Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Autoflower THING DIFFERENT (DP)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 33




Jak rika jeden můj kamarád
Hochu hochu hochu, hochu , hochu hochu hochu

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 23-08-2018 v 09:09 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 34

Musím napsat par věci k celému průběhu

Automat indoor nemám poprvé
Už víckrát jsem psal ze to vlastně není to pravé ze jsou vlastně dražší a mají to trochu jinak než fotoperioda

Musím ale taky zmínit ze když nejde jen o peníze za spotřebu a jiné
Je to vlastně jako mít indoor nějakou sativku a těm to dost často trvá přes 80 dnů 12/12 takže ...

Nic jdeme k tomu zhrnuti..
Celkem klasicky problém se semeny a to ze každá kytka je jina
Jinak jako Ok
Po vyklíčení celkem stabilní stala rychlost růstu bez takových těch najednou výbuchu za dva dny 10 Cm a tak například jako Magnum od Buddhy
Větví se sama rovnoměrně krasne Větvička jedna nad druhou
Radost se dívat
Výškou asi úplně v pohodě pro indoor když nejsi úplně lama

Květ potom vice méně nezajímavý po dlouhou dobu
V posledních 25 dnech k neuvěření co dokáže

Sklizeň jedna z těch co fakt lepí a jakoby se nasaje smrad do zdí jak do toho vjedes nůžkami
No masakr


Ostatní ještě popisu až to bude možné
Kvalita/Vynos a tak ...
Díky za K+ těm co mi ho dali a těším se na další jízdu ....

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 23-08-2018 v 09:27 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 35

Čau podávám hlášení

Je dosuseno a po přesunu do lahve na krasne dozrání
Samozřejmě test už jsem dal
Nahuli ale žádný zabiják to není
Taková lehká sativa ale jde to
Chuť až po sklenici
Vynos zatím to mělo celkem 221 ale počítám ze bude tak 190g
Nesuším to do úplného sucha
Nechávám nějakou vlhkost a ta dochází v těch lahvích
Proto počítám ze to vše ještě padne níž tak o těch 30

Ještě přidám tak za dva týdny finální číslo a popis celého výsledku ...

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 29-08-2018 v 20:58 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 36

Tak máme hotovo

Řekl bych ze láhev a delší čas na zraní v ni mělo úspěch

Chutná sladce a přitom dost silně a výrazně zavání takovým jako orechovym trosku mandle nebo co to je

Po prvním brku úlet

Měl jsem jedno na test před dozranim v láhvi a to nebylo nic extra , teď úplně jina liga

Jsem rad za další jméno na listině odrůd co jsem měl možnost udělat

Můj úplně původní plán jet to na 3x po sobě padl

Sativa Ok

Ale ...

i Love indica

Nechat dozrát v láhvi je k nezaplacení !!
Hlásím konec vlákna
Díky všem

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 09-09-2018 v 08:58 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4160140 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív