Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Homebox//5x Blue Cheese + 1x Big Foot//LED panel by FrYnK
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 75% Pěstitelská

Obecné Homebox//5x Blue Cheese + 1x Big Foot//LED panel by FrYnK Příspěvek č. 1

SETUP
BOX: Homebox Ambient R120 (120x90x180)
ODTAH: PK125-2 220m3/h - 400m3/h
PACHOVÝ FILTR: Can-Lite 300 m3/h + příruba 125mm + Sonoflex
SVĚTLO: Led panel 285w by FrYnK
OFUK: 2× Ventilátor s klipsnou + 1 vetší ofuk z hobby shopu
MĚŘÍCÍ TECH.: Digitální teplo-vlhkoměr min/max se sondou na kabelu
OSTATNÍ: Kabeláž, spínací hodiny, zavěšení(řetízky, pásky, měděný
drát,karabiny

HNOJIVA: Komplet od Canny(Terra Vega, Terra Flover, Rhizotonic,
Cannazym, Cannaboots, PK 13/14
OSTATNÍ: Kapky na měření ph, AH: PH- grow/bloom, PH+
HLÍNA: Canna Professional plus
NÁDOBY: 6x 11l květináče
OSAZENSTVO: 5x Blue Cheese(Dinafem), 1x Big Foot(Sweet Seeds)

Jedná se o můj druhý pěst v boxu, ale první v tomto boxu a pod Led světlem.
Veškeré info jsem pochytil tady, ikdyž kolikrát to byla pěkná fuška, tady dohledat plnohodnotnou radu

Pokusím se o metodu SCROG , ale asi bez sítě(nebyla součást boxu), jen za pomoci ohýbaní a stahování pomocí pogumavaného meděného drátu.

Zalívám odstátou kohoutkouvou vodou, ph měřim jen orientačně a snažím se ho držet mezi 5.9 - 6.5. Měřím jen vodu v konvi(po přidání hnojek). Nikdy jsem neměřil ph výtoku a ani nevim proč se to dělá (mužete mi to někdo vysvětlit).
EC neřeším.

Hnojky aplikuju podle Canna tabulek, občas zaliju jen čistou vodou.

Budu rád za kritiku, rady i pochvaly

Naposledy upravil mamdomaejkej 08-06-2018 v 19:22 PM

Old Post 08-06-2018 v 18:25 PM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Obecné Příspěvek č. 2

kličení proběhlo klasicky na vlhkým podkladu ve tmě
15.5 zasezeno do hlíny do malých květináču (tuto část nemám zdokumentovanou). Před přesazením do 11l květináčů zásťip, u dvou kytek to bylo možná dýl.
30.5 16.den 18/6 přesazeno viz foto

Naposledy upravil mamdomaejkej 08-06-2018 v 19:12 PM

Old Post 08-06-2018 v 18:34 PM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Obecné Příspěvek č. 3

4.6 21.den 18/6 aplikace kolínek a drátů

Naposledy upravil mamdomaejkej 08-06-2018 v 19:12 PM

Old Post 08-06-2018 v 18:56 PM
mamdomaejkej
Stálý Člen

Nápad Příspěvek č. 4

7.6 přepnuto na květ po 23.dnech 18/6
Aplikace kolínek a stahování pomocí drátu stále v plném proudu.
Pravá dolní je o pár dní pozadu a ješté se mi jí podařilo trochu polámat při ohybání tak jí dávám chvilku klid na olízání ran

Old Post 08-06-2018 v 18:59 PM
mamdomaejkej
Stálý Člen

Obecné Příspěvek č. 5

9.6.
1)Došly mi kolínka, tak dnešní ohýbaní jsem musel dost osekat. V pondělí nabíhám pro další balení, ale jinak mám vcelku radost, krásně se to začíná košatit. Snažím se aby co největší počet vršku probilo ze spodních pater do středu kytky a zarovnalo se do úrovně hlavních vrchů. Kytka okamžitě pozná který vrch má šanci, stačí pouze poohýbat pár listů aby se k němu dostalo dostatek světla a druhý den ho máte vylezlý o 1-2 patra víš a další den už ho můžete pomalu ohýbat aby nepřesáhl přes hlavní vrchy.

Je to můj osobní názor, nikoho nechci poučovat, takže mě tu klidně spražte pokud s nečím nesouhlasíte

2)Fotka kompletního setupu

Naposledy upravil mamdomaejkej 10-06-2018 v 17:40 PM

Old Post 10-06-2018 v 17:26 PM
mamdomaejkej
Stálý Člen

Příspěvek č. 6

11.6

Old Post 11-06-2018 v 23:23 PM
mamdomaejkej
Stálý Člen

Obecné Příspěvek č. 7

16.6 - 9.den 12/12
Hnojky T. Vega 4ml/l, Rhizo 2ml/l, Cannazyn 2,5ml/l a dnes poprve Boost 2ml/l
Teplota noc/den 21/27
Ph cca 6.2

Old Post 16-06-2018 v 10:56 AM
Ledkar
Nový Člen

Karma uživatele Ledkar - 66% Pěstitelská

Příspěvek č. 8

Pekne, 12/12 jedem na den presne stejne Ale ja mam polovicni kvetinace. Sleduju te bro.

Old Post 16-06-2018 v 13:26 PM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Příspěvek č. 9

Diky! koukal jsem, tak at se vse podari, budu koukat

Old Post 17-06-2018 v 21:42 PM
mamdomaejkej
Stálý Člen

Obecné Příspěvek č. 10

17.6 10.den 12/12
Rikal jsem si jestli sem nepřepl moc brzo, ale uz se nam to celkem vyplnuje..musim pro dalsi kolínka, uz mi doslo druhy baleni 😃
Kdy bych měl začít holit spodky?

Old Post 17-06-2018 v 21:45 PM
AladinXXX
Stálý Člen

Karma uživatele AladinXXX - 78% PěstitelskáKarma uživatele AladinXXX - 78% Pěstitelská

Příspěvek č. 11

ja holim spodky az po uplnym prepnuti,takze nejdriv po 14dnech.
to uz budes videt ktery vrsky ´dosahnou´na svetlo.

Harry,jdu do baraku!

Old Post 17-06-2018 v 21:59 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Příspěvek č. 12

20.6 13.den 12/12
Dneska probehlo poslední menší ohybaní, prostor zaplnen ne uplne na 100% ale dobry, kdyby mi neustale nedochazely kolínka tak to bude jeste o chlup lepší. Do príštího kola rozhodne víc kolínek a dat si majzla na zlomení stonku jako se mi to podarilo u jedný herečky 😕 nechám jim jeste pár dní a začnu holit spodky 🙃

Všiml jsem si že mi pristalo par pozitivnich karmicek, do vcerejska sem nevedel ze neco takovyho existuje. Dekuju, potěšily! 🙃

Naposledy upravil mamdomaejkej 20-06-2018 v 19:34 PM

Old Post Předevčírem v 16:39 PM
mamdomaejkej
Stálý Člen

Příspěvek č. 13

Nejde mi to smazat 😡

Naposledy upravil mamdomaejkej 20-06-2018 v 19:38 PM

Old Post Předevčírem v 16:55 PM
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 92% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 92% Pěstitelská

Příspěvek č. 14

Když víš, že ten stonek budeš ohybat poměrně hodně, tak je dobrý ho "zmáčknou v prstech" tím lehce narušíš vlákna ale není to pro kytku tak hrozný jako zlomení a můžeš ho v pohodě ohnout jak potřebuješ. Za jeden den si tam kytka to místo zpevní a jede to jak má

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

Old Post Předevčírem v 17:44 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 92% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 92% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 92% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 92% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 92% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 92% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 92% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 92% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 92% Pěstitelská

Příspěvek č. 15

Cau, ja bych nic neholil... spodky pod ledkama byvaj pouzitelny i u mnohem vyssich kytek takze si myslim ze tady budou i spodky v pohode...

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Když víš, že ten stonek budeš ohybat poměrně hodně, tak je dobrý ho "zmáčknou v prstech" tím lehce narušíš vlákna ale není to pro kytku tak hrozný jako zlomení a můžeš ho v pohodě ohnout jak potřebuješ. Za jeden den si tam kytka to místo zpevní a jede to jak má

S timhle souhlasim... dokonce když jsem ohybal kytky tak jsem se většinou obesel i bek kolinek.. když stonek spravne "zpracujes" tak uz pak většinou drzi v pozici do jaky si ho ohnul...

Jinak zatim pekny..

Old Post Dnes v 09:03 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu

Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás