Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Toxicita dusíku?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Montana23
Stálý Člen

Karma uživatele Montana23 - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31  

Toxicita dusíku? Příspěvek č. 1


Ahoj všichni
Mám velký problém,nejspíš toxicita dusíku?
Jsem v 39dnu květu
600w
Sensi skunk.
Asi před 10dny jsem zjistil,ze jsou listy tmavě zelené a konce listů ohnuty směrem dolů.
Udelal jsem proplach čistou vodou a celkem žádná změna.
Poté jsem si řekl ze prestanu zatím hnojit terra bloomem a dal jsem jim jen greensensation.predevcirem opět,udelan proplach čistou vodou.Prostě na 39den to vypadá jako na 25den.
Jedu hlínu při zjištění ph vytoku 7.ted 6,7 a zalevam uz jen 5.5ph.Aby to klesalo.Zajímá me jestli už to mám normálně hnojit tim bloomem nebo treba jen Pk 13/14 bez dusiku?Proste kytky nejsou pocukrovane a pomalinku se tvoří ten v vnitřek palic,jen tam jsou blizny.
Díky všem za odpověď.

Naposledy upravil Montana23 13-06-2018 v 20:11 PM

Old Post 13-06-2018 v 11:19 AM
Montana23 je offline   Profil uživatele Montana23   Find more posts by Montana23   Foto galerie člena Montana23   Click here to Send Montana23 a Private Message   Add Montana23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Dej sem poradnou fotku, bez fotky tezko hadat.


Naposledy upravil Madical-Strains 13-06-2018 v 20:06 PM

Old Post 13-06-2018 v 19:50 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

Me se nezda ze by listy byly nejak moc tmave zelene ze by to vypadalo na prebytek dusiku. Ja se priznam ,nic spatneho tam fakt nevidim.

Myslim ale ze toxicita dusiku vypada jinak.
Uplne tmave syte zelena s kroucenim spicek dovnitr-dolu.

http://www.pestujtejednoduse.cz/dus...ita-konopi.html

Rozhodne tam ale nelej PH nizsi ne 6,5 = OK !
PH 5,5 je velka chyba,pak to rozhodis uplne.

Nevim jak ostatni ale ja tam vidim celkem zdravou barvu, mozna bys mohl nafoit par fotek detaily listu.

Old Post 13-06-2018 v 20:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Montana23
Stálý Člen

Karma uživatele Montana23 - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4

Ale je to sensi skunk co se sklízí kolem 56dne.A je to asi špatná fotka,ale nemá žádnou pryskyřici je to úplně měkké.v tomto čase jsem vzdy tak za týden začal s flushingem.Našel jsem tu na groweru něco podobného a borec sklizel až v 90dnu květu a měl v 60dnu.prej jak to je preburene dusikem,tak se to úplně zasekne.Každý den mi opadá tak 20 listů.je to uplne zelené aji palice,žádné trychomi jsou taky celé zelené.Mám normálně teda hnojit?Nebo už jen vodu?
Diky za odpověď

Dreaming..boy

Old Post 13-06-2018 v 20:42 PM
Montana23 je offline   Profil uživatele Montana23   Find more posts by Montana23   Foto galerie člena Montana23   Click here to Send Montana23 a Private Message   Add Montana23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5

Nafot poradne par listu v detailu a vyfot i tu palici z blizka v detailu..

Tmave zelena barva (pozdeji červeno růžova)- krouceni listu dovnitr muze znamenat i nedostatek Fosforu a lehce se to v kvetu muze udajne zamenit za tox.dusiku.
Kdyz pises ze pruplach vubec nepomohl tim spise bych te toxicite moc neveril.
Za me ,... spise se priklanim k nedostatku fosforu.
Toxicita dusiku je casto provazena i spalenymi spickami, prehnojenim.

Podivej se na bod. 5.
http://growmart.cz/jak-na-hnojeni-rostlin/

A podivej se jak se zacina projevovat prvni stadium nedostatku fosforu.
Pises ze si mel PH 7 , precti si taky i o tom vstrebacani fosforu v PH 7. Viz.nize....
Nejdrive kytka ztmavne do tmave zeleno-modra, kvety jsou mensi nez by mely byt....atd....

http://www.canna-cz.com/info-courier_phosphorus

Pro priste te doporucuju Biobizz a hnojit podle tabulek, s tim by se ti to urcite nestalo. Snizovat PH v organice jen kys.citronovou.

Pockej si ale radeji jeste na nazory otatnich groweru.

Naposledy upravil Madical-Strains 13-06-2018 v 23:21 PM

Old Post 13-06-2018 v 20:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Montana23
Stálý Člen

Karma uživatele Montana23 - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 6

Určitě kouknu,zítra nahodim jiné foto.diky

Dreaming..boy

Old Post 13-06-2018 v 21:53 PM
Montana23 je offline   Profil uživatele Montana23   Find more posts by Montana23   Foto galerie člena Montana23   Click here to Send Montana23 a Private Message   Add Montana23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykaras
Nový Člen

Karma uživatele johnykaras - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 7

Mě to přijde vážně cajk, jenom to bude chtít podle mě více času. S flushem bych minimálně týden počkal. To odpadávání listů je zvláštní, ale už jsem to také zažil. Listy padají jako by měl být už konec, ale chce to ještě čas si myslím. 1 až 2 týdny potom dělaji divy.

Old Post 13-06-2018 v 22:17 PM
johnykaras je offline   Profil uživatele johnykaras   Find more posts by johnykaras   Foto galerie člena johnykaras   Click here to Send johnykaras a Private Message   Add johnykaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 8

Jeste me napada jedna blba otazka...
Jak a kolik presne hnojis?

Hnojis opravdu poctive "KAZDOU" zalivku 5ml /1l vody ??? Nebo hnojis treba jen ob jednu zalivku , nebo dokonce jen jednou za tyden ?
Pokud nehnojis poctive kazdou zalivku tak to bude na 100% nedostatek Fosforu a mozna i dalsich prvku a jak pise johnykaras se te to trochu vic protahne a tipoval bych ze vic jak o tyden. A spise nez flush bych zacal poradne hnojit, pokud to tak opravdu je s tim nedostatecnym hnojenim.
Tipuju to spravne? Pak by to davalo smysl.

Old Post 13-06-2018 v 23:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Montana23
Stálý Člen

Karma uživatele Montana23 - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 9


Předem dekuji za odpovědi a mám ted brouka v hlavě,že by fakt ten fosfor...
Jinak vzdy jsem zaleval ob den a hnojil tyden a pak jednou voda.Ale jak jsem.zjistil ze jsou.zelené atd.tak jsem udelal proplachy.dvakrát.takze za cca 10dní dostali jen jednou greensensation.
Tady jsou.fotky..na 40dni slabota...nedělám to poprvé,ale stimto jsem se ještě nesetkal.Všimněte si.červených .

Dreaming..boy

Naposledy upravil Montana23 14-06-2018 v 21:33 PM

Old Post 14-06-2018 v 10:09 AM
Montana23 je offline   Profil uživatele Montana23   Find more posts by Montana23   Foto galerie člena Montana23   Click here to Send Montana23 a Private Message   Add Montana23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Montana23
Stálý Člen

Karma uživatele Montana23 - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 10


Rapiky

Dreaming..boy

Old Post 14-06-2018 v 10:11 AM
Montana23 je offline   Profil uživatele Montana23   Find more posts by Montana23   Foto galerie člena Montana23   Click here to Send Montana23 a Private Message   Add Montana23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11

Uz je netrap a hnoj podle tabulek, kazdou zalivku ,zadny proplachy nebo vynechavani hnojiv a do kazdeho litru co tam nalejes dej 5 ml tveho hnojiva presne podle navodu ,taky at ma zalivka s hoijivem PH 6,5 a bude to v cajku.
Nektere strainy maji prirozene syte zelenou barvu.
Mozna jsou prave tech 10-14 dni pozadu co jsi je nekrmil.

Naposledy upravil Madical-Strains 14-06-2018 v 10:49 AM

Old Post 14-06-2018 v 10:37 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Montana23
Stálý Člen

Karma uživatele Montana23 - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 12

Ok udělám to,myslíš ze ztoho teda něco bude?každopádně velké díky.

Dreaming..boy

Old Post 14-06-2018 v 10:49 AM
Montana23 je offline   Profil uživatele Montana23   Find more posts by Montana23   Foto galerie člena Montana23   Click here to Send Montana23 a Private Message   Add Montana23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 13

Nemas vubec zac , ale se 100% jistotou ti nemohu rict ze to je ten fosfor nebo dalsi prvky, hlavu na spalek nedam je to jen logicka dedukce z toho co jsi psal.

Ja nejsem velky optimista a vim ze sve vlastni zkusenosti ze pokud se neco posere tak to bude mit nejaky nasledky. Nevim teda jesli to kvet jeste dohoni , ja se domnivam ze trochu to pomuze ale nasledky urcite alespon castecne poznas.

Ale samozrejme ze drzim palce!

Old Post 14-06-2018 v 10:54 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 14

Tak co ? Jak to vypada?
Vim ze je asi na ptani jeste prilis brzo ale nejaka mala zmena uz by mohla byt videt.

Old Post 18-06-2018 v 23:11 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Montana23
Stálý Člen

Karma uživatele Montana23 - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 15

Ahoj
Tak je pravda že polovina se už dala dohromady a bobtnaj,tak jak mají a zbytek pomalinku.Snad vše bude. V pořádku.
Jsem teď 48 12/12. Vlastně jsem jim to zmenil na 11/13.Přemýšlím že do 56dne hnojky a pak 14 dní flushing.

Dreaming..boy

Old Post 21-06-2018 v 13:59 PM
Montana23 je offline   Profil uživatele Montana23   Find more posts by Montana23   Foto galerie člena Montana23   Click here to Send Montana23 a Private Message   Add Montana23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Montana23
Stálý Člen

Karma uživatele Montana23 - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 16

Ještě něco dost mi zloutnou listy jako při flushingu,myslíš že bych měl primichat i rustovku?

Dreaming..boy

Old Post 21-06-2018 v 14:07 PM
Montana23 je offline   Profil uživatele Montana23   Find more posts by Montana23   Foto galerie člena Montana23   Click here to Send Montana23 a Private Message   Add Montana23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-06-2018 - málo dusíku?? - 21 odpovědí
13-06-2018 - Toxicita dusíku? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1241330 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív