Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Poplatek za užívání fóra
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Je pro vás poplatek za zprávy OK?
Jasně, dneska se platí za všechno
Jasně, když je tu někdo jen na skok, ať platí, stálí členové to mají zadarmo.
Co řešíš? Je to padesát korun.
OK to není, Grower by měl být zadarmo.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
pervus
Nový Člen

Karma uživatele pervus - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 3  

Upozornění Poplatek za užívání fóra Příspěvek č. 1

Je mi líto, že Grower je teď zpoplatněnej, registroval jsem se před lety, dlouho předtím, než G zakázali, vždycky jednou za čas sháním pár řízků a na víc bohužel nemám čas - a ani se nemám čím chlubit, pěstuju pro sebe a max pro pár kamarádů, zkrátka nemám žádné fotky ani rady, které bych mohl postovat - čili nemám nárok na bezplatný přístup.
Zpoplatnění fóra a PM mi přijde pitomý, nejde mi ani tak o padesát korun (jsem zaměstnanej a 50 korun vážně můžu oželet), ale tohle fórum bývávalo svobodnym místem pro sdílení názorů, semínek, řízků...a teď není.
Je to kvůli provozu serveru? Jestli jo, rád přispěju na účet - když nebudou jednotlivý funkce fóra zpoplatněný.
Jestli je to proto, že někdo potřebuje na provozu Groweru vydělávat, snad by stálo za to založit nějakou alternativu pro lidi, co chtějí prostě jen občas vypěstovat pár rostlinek a semtam něco povyměňovat. Grower má super galerii atd., ale přijde mi teď už taknějak míň lidovej..

Díky za názor
Ondřej

krystalon, zahradnickej substrat. seminka od kamaradu..
Ne ze by to byly pecky, ale kourit se to da.

Old Post 23-05-2018 v 13:59 PM
pervus je offline   Profil uživatele pervus   Find more posts by pervus   Foto galerie člena pervus   Click here to Send pervus a Private Message   Add pervus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 2

Co řešíš ? Podle mě je to naopak lepší protože to eliminuje přinejmenším nějaký děti atd .. ja bych byl i pro vyšší příspěvek .. protože grower jako takovej ti přinese a dá mnohem víc než cokoliv jiného za 50 Kč je to " encyklopedie, Galerie,poradna prostě vše co potřebuješ aby jsi mohl rozjet pěst .. je to simbolika a mě se to líbí navíc 50 Kč ? No o co jde přece

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 23-05-2018 v 15:59 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green johny
Nový Člen

Karma uživatele Green johny - 87% PěstitelskáKarma uživatele Green johny - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 3

poplatek za soukromy zprávy? Zaplatil jsem ale nasrat, tohle nikde není

Old Post 23-05-2018 v 16:32 PM
Green johny je offline   Profil uživatele Green johny   Find more posts by Green johny   Foto galerie člena Green johny   Click here to Send Green johny a Private Message   Add Green johny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 4

Pokud mas aspon 30 prispevku, tak soukrome zpravy muzes posilat normalne.

Grower sponzor

Old Post 23-05-2018 v 16:49 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

Jak pise Akatron, cena dvou pivek funguje taky jako filtr predtim, aby se tady uplne kazdej kdo se nahodou dostal ke klavesnici rozvyril o svych prvnich zazitcich. Uz takle upada prehlednost, protoze kde kdo pro svoji pohodlnost zalozi tema, kde se mu zrovna naskytne, misto toho aby si info dohledal....Hodnotu to tady ma mozna castecne skrytou ale vyssi nez 50czk

Old Post 23-05-2018 v 17:46 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8423190 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív