Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj OUT 2018-Critical+2.0;Moby Dick auto;Green Poison F1;Royal Medic;No name
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 17

Urcite Alga

Grower sponzor

Old Post 22-07-2018 v 19:58 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 18

Dutch formula nebo Advaced hydroponics of holland (ah) výborný hnojky doporučuji moc..

Old Post 22-07-2018 v 20:15 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 19

Diky za rady


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 23-07-2018 v 18:06 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 20

Nakonec jsem koupil X-Blast od BioGreen 250ml za 760Kč(původně 950Kč)
Má dávkování 0,5ml - 1ml na 1L, což mi přišlo lepší nez Plagron GS 250ml za 950Kč a dávkování 1ml na 1L.
Pán za pokladnou říkal, že ten BioGreen funguje o trochu lépe a má výhodnější dávkování. Nyní se zamýšlím jestli nekoupit rovnou i hnojky na zbytek kvetení, jelikož mi BioBizz uplně došel .. v pondělí musim koupit nový.
Mám ted dilema Plagron Alga Bloom 1L + PK 13+14 1L = 600Kč NEBO BioGreen bio 2 Bloom 250ml + X Bloom 250ml = 830Kč
Plagron - je všude vychvalován, takže bych řekl, že to je taková jistota za rozumnou cenu.
Biogreen - O tom nic moc nevím, zde na foru jsem moc článku nenašel. Dávkování mají zajímávé, trošku dražší hnojky, ale tak těch 200Kč zas není tolik.
Tuším, že zkušenosti s Plagronem máte, ale co ten BioGreen zkoušel jste někdo? Mám to risknout? a udělat menší testík?


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 26-07-2018 v 19:06 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 21



Tak dnes jsem byl zas kouknout na kyti, vede si jim dobře, jen je tam pořád nějaká potvůrka okusuje tak jsem tam dal 5x lepové destičky a uvidíme. Divný, že si ty potvory vybírají jen Critical a Green poison, třeba na ten Royal Medic ani nesáhly.

Hnojiva jsem vybral nakonec Terra Bloom + Royal Sugar a zítra dokoupim ještě PK 13+14 ... Terra protože Alga zrovna neměl a tak nějak jsem si pročítal že ta Terra špatná není, kamarád mi ji taky doporučil a jsem i rád, že jsem tu Terru koupil, jsem sám zvědaví na rozdíly BIO / Minerální hnojivo .. jednou jsem to stejně chtěl zkusit

Zase jsem protorhal spodní listy a větvičky na které nešlo světlo, a co jsem tak koukal tak žádné větvičky bez světla už tam nejsou takže ted už jen hlídat ty listy -> jelikož mám moc kytek u sebe budu muset víc protrhávat.

Minulý týden koupený X-blast od BioGreenu mě překvapil, palice na autofloweru opravdu zhoustly, sice ne dost, ale ten rozdíl je opravdu znát.

Hnojím tak že si na 5-6 konví předmíchám hnojiva do jednoho koncentrátu (Bloom+Pk+nir = v jedné lahvy)
Do velké lahve - > 300ml Terra bloom + 30ml royal sugar + 30ml nirvana od AN
-> a do 10L velké konve dávám 60ml tohoto koncentrátu.
Ještě musím dokoupit ten PK 13+14 , ten tam zase dle poměrů přimíchám.
Hnojil jsem takhle od května a žádný problém nebyl Většinou dle tabulky + trošku od oka

Přídávám i pár aktuálních fotek, příští přidám až tam bude pár paliček Zatím jen vlásky ale k večeru už to krásně voní


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 31-07-2018 v 13:33 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 22





Po více jak 14 dnech zase zpět
Za tu dobu mi začal pěkně kvést Green Poison F1, také No name na druhé zahrádce, tuším, že ten noname dokvete stejně jako GP.
Moby dick auto jsem jeden sekl protože mi ho napadly mšice a to doost takze ostříháno dal jsem sušit a pak to hodim na den do mrazáku a snad pak ty mšice oklepu
Druhá ta lepší rostlinka Mobyho je ještě venku, ted jí čeká týdenní flush a příští neděli sekera, a vypadá hodně slušně

Ostatní rostlinky klasika, bez větších problémů .. jednou týdně zajedu otrhat zvadlé nebo zežloutlé listy nebo ustříhnout větvičky mimo dosah sluníčka
Pár foteček:
1) Autoflower Moby dick (poslední týden flush)
2) Celá zahrádka
3) Green poison F1 palička
4) Noname +- 3 - 4m vysoká rostlina Nechal jsem ji prostě růst ... uvidíme jak to dopadne Zatím jsem s ní dost spokojenej, sám jsem nečekal že se jí bude tak dařit.

Kdyby někoho zajímalo jak hnojim:
Větší zahrádka mimo GP:
Terra bloom - 3ml / L
PK 13-14 - 2ml/ L
Nirvana - 1 ml/ L

GP a Noname:
Terra bloom - 3ml / L
PK 13-14 2ml / L
Nirvana - 1 ml/ L
Royal Sugar - 0,5ml /L
Xblast - 1ml / L

Moby dick auto nyní jen fawlees finish od AN - 2ml / L

Také příští týden musím dokoupit hnojiva, která mi došla .. AN: Overdrive, Nirvana a Plagron: Terra / Alga bloom
Ta Terra bloom mi vydržela sotva 3 týdny
Snad si vzpomenu a za týden přidám fotky už dosušeného Moby Dicka auto + jak jsem dopadl s výnosem a kvalitou


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 18-08-2018 v 15:33 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 23

Hodím menší up mé zahrádky
Nyní jsem dal sušit Moby dick autoflower .. první kytka co jsem sklidil už pred 14 dnama, paldy nic moc gramáž kolem 20g na jednu .. bylo to odfláknuté sušení nebyl čas to dát na lepší místo .. :/
Nyní suším druhou lepší kyti Mobyho .. která vypadá dost dobře, sám jsem byl překvapen při stříhání kolik toho bylo tipuju 35g, uvidíme v pátek


Začal jsem koukat na PGR (Plant grow regulatros) v Americe to běžně používají při každém hnojení co jsem koukal na youtube. Říká to vlastně tady . Jedná se o hormon Indoleacetic acid (IAA), který používají .. Když jsem dále hledal narazil jsem na další .. dost z nich byli v Americe zakázané protože jsou toxické!!! Nyní se používají jen ty netoxické naše jsem tyto: ( Kyselina Octová IAA , Cytokininy 6-BAP , Giberelová Kyselina , Triacontanol - včelí vosk z nichž jsou všechny netoxické snad jen 6-BAP jsem někde četl, že není dobrý používat .. -- asi si každý řekne že ono není dobré používat vůbec -- , to já jen že jsem na to narazil, tak si říkám proč to na jednu rostlinu nezkusit a získat nové zkušenosti Všechny ty hormony mají vlastní dávkování a návod kde a jak co rozpustit, takže to bude zase něco .. to všechno nastudovat Ale pokud se povede udělám nejspíš nějaký návod na ty 2 základní hormony, které používají v USA. Dají se koupit zde v ČR za dost velké ceny, nebo na aliexpressu za pár korun Vyzkouším a napíšu jak to šlo nebo nešlo.


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 27-08-2018 v 20:45 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 24





Dále pár aktualních fotek:
1) Dooost vysoký noname - bude mít problémy s těžkými palicemi .. takže se pak časem nějak přiváže .
2) Noname krásně kvete, vypadá to že dozraje stejně jako Green Poison F1
Semínek mám hoodně, a docela se mi líbí, uvidíme jaké bude mít další vlastnosti po usušení Jen příblížím jedná se o regular semena. Příští rok zasadím určitě znovu.
3) Fotečka green poison F1 taky už dělá paličky
4) celý GP


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 27-08-2018 v 20:50 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 25



5) Palička mokrého Mobyho Dicka auto
6) Critical 2,0+ , který ještě ani pořádně nekvete, a stejně tak Royal Medic a další 2 noname, který vypadají, že budou dozrávat nakonec až někdy říjen ... :/
Začíná dělat "vlásky" , které zároven jsou i hnědé což se mi nikdy nestalo .. nevíte někdo, jestli je to v pořádku ???

Critical 2,0+ píšou sklizen konec září, což se mi fakt nechce věřit Asi bych jejich "tip" tipnul na někdy o měsíc později takže konec října


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 27-08-2018 v 20:54 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 26

Mám taky Royal medic a taky mi zatím nekvete byť je na balkóně. Nikde žádný náznak blizniček. Je pravda, že zatím to hnojím růstovým hnojivem tak možná i tím to bude. Dva dny zpátky jsem to hnojil růstovým hnojivem a moc hezky porostly, takže očividně se jim kvést ještě nechce. Mám výhodu, že to můžu šoupnout na jeden celý den do tmy a tím spustit květení ale ty bys to musel přehodit nějakou látkou či nějak zatemnit. Nejlepší bude to hnojit květákem ať se květenství podpoří.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 28-08-2018 v 11:05 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 27

Doufejme, že to do 3 týdnu začne alespon nějak kvést Jinak já už hnojim na květ od konce července


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 28-08-2018 v 14:23 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 28

Zdar,taky mam 2 kytky venku Critical+2.0 a zacina to nakvetat,ale nevim nevim no..zari mam byt ok,ale kritickej bude rijen jako vzdy..

Old Post 28-08-2018 v 15:22 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Králhrášek
Stálý Člen

Karma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 29

Minulý rok jsem pěstoval Critical 2.0+ a mužů ti říct že nejhorší odruda co jsem pěstoval začala kvést koncem září!! Tak že ani nestihla dozrát..prostě o ničem

Old Post 29-08-2018 v 01:51 AM
Králhrášek je offline   Profil uživatele Králhrášek   Find more posts by Králhrášek   Foto galerie člena Králhrášek   Click here to Send Králhrášek a Private Message   Add Králhrášek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 30

Ja ho mel taky ale ve skleniku takze parada ale mit ho venku tak mam stejny nazor, jinak davat hnojky na kvet aby se to driv preplo je s prominutim uplna picovina 😃

Old Post 29-08-2018 v 05:04 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 31

Souhlas...

Old Post 29-08-2018 v 05:54 AM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 32

Zkuste si hoši něco proštudovat o květových fázích, hlavně o té předkvětové fázi (preflowering). Na internetu je toho hromady a pak možná to nebudete považovat za zbytečnou věc to hnojit květákem ještě ve vegetativní fázi (ke konci).
Pár let jsem to zkoušel na dvou balkonovkách a ta kterou sem hnojil dříve květovým se asi o týden dříve přepla a taky dříve dozrála i s o něco málo větším výnosem (ale na ten výnos mohlo mít vliv plno jiných okolností).
Jde o to, že když to člověk hnojí růstovým hnojivem do té doby než to začne kvést, tak kytka je plná dusíku i hodně dlouho po tom co už je ve fázi květu. No a na fosfor v kytce není moc prostoru a proto to kvete pomaleji. Když se přestane dodávat dusík ješte před květem, tak dusík se pomalu z listů využije a kytka začne prázdné místa po dusíku plnit zásobami fosforu pro květ. Kytka bez dusíku rychleji přestane růst a tím že nemá už tolik dusíku který by ji nutil stále růst ale více fosforu, tak ji to i se změnou svícení donutí rychleji a mohutněji nahodit květy.
Ale pravda je, že mi nevěřte. Zkuste si o tom něco nastudovat a hlavně si to sami vyzkoušejte

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 29-08-2018 v 11:32 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7457810 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív