Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dalsi me organicke pesty....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 257





A konecne posledni -Zahradka Out- 3x Auto Cinderella Jack

Vcera rano probehla kosa .
Ty dve kyti ( 55 cm) s mensimi palickamy vypadaji uplne stejne tak jsem nafotil jen jednu.
Obe brutalne syte bily trichomy.

Ta posledni kyti , tu jsem musel nafotit 3x ( 50 cm ) se povedla asi nejlepe
Asi se mezi ne zatoulal jiny gen. Cca 20% trichomu mela uz jantarove.
Vsechny jsou lepive jako prase.

Ma to byt udajne ten nejsilnejsi auto vubec, tak jsem zvedav.

A uz se holky susi v boxu

Old Post 28-08-2018 v 20:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 258

Zdravím Madi.Těch postupu jak získat z rostlyn extrakt s celím spektrem učiných latek je víc.Vždy je to ale s čerstvých mraženych květú.Amicí tomu řikaji tzv,, Full spectrum extrakt " a dělí jse na dvě skupiny HTSFE - High terpene full spectrum extract a HCFSE - High cannabinoid full spectrum extract. Doporučuji pustit si na youtube: Terp Sauce
Měj te se fajn

Old Post 28-08-2018 v 20:39 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 259

Jo, jo o te terpenove omacce a tech kanaboidech me prave amik rikal ale jelikoz se mnou uz nechce do Skypu komunkovat psanim ale mluvenim a ja zas tak dobre anglicky nerozumim , to se teda musim priznat ....kor kdyz mele rychle...tak se ho vetsinou jednou zeptam co ze to rikal ...ale pak uz delam ze rozumim ...mam strach ze by se na me na nastval ze neumim poradne anglicky .Tak me to nejak uniklo ze byla rec o zmrazenym surovym konopi a spatne jsem to pochopil.

Zkousel jsem ho tedka uz kontaktovat ale ma bohuzel vyplej Skype.
Tak vidis kvuli sve spatne aj jsem tam do vlakna napsal picovinu
Ale dik za upozorneni !
Hned jak to od nej proverim , snad doufam zitra , tak to hned opravim.

Ted jsem o tom precetl par clanku ale vubec jsem se v nich nedozvedel a ted mi to teda prosim vysvetli jak muze byt ta omacka mnohem silnejsi nez FS kdyz se extraktuje ze syrovych mrazenych palic ktere nejsou dekarboxylovane ?
Nebo se ta terpenova omacka pak teda smicha s tim druhym extractem High cannabinoid full spectrum extract ?
Ted sem fakt z toho jelen !!!


Dokavad si se mnou pres Skype jen psal tak bylo vse ok, vse jsem si prelozil googlem , cemu jsem nerozumel a nic me neuniklo.

Old Post 28-08-2018 v 21:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 260

cvrca - jj, nemohol by si sa podeliŤ o svoje liečitelské skúsenosti?
Myslím, že ako dlhoročný člen by si nám určite mal čo povedať.
Diky!

Old Post 28-08-2018 v 22:50 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 261

Ano, taky bych byl moc rad , prosim ale ne sem ale do tohoto vlakna kde se to aktualne rozebira. Diky

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=5

Old Post 28-08-2018 v 23:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 262

Zdravim ta ako hodnotis teda ten autoflowerovy počin? Pise sa tu vela veci ako s tym maju ludia zle skusenosti podla mna ma s tym zle skusenosti len zly pestovatel..tie tvoje kusky su ale celkom pekne ked da clovek pozor na prehnojenie a dodrzi NIEKTORE zakladne pravidla tak to je jednoduche podla mna je to jasna volba na diskretne partizanske pestovanie..mne tento rok srnec odkusol na zaciatku kvetu hlavnu vetvu a aj tak nakoniec dal 33g

Old Post 07-09-2018 v 09:26 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 263

Ja to zatim jeste nemam co se tyce kvality a sily otestovano , moc casto kamarada nevidam , tak me to nemel jeste kdo otestovat.
Ale co se tyce vynosu tak jsem mile prekvapen.
Vsechno slo do masti a tinktur. Tinkturu jsem delal poprve

Old Post 07-09-2018 v 10:57 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3148980 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív