55   Click here to Send marty55 a Private Message   Add marty55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty55
Stálý Člen

Karma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 31



CM#3

2013
2014
2016
2017
2018

Old Post 20-08-2018 v 19:45 PM
marty55 je offline   Profil uživatele marty55   Find more posts by marty55   Foto galerie člena marty55   Click here to Send marty55 a Private Message   Add marty55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IAOGpilot
Nový Člen

Karma uživatele IAOGpilot - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 32

zdravím,

možná jsem to přehlídnul, ale jak velké máš ty nádoby?
Mám jeden keřík v kybli od marmolitu (tuším 20l) a nevím, jestli jsem neměl sehnat něco většího. Jak jsou ty vedra, taK musím zalejvat každý večer, jinak má kytka druhý den navečer svěšené listy...

dík

Old Post 21-08-2018 v 11:30 AM
IAOGpilot je offline   Profil uživatele IAOGpilot   Find more posts by IAOGpilot   Foto galerie člena IAOGpilot   Click here to Send IAOGpilot a Private Message   Add IAOGpilot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6934800 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív