Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje 1. selekce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 33






OTMxGB pheno 1 - tohle pheno má vše kromě jedné věci výnosu,ale vune a obsypanost palic je neuveritelna,zbarvuje se do fialova.Bohuzel je dost zalistene a nema smysl ji drzet,takze uz je presazena v zemi


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 28-06-2018 v 18:55 PM

Old Post 28-06-2018 v 18:30 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 34






OTMxGB pheno 4 - dalsi z mych favoritu,dobra vune,tvrdost palic i vynos.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 28-06-2018 v 19:19 PM

Old Post 28-06-2018 v 19:01 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 35






OTMxGB pheno 5 - asi nejvynosnejsi ze vsech kytek,ale od zacatku kvetu je to takova chlupata bestie zadna vune,nic moc trichomu.Posledni 2tydny sla sice do sebe palice ztvrdly a zacaly rust jakoby do pupenu,ale myslim ze to zadna velka slava nebude

Celkové postřehy
-jsem rad,ze jsem neutratil x tisic za seminka a sel touto cestou bazaru,jsem z tech vzorku nadseny,tesim se na kazdy pheno az je ochutnam.
-v boxu mam neustale vlhkost 65-75% vlhkosti a zadny naznak plisni takze dalsi super
- hrozne to voni,smrdi mi tim cely house a jeste na dvore 😂😂😂..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 28-06-2018 v 19:53 PM

Old Post 28-06-2018 v 19:26 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Hnojil jsem převážně fishmixem a growem od biobizz, když jsem ale potřeboval nakopnout růst frkl jsem jim mineral od powderfeedingu a nebo od JidB. Přece jen na to rychleji reagují než na organiku. Planuju, ze si koupim do matkarny asi ten powderfeeding, mel jsem jen vzorky a kytky na tom vypadaly pěkne. Ono pokud nemáš v plánu řezat je lepší je držet na hranici podvýživy, aby ti zbytečně moc neprerustaly a díky minerálům se dají do formy mnohem rychleji, takže do 14 dni ti vytvorej dzungli a je z čeho řezat. Já jsem dost omezenej prostorem, takže se je snažím držet co nejmenší.


PowderFeeding grow je super na matky, avšak ak planuješ držať matku dlhšiu dobu je lepšie ubrať dávku a ani to nehnojiť vždy keď polievaš, lebo môžeš ľahko presoliť substrát - minerálne hnojivá majú tendenciu sa usádzať. PowderFeeding majú aj bio radu a tiež funguje skvele, pričom nehrozí prehnojenie.

Old Post 28-06-2018 v 19:27 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 37

Dnes jedu do gshopu tak ten powderfeeding asi zkusim kdyz ho tak chvalite,jen me prilis nelaka to davkovani na gramy,to fakt kazdou davku vazite??..precejen odlit si par ml nebo natahnout do pipety je jednoduzsi nez vazit hnojky,nebo na to mate nejaky figl? 😃


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 02-07-2018 v 08:47 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 38

Powderfeeding koupíš i odměřenej v sáčkách po 10g, mám za to že je to na 10l. Balení je o nějakou korunu dražší, takže pokud máš gramovku, bude lepší si to odvažovat.

Old Post 02-07-2018 v 10:37 AM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 39


Koupil jsem jsem pulkilovku na zkusenost.
Je tam i odmerka,ktera vazi naplnena po okraj 11g.
A zitra kosa..Nadhera


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 02-07-2018 v 14:16 PM

Old Post 02-07-2018 v 13:57 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 40






Konec me skoro pulrocni prace je tady a zaroven mi dalsi zacina 😃
Rekapitulejšn:
Zasazeno v kokosu 0,5l
Tyden rustu pod 125W CFL + tyden pod 250 w MH.
Box 120x120
Přepnuto na květ 5.5. (400w HPS)
Hnojiva : Plagron Coco A+B,Power roots,Pure Enzym,Green Sensation,Mighty Neem.
Vstupni voda-dešťovka (ec 0,0 - 0,1)
Max.dosazene ec 1,9
Proplach vodou 9dnu
Sklizeno 59.den 12/12.

Pokud si nekdo chcete tipnout vahu tak prosim.
Za me kdyz tam bude 333g tak budu spokojen.
Zatim čáu.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 03-07-2018 v 11:24 AM

Old Post 03-07-2018 v 10:37 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 41

Ahoj,

diky za spravu! Vlakno sem bohuzel neregistroval, takze ho procitam az teraz a nestacim sa divit. Tak paradnu selekci som tu dlho nevidel. Navyse super fotky a dokumentace, radost citat. Len by ma zaujimalo jak voni BMxCK, dokazal by si to specifikovat? : )

Musim povedat ze je pre mna zadostucinenim vidiet co z tej genetiky rastlie a cenim si kazdeho kto ich tu prezentuje. Mas u mna 12 semen zdarma podla vyberu ; ) Napis co by si rad.

Gorilla Glue #4 (clone only) x Cocoa Kush *
Blue Meanie (clone only) x Cocoa Kush *
F13 x Cocoa Kush *
Cocoa Kush F2 *
Blueberry x Cocoa Kush *

Old Time Moonshine x F13 (Dj Short) *
GrepfruitxBlueberry F2 *
F13 F2 (DjShort F13 je sativa dominantne Flo schopne dozrat v nasich podminkach)*
Highland Mexican x Blueberry F2
(Highland Mexican x Blueberry) x F13
Copalita (Cista sativa z Highland Oaxaca regionu Mexiko) x Flo (Dj Short)
Agent Orange (Subcool) x F13 *

Tom Hill Haze selekce z 30 rastlin.
Tom Hill Haze pheno 25 x Blueberry original indica (sativa pheno)
Tom Hill Haze pheno 24 x Blueberry original indica (sativa pheno)
Tom Hill Haze pheno 18 x Blueberry original indica (sativa pheno)

ECSD x Cocoa Kush
ECSD x Blueberry
GG#4 x Blueberry
GSC S1 keepers x Cocoa Kush
GSC "forum" x Cocoa Kush
Bubba Kush clone only x Blueberry
Blue Meanie clone only x Blueberry
P75 (mother of C99) clone only x Blueberry

Old Post 05-07-2018 v 10:00 AM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 42

Oh,prevelice diky za nabidku na seminka,budes mi muset dat chvilku nez zjistim co je co v te nabidce 😃.Jsem rad,ze te to potesilo...
Kdybych mel zhodnotit vuni BMxCK nejak celkove tak reknu ze u vetsiny prevlada vune boruvek a to dost vyrazna,nektere phena mi vsak pripominaji spise boruvky se smetanou,cheesecake az snad aroma typicke pro cheese,obcas se tam promita nekde vzadu taky to trochu vune lesa?jalovec?mozna?nevim jak to lip popsat 😃 prijdou i smokereporty,to bude presnejsi.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 05-07-2018 v 14:00 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 43

JAmes - moc sa mi páči všetko, čo tu prezentuješ. Mám oslintanú celú klávesnicu. Kritériam Tvojej selekcie nie celkom rozumiem. Nikdy som nič podobné nerobil. Čo sa týka paprík, ja som naklonoval Jalapeňo....vyzerá to sľubne

Elanius - docela som šokovaný Tvojou širokou ponukou. Osobne, ako málo skúsený by som si nedokázal vybrať aj keď teda nejakú vzdialenú predstavu mám, ktorú som získal od iných členov tu na G. Vačšina zastáva názor, že komerčné seeds z tunajších bank sú na...chow...no
:-) čiže aj to čo som odpestil by malo byť na takejto úrovni. Nemám to ako a s kým zrovnávať, ale okrem mňa, všetkým, čo to chutnali vyhovovalo....

každý má iné predstavy a potreby a varí z toho, čo má v špajzi

sorry za poznámku mimo!

Old Post 05-07-2018 v 14:12 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 44

Odo to je dost ze se taky ozves 😃..diky za slova chvaly,avsak musim rict,ze nebyt tve osvety s mekkou vodou,nejspis bych se v tom placal dodnes.
Moje kriteria selekce?
Hlavne dokoncit to co jsem si vymyslel a zbytecne nevyhodit penize za el.atd.
Musim rict ze tak jak jsem si to naplanoval mi to vychazi uplne presne,jsem max.spokojeny.
Co se tyce genetiky,nechal jsem si doporucit a chtel jsem neco jineho nez co nabizi seedbanky,navic djshort je pro me pojem.
Genetiku mam hlavne pro kamose,protoze me nejak prestava bavit pestovat na susinu a spis me zajima genetika,snazil jsem se vybirat zatim jen podle vzhledu a vune nejaky rozumny kompromis s vynosem,snad budou spokojeni
Taky chci zkusit pristi rok rizkovat papricky,tak jsem zvedav.

Diky vsem za k+

Pokud by nekoho zajimalo jak dopadnou vyrazene matky pri outdoor pestu tak tady je odkaz :

http://grower.cz/forum/showthread.p...612#post1226612


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 06-07-2018 v 08:02 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 45

Jedno z mala vláken, kde je možné vidět něco víc než jen obyčejné pěstování hnané výnosem. Snad najdeš co hledas. Pěkná prace .

Old Post 06-07-2018 v 09:52 AM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 46



Dnes jsem je sestrihnul do stejné výšky,umyl květináče a přemístil do boxu 120*120*180 pod 250W MH
BMxCK pheno 1
BMxCK pheno 4
BMxCK pheno 11
OTMxGB pheno 4


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 22-07-2018 v 12:49 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-09-2020 - Moje 2. selekce - 42 odpovědí
28-06-2019 - Šermířovy selekce - 13 odpovědí
22-06-2013 - Morissovy selekce - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9865760 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív