Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj OUT 2018-Critical+2.0;Moby Dick auto;Green Poison F1;Royal Medic;No name
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 65

Ony jdou stříhat i jen jednotlivé čepele listů nebo jde list zmenšit o polovinu.. prý to je méně náročné než když se list ustřihne u stopky.. já to tak dělám šetrně s mírou i v průběhu kvetení, dělám takový prustrih cca 3x za dobu květu.. spíš se snažím vystříhat takové světelné "tunely" z úhlu pohledu světla, aby to šlo víc deep.. ale jak říkám, žádné drastické stříhání. V době květu se to rádo zastaví na tři dny bez problému, když se to přežene..


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 02-10-2018 v 07:29 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 66


Zdravím menší up ..

Green poison F1 je z větší části suchý ..
Tu první várku co jsem pověsil jsem dosušil .. sušil jsem 8 dní hodně pomalu, takže jsou ne úplně suché spíš takové fresh(mě to takhle chutná asi nejvíc .. nemám rád přeschlé, proto to sundám dříve a narvu to do zavařovaček) .. Dal jsem do vzduchotěsné krabice(něco jako od barvy jen menší) a 2-3x denně otevírám a prohrabuju Gramáž byla 140g(z toho 30g menší paličky) + ještě suším několik větví + 4 větve GP jsou ještě venku jelikož z jedné strany dozrály a z druhé jsou trichomy uplně bílé zvláštní .. a jsou krásně fialové .. na ty se teším nejvíce

Smoke report:
Chuť 8/10 .. neškrábe, jemné ale při větším potahu těžší na plíce(třeba nekůřák mi sem tam zakašlal .. možná bych viděl chybu při flushu PK13-14 je minerální na což jsem zapomněl .. příště musím přestat hnojit PKčkem alespon 10 dní před sklizní )
Vůně 9/10 .. den ve sklenici a pokaždé když otevru ... krásná nasládlá vůně .. i malá palička kterou mate v gripu fakt dost táhne
Účinky 7,5/10 .. zkouří to fakt dost a rychle .. ale když už to pak palíte pořád tak vás to omrzí rychle na stavy mám radši spíš převahu sativy no.. i když dost indik nejsou taky špatné ale ten GP vás strašně "otupí a vyhulí" to je jen takový na gauč nebo na hraní her

paličky krásné, tvrdé .. výnos taky super F1 strainy jsou všechny fajne!
Ted už se jen těším na ty zbylé fialové GP <3 + Critical 2.0, Royal Medic a 2x noname

Critical +2.0 a Royal Medic .. budou těch 10 dní MINIMÁLNĚ ještě potřebovat snad nám všem opozdilcům počasí dopřeje


1) fotečka paličky GP


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Naposledy upravil Linkot 03-10-2018 v 13:14 PM

Old Post 03-10-2018 v 09:00 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 67


Zdravím!
Green poison F1 - celkově 350g+nějaký spodky fotky všech modelů přidám až na konec .. pokaždé zapomenu udělat fotku

Critical +2.0 - první kytka už ostříhaná a suší se, vypadá moc pěkně .. sám jsem byl překvapený kolik toho bylo .. ve dvou jsme stříhali 1,5h Takže tipuji 400+ no .. uvidíme ... flush byl 7+ dní jen dešťovka
Nyní tam mám ještě 1 krásny pheno Criticalu a 1 trošku postižený fialový pheno Criticalu + Royal medic a 2x no name(obojí je něco jiného a jedna je pěkná a druhá pujde do mastí ta je nic moc .. )

Zbylé holčiny co jsou ještě v zemi .. ještě jsem je včera hnojil .. pohnojím ještě v sobotu a od pondělí / úterý jedu už všechno flush pomocí fawless finish od AN .. pak už to jen budu sekat podle zralosti ... příští pátek bych to viděl seknout ten lepší critical a lepší noname .. a zbytek za 14 dní .. a kdyby to v pátek nebylo tak za 14 dní už to pujde všechno .. příští týden má skoro pořád pršet .. ale moje zahrádka je v lokalitě, že když všude prší tak jen tam ne .. je to kouzelný místo od dubna tam chcalo 2x a "deštík" taky asi jen 2x
SNAD NÁM VŠEM(opozdílkům) POČASÍ BUDE PŘÁT! <3

1) Palička Critical +2.0


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Naposledy upravil Linkot 18-10-2018 v 12:42 PM

Old Post 18-10-2018 v 09:29 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 68





Tak jsem si našel čas na ukončení mého out-pěstu
Celková gramáž byla něco kolem 1kg (nepočítám spodky a materiál, který půjde do mastiček)
Do mastiček budu dávat spodečky ze všech rostlin a celého Royal Medica, a 2x noname

Critical +2.0
1) První pheno criticalu super .. tvrdý hezký palice a na chuť parádička První Critical mi dal krásných 455g pořádných palic!
2) Druhý critical mi šel trošku do fialova, ale měl divné palice .. nebyly tak prorostlé ..
3) Třetí critical, ten už je měl taky tvrdý, ale ten první critical byl prostě nejlepší !
4) To byl ještě první critical

Celková moje investice do outdoor pěstování bylo něco kolem 3-4tis .. některá hnojiva mi zbyla z indooru .. ty jsem dopotřeboval a kupoval nové ..
Nejvíc se mi prodražil plagron alga bloom .. ten jsem kupoval asi 4x 1L

Hnojiva jsem používal začátek kopřivy a kravince na růst .. od květu jsem hnojil biobizz .. po té základní živiny Plagron a doplňky mikroživiny AN .. + jsem ještě používal X-Blast od Biogreenu, který můžu jen doporučit!

Sušení trvalo přes 10dní na půdě a týden ve sklenicích a vzduch. těs. krabicích

Jsme rád, že mi to všechno dojelo v pohodě .. bez nějakých velkých komplikací ..

Všem děkuju za karmu a za to, že byly aktivní a zapojili se do mého pěstu

Tak zase za půl roku venku! Zatím čus!


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 16-11-2018 v 07:33 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 69

Pročetl jsem si pár receptů na konopnou mast, a "spatlal" jsem takový myš maš co mě napadl za pomocí kamaráda co dělá mastičky jako jeho profesi.

Použijeme:
Lékařská vazelína 100% nejlépe žlutá, možno i bílá 1.000ml
1 litr nahrubo drceného konopného květenství ( možno i listy ) nejlépe i odrůdu s vyšším obsahem CBD
1 litr najemno drceného konopného květenství
(Používám 80-90% květenství noname, critical 2.0, royal medic, green poison F1 , noname) - více odrůd = lepší , + nějaké lístky no
20-40ml glycerinu (2-4% z celého výsledného produktu v ml) - zajistí lepší vstřebávání do kůže
100-200g včelího vosku 100% čistý bez chem. atd (zahustit od očka podle glycerinu)

další možné bylinky:

Heřmánek - ODKAZ https://www.bylinkyprovsechny.cz/by...pouziti-uzivani

Měsíček lékařský (Calendula officinalis) – má zklidňující účinky, působí hojivě adesinfekčně. Vhodný je zejména k léčbě křečových žil a kožních problémů. Využíváme sušené květy rostliny.

Chilli (Capsicum annuum) – obsahuje kapsaicin, který pomáhá prokrvovat kůži a působí jako lokální anestetikum. Využíváme na bolavé klouby, ale nikdy ne na záněty. Používáme rozmixované čerstvé papričky nebo drcené sušené plody, ideální jsou co nejpálivější odrůdy.

Kafr (Cinnamomum camphora) – uplatňuje se jako antirevmatikum a při neuralgiích. Používáme silici z kafrovníkového dřeva, 40–50 kapek na 1 litr tuku. Kafr je dráždivý na sliznice a neužíváme ho nikdy na dermatologické obtíže.

Levandule lékařská (Lavandula angustifolia) –pomáhá proti bolesti a léčí oděrky a drobná poranění. Působí desinfekčně a protizánětlivě. Inhalace silic ze sušených květů pomáhá zmírňovat migrénu.

Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria) – vysušuje a zmírňuje záněty. Velmi vhodný je k léčbě mokvavého ekzému.

Meduňka lékařská (Melissa officinalis) – při natírání masti na spánky zklidňuje a zmírňuje bolesti hlavy. Vhodná je také při léčbě oparů.
Fénixovy slzy – Výtažek z konopí, který díky vysokému obsahu kanabinoidů výrazně umocní sílu masti. Přidávat lze také CBD extrakty z technického konopí, které jsou legálně dostupné a osvědčují se při léčbě akné a zánětlivých projevů kůže.

Je možné přidat dalších X bylin .. jen bych to moc nepřeháněl ... další bylinky které přidat do masti vám poradí GOOGLE

1. ČÁST – CBD

1) dekarbonizujeme 1l na hrubo drceného konopý – horkovzdušná trouba 65-70°C na 1h
2) rozpustíme lék. Vazelínu 500ml ve 4L vody (max 80°C)
3) materiál(konopý) dát do hrnce s vodou a vazelinou a vařit 2h na 70-80°C, občas promíchat
4) nechat vychladnout, po ztuhnutí sebrat zatuhlou vazelinu z vrchu
5) napěchovat do zavařovačky až po okraj i s materiálem na 5-14dní, skladovat v temnu a chladu (například lednice)

2. ČÁST – THC

1) dekarbonizujeme druhý na jemno drcený materiál 1l 100°C 20-45min
2) rozpustíme zbytek vazelíny 500ml v 6-8L vody
3) po rozpuštění čisté vazeliny vhodíme vazelinu ze zavařovačky i s materiálem
4) po rozpuštění i této vazeliny vhodíme na jemno nadrcený a dekarbonizovany zbytek rostliny
5) vařit 2h 70-80°C, občas promíchat
6) nechat zatuhnout a po té zase sebrat zatuhlou vazelinu a napěchovat do sklenic-> 7-14dní temno a chlad

3. ČÁST – „OPAKOVACÍ“ 2-3x

1) rozpustit vazelinu ze zavařovaček v 6-8L vody 70-80°C
2) vařit 1 – 2h
3) nechat zatuhnout, sebrat vrchni zatuhlou část vazeliny i s materiálem
4) napěchovat do zavařovaček a skladovat v temnu a chladnu
5) tento proces opakovat 2-3x

4. ČÁST – „VOLITELNÁ“ ( přidání dalších přísad)

1) v „double boileru“ rozpusťte materiál s vazelinou+0,5-1,5L vody na teplotu 50-60°C
2) snažit se vyčisit vazelinu od největších částí rostlinného materiálu, například pomocí síta na těstoviny.. propěchovat materiál zkrz a snažit se vytěžit co nejvíc ( můžete snížit teplotu aby jste se neopařily)
3) až vyčistíte vazelinu od největších kusů ( nemusí to byt úplně ) udržujte teplotu na 50-60°C
4) přidejte ostatní byliny ( např. vypsané na začátku receptu )
5) vařte na danou teplotu 1-1,5h, občas promíchat
6) nechat zase zatuhnout, sebrat zatuhlou část se vším materiálem
7) zatuhlou část napěchovat po okraj do zavařovaček na 5-7dní do temna a chladu

5. ČÁST FINÁLNÍ

1) rozpustit v „double boileru“ všechnu vazelinu i s materiálem (bez vody) ZA STÁLÉHO MÍCHANÍ! Teplota 50-60°C
2) po úplném roztátí chvíli mícháme, po té vyčistíme POŘÁDNĚ vazelinu od všech pevných částí rostlin nejlépe přes bílé vyžehlené plátno (nebělené)
3) až bude vazelina čistá, přidáme včelí vosk 100-200g + glycerin 20-40ml .. koncentrovat podle „očka“ , na koncentraci záleží hustota výsledného produktu! Glycerine dělá produkt řidší a včelí vosk tužší
4) pořádně promíchat a míchat 15-30min
5) na konec nalít do finálních nádobek, nejlépe 50ml – 100ml (50ml ideální)
6) nechat vychladnout

Tento recept jsem ještě nezkoušel, nyní se můj pokus nachází po části CBD .. takže pak pošlu výsledek.
Budu rád za každý komentář / připomínku .. případně další vylepšení


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 22-02-2019 v 08:32 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 70

Pekny pěst palec hore co letos plánuješ saditja určo gp a jack 47 mam ješte nejaky critical+2ale co tady čtu tak pry dojiždi místo zaři až nekdy v řijnu tak nevim nevzpomeneš si dik.čus pestu zdar

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 22-02-2019 v 11:39 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 71

Ahoj, tenhle rok určitě zas Green Poison F1 a taky plánuji zkusit jacka 47 f1 od SS v tajtěch dvou mám jasno, možná zase zkusím nějaký CBDčko. Neplánuji nic velkého max 4-6 rostlinek a začít už nějak dřív než minulý rok ..

Green poison f1 jsem měl sekeru 24. září .. takže počítej začátek řijna no minulé léto bylo úplně ideální počasí, mě tam pršelo od května - konce října pouze 1x a pokaždé sluníčko

Měj se a směj se


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 22-02-2019 v 15:28 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 72





Tak tenhle víkend jsem dodělal tu mast. Musím říct, že fakt funguje
Přidal jsem do ní ještě Mateřídoušku, Heřmánek, Měsíček, Šalvěj a Levanduli.
Celkově mám asi přes 3L mastě. A použito bylo asi 3400ml vazelíny, 300gr včel. vosku 100% bio a 60-70ml glycerinu. ... Takže ztráty celkem přijatelné


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 01-04-2019 v 09:01 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 73

Krásná práce.

Old Post 01-04-2019 v 10:30 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanWalk
Stálý Člen

Karma uživatele DanWalk - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 74

pekna prace ... planujem tiez nejake vyrobky robit

2014- Moj prvy grow


Old Post 17-02-2020 v 13:48 PM
DanWalk je offline   Profil uživatele DanWalk   Find more posts by DanWalk   Foto galerie člena DanWalk   Click here to Send DanWalk a Private Message   Add DanWalk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daffy
Nový Člen

Karma uživatele Daffy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 75

Čau chtěl bych se zeptat jak to dopadlo s tím medicem ? Planuji letos taky nějaké to CBDčko od royal seeds tak mě zajímá jaká byla odolnost a kdy to dokvetlo jestli si vzpomeneš .. díky

Old Post 05-04-2020 v 21:45 PM
Daffy je offline   Profil uživatele Daffy   Find more posts by Daffy   Foto galerie člena Daffy   Click here to Send Daffy a Private Message   Add Daffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 76

Ahoj, medic šel všechen do mastí ale pamatuju že to bylo nějaky slabší pheno ze to nemelo moc tvrdy paličky .. ale do mastiček super
a kdy jsem sklizel to netuším .. ale typl bych někdy 2 tydny po GP .. takze bys odhadem pulka zari - pulka rijna sklizel +- mesic spis zacatek rijna


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 06-04-2020 v 03:16 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3470130 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív