Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj OUT 2018-Critical+2.0;Moby Dick auto;Green Poison F1;Royal Medic;No name
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 49

Super jsem zvedav na ten green jaky budou šiškycritical +2krasa až nato že to ma dojet v zaři a píšeš že to tam bude ješte mesic.

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 24-09-2018 v 13:19 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 50

Díky

Nebudete mi věřit .. u sousedů něco dělaj nejaký zedníci a 25 let zednik bílej si šel na ferovku utrhnout větve jen z okraje (naštěstí utrhl to nejméně zrale (noname 2) .. kdyz na nej babička zařvala co tam dělal tak že si "prej si chtel vzit a že ma doma taky".. vleze vám na pozemek a ještě je takhle drzej .. a kdyby měl doma taky tak nebere to co vzal .. IDIOT .. je tam prej do 6 večer takže za nim zachvili jedu mu vysvětlit, co si dovoluje někomu lézt na zahradu a ještě mu tam něco trhat , taky zmíním to že jsou rostliny stříkané toxickou látkou proti parazitům atd, takže pokud to bude hulit akorát se otráví .. neřekl bych kdyby se slušně zeptal že má nějaký problém a jestli by mu babička nedala na mastičku .. jo to pochopím ono ta větývka když se někomu daruje na mast - NEŘEKNU NIC .. ale tyhle lidi mě fakt serou.
Grower growerovi tohle jen tak neudělá, protože ví jaký to je a soucítí ...


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 24-09-2018 v 13:24 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 51

Přesně tak,byl bych mega nasranej..tolik času tomu věnujeme a přijde dilino a udělá toto! možná bych ho chytil za hubu,dej vědět jak to dopadlo 😁

🌈

Old Post 24-09-2018 v 15:37 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 52

Tvl ať na tebe nezavolá benga, raději v klidu. Máti měla na zahradě tři kytky na mastičku, protože má lupénku, ale napraskal ji právě nějaký zedník, co makal vedle na baráku. Naštěstí je to vesnice a dostala včas echo, ale musela se kytek zbavit.. fakt hnus.. ale měla pěkný keře ze semen z předchozího roku, co se samo vysemenilo a odpočívalo v půdě. Škoda


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 24-09-2018 v 15:43 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 53

Jen jsem pánům zedníkům řekl, že ta "travka" tam je babičky na revma, artrozu prostě protože má zdravotní problémy a že ta tráva je stříkaná toxickým jedem proti parazitům a že se to nedá kouřit jinak by se otrávili .. tak aby to nezkoušeli .. že je to jen na masti Oni sotva vedi jestli je to pravda nebo ne jen jsem to chtěl říct v pohodě a šikovně aby na to už nešli a zároven aby nebyly nasrany ze jsem na ne vlitl jako nejakej silenec .. takze benga snad ne .. kdyz jsem jim to rekl v klidu a s rozumem
Jinak tam vzal dvě větve toho nejhoršího co tam bylo takže to je pohoda .. po vítru se mi tam nějaký ulámaly tak jsem mu tam k plotu dal ještě nějaký zlomený větve at si to kdyztak veme
No babička bude dál hlídat

Jinak jsem koukal koukal green poison f1 už tam měl ty vrchní palice zralé jen to spodní by chtělo do pátku počkat .. ty vrchní paldy jsem už sklidil , v tom větru se to ohýbalo ještě by to spadlo do bahna a chcalo na to .. tak jsem to sklidil no musím říct že tak 3-4 paličky by chtěli ještě do pátku počkat ale neva jistota je jistota
Do pátku tam na mě čeká ještě druhá polovina GP F1 což jsou vlastně už ty spodnější paličky


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 24-09-2018 v 19:46 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 54




Fotky ze poloviční sklizně Green Poison F1 ..
Hodně hodně hodně mě překvapil


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 24-09-2018 v 20:02 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 55

To jsou palica jak jaderny hlavice krasahele kolik ti ten green hodil celkem s cely palice.

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 25-09-2018 v 12:50 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 56

Ahoj diky Ještě není usušeno .. suším teprv pulku kytky a pulka je ještě venku, kterou seknu v pátek .
Až vše dosuším tak hodím kolik byla gramáž Počítám sušit se bude 10 - 14dní určitě ..
Suším na půdě kde hodně profukuje takže myslím že idealka


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 25-09-2018 v 12:59 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 57

okja sklizel kk před dvoma tejdny krasny vonavy a velky šišky akorát mi přijde že není moc vynosny model.

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 25-09-2018 v 14:51 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od sakumprdum
okja sklizel kk před dvoma tejdny krasny vonavy a velky šišky akorát mi přijde že není moc vynosny model.


Přesně, ja už mam usušeno a jako kvalitně to vypadá, ale tak výnosné to není, hold není nad klasický strain. Nejvíc se mi podařilo na F1 verzi vypěstit 650g a naky drobný a to bylo na Jack47 F1..

Jinak ty palice máš fakt krásný! Tak to ma vypadat! K+

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 27-09-2018 v 13:40 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordVampire
Nový Člen

Karma uživatele LordVampire - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 59

Tyjo krásný palice
Kámoš včera dotáhl na ochutnávku ten green poison a zatím asi nejlepší vzorek co se ke mně dostal za tuhle OUT sezonu.
Ve skleníku mám ještě sweet skunk F1 a přitápím mu na noc přímotopem (hlavně kvůli jinej zelenině) a začíná mít krásný gigapalice, jak se psalo výše ty F1ky jsou fakt parádní.
Příští rok chci házet právě Green poison a SK F1 na kompost ne kterým letos roste obří BLACK JACK ale jelikož JACK neni nakvíták tak na šumavě nestihne dojít pořádně tak jak by mněl škoda mno ...
Nicméňě ať ti to roste chlape

Metalák

Old Post 29-09-2018 v 08:43 AM
LordVampire je offline   Profil uživatele LordVampire   Find more posts by LordVampire   Foto galerie člena LordVampire   Click here to Send LordVampire a Private Message   Add LordVampire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 60





Diky všem za K+ a reakce
Green poison je z 90% sklizený .. nechal jsem tam asi 4 větve (palice byli z jedne strany hnede a z druhe ne) takze jim dam jeste par dni a pujcim si rovnou 30x zvětšující lupu na trichomy .. rád bych něco 50-50 .
Venku už pěkně mrzne, listy fialový .. to samé palice Ten GP palice co tam do ted byli jsou fialové a celkem hezky to vypadá .. critical to samé, ale ještě bude ten týden určitě potřebovat .. snad počasí dopřede jeste 10 dní sluníčka
Taky jsem včera ochutnal GP .. nejsušší paličku jsem dal na chvili ke krbu a musím říct efekt dost slušný .. jen jsem předcennil flush .. vsechny jhnojiva mam bio AŽ na PK13-14 , které je minerální .. to jsem měl alespon 10 - 14dní před sklizni prestat používat .. nevadí Critical bude lepší .. přes to ten GP je dobrý na chuť ale je tam to ALE ..
PS. Ještě na strejdovu radu(bývaly grower a vlastně člověk díky kteremu jsem začal ) jsem otrhal největší listy .. lepší proudění vzduchu (menší šance na plisen) a prej uděla větší palice + svetlo na spod ..
Já byl zrovna ten typ co by to takhle moc nezval ty listy v Indu jsem se bál a jen tak z lehka .. ale tak proč no nezkusit uvidíme
Pár foteček ..
1) Critical +2.0
2) Crit
3) "Trošku" jsem očesal listy (Crit)
4) Royal Medic

Jinak příště přidám fotky dosušeného GP a taky fotky phenotypu Critical +2.0 mam tam jednu takovou zvláštně hezkou kytičku Criticalu


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 29-09-2018 v 12:58 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 61

cus ma nejakej vliv ty otrhany listy ?

Old Post 29-09-2018 v 20:11 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 62

Cus je to hlavne kvuli plisním .. aby to hezky profukovalo paličky a nedržela se na velkych listech voda a taky aby to poslední sluníčko svítilo na všechny listy u paliček


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 30-09-2018 v 10:15 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 63

aha takze muzu otrhat ty velky listy treba tyden pred kosou a nebudou se zvetsovat ty listy na palkach ??

Old Post 30-09-2018 v 13:26 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 64

Doporučuji pročíst: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=842
Jsou na to dva názory .. já byl pro ten že listy jsou zásobárna a "solární panel" .. takže proč je trhat, že jo .. já na konci květu ustříhal jen ty které třeba hodně stínily ostatním větším palicím .. takže taková střední cesta

a třeba strýc mi řekl, že ta kytka pak uděla větší palice a hlavně kvuli plísni atd..
takže já v tom našel ten benefit že to pomuže v boji proti plisnim tak jsem si řekl proč to nezkusit že jo ale nepřijde mi že by to nějak pomohlo zvětšit palice .. prej že když sundáš listy tak tu enerii využijí do palic .. ale spíš mi přijde že ta kytka bude nějakou dobu ve stresu takže se ti možná pozastaví růst ..

takže o tomhle ti nechci moc radit protože na to ma kazdý jiný nazor lepsi je si to sám vyzkoušet co lépe vyhovuje tobě a té rostlině


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 30-09-2018 v 13:38 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4696970 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív