Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 150W Special Queen 1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

150W Special Queen 1 Příspěvek č. 1

Zdravím všecky příznivce domácích pěstů pro vlastní potřebu! Jsem zpět, opět o kolo zkušenější. Moje grow výbava zůstává stejná, jediné co je změna je osazenstvo a hnojivo.

Box - Mammoth classic 60x60x140

Světlo - 150W HPS pro celé kolo s SunPro Classic Shiny reflektorem

Cirkulace -potrubní ventilátor 187m^3/hod s pachovým filtrem 150 m^3/hod

Květináče - 4L TEKU květníky

Substrát - Biogreen lightmix

Osazenstvo - Special Queen 1 koupeno přímo od RQS - klíčivost 100%, dány rovnou do finální nádoby

Hnojivo - Plagron Terra Grow + Plagron Terra Bloom, finálně přidám Topmax od Biobizz

Doufám, že vlákno bude někdo sledovat a třeba už někoho ze začátečníků i inspirovat, v jakých malých podmínkách se dá sám sobě udělat radost

Old Post 30-09-2019 v 17:56 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šulko
Stálý Člen

Karma uživatele šulko - 17% PěstitelskáKarma uživatele šulko - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 2

To máš dosť veľké ja som dal v bedni od kompu 24g sucheho tak sa ukáž :P sledujem

No.1 Super Skunk 09-10/2018
No.2 2x Painkiller CFL200W PCgrow 04-05-06/2019
▼AKTUÁLNE IDEM TOTO :-) klik▼

Po tráve sa nebehá, po tráve sa smeje

Old Post 01-10-2019 v 16:56 PM
šulko je offline   Profil uživatele šulko   Find more posts by šulko   Foto galerie člena šulko   Click here to Send šulko a Private Message   Add šulko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od šulko
To máš dosť veľké ja som dal v bedni od kompu 24g sucheho tak sa ukáž :P sledujem

Tak minule kolo jsem mel ze dvou kytek 78g susiny ciste topu, spodek jsem nevazil. Myslim, ze ten vynos byl znacne zredukovan tip, ze jsem to jel v lete a v boxu bylo klidne 35 stupnu jak nic. Tedka si delam ambice vetsi, uvidime co na to rekne kralovna

Old Post 01-10-2019 v 21:31 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Touma

Tak minule kolo jsem mel ze dvou kytek 78g susiny ciste topu, spodek jsem nevazil. Myslim, ze ten vynos byl znacne zredukovan tip, ze jsem to jel v lete a v boxu bylo klidne 35 stupnu jak nic. Tedka si delam ambice vetsi, uvidime co na to rekne kralovna


Královna umí překvapit, dobrá odolná odrůda i v outdoor... sem zvědav

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 05-10-2019 v 14:23 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 5



Ahoj, přidávám fotky po pár dnech růstu. Jelikož mám i na růst HPS, tak se stonky hodně tahají nahoru. Už jednou jsem 3 kytky dával do květináče níž, tu čtvrtou ne protože je chudák celá nějaká pozadu, tak snad je dožene. Nakonec to vypadá, že je budu muset brzo znovu vykopat a zasadit znovu ještě o kus níž. Nicméně jsem s růstem zatím spokojen, ale nevím proč se tak zajímavě kroutí listy.

Old Post 06-10-2019 v 15:17 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šulko
Stálý Člen

Karma uživatele šulko - 17% PěstitelskáKarma uživatele šulko - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 6

Je to celkom drasticke znova ju vykopat a zasadit . Moze jej to sposobit stres takze by som ju nevykopaval. Pockaj kym ju presadis do finalnej nadoby aby si neposkedil jej korene. Ak uz vo finalnej nadobe je tak ju radsej podopri. Stonka zhrubne. Daj silnejsi ofuk aby bola stonka nutena zvacsit svoj obvod. Tiez som mal problemy s vysokou stonkou ktora sa mi neustale ohybala a lamala. Bol problem s jej podopieranim takze som to spravil ked som ju presadzal do finalnej nadoby a pomohlo to ! Rastlinka sa rychlo otriasla a fungovala dalej ako nic drzim palce :-)

No.1 Super Skunk 09-10/2018
No.2 2x Painkiller CFL200W PCgrow 04-05-06/2019
▼AKTUÁLNE IDEM TOTO :-) klik▼

Po tráve sa nebehá, po tráve sa smeje

Old Post 07-10-2019 v 12:09 PM
šulko je offline   Profil uživatele šulko   Find more posts by šulko   Foto galerie člena šulko   Click here to Send šulko a Private Message   Add šulko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 7


Po pár dnech jsem se vrátil domů, holky rostou krásně. Jedna je tedy pozadu, takže tu nebudu zaštipovat a nechám ji růst. Ostatní se mi líbí, jak rostou krásně sami od sebe do šířky a nevytahují se, brzy přijde záštip a ohýbání. nehnojím, to je ještě dost brzy. Nepřesazoval jsem, ale zítra tam přidám tyčky ke stonkům, aby se nezlomily. At roste!

Old Post 10-10-2019 v 21:26 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 8


Nějak jsem zapomněl aktualizovat. 3 kytky jsem zastříhl nad třetím patrem hezky, poslední jsem nechal at je doroste. Tu jsem zastříhl s týdenním zpožděním cca. Chtěl bych zkusit nějakou techniku, kdy se všecky spodní větve podtím ustříhnou, ale nevím, jestli už není pozdě protože jsou už dost velký. Nyní 2-3 dny na růst ještě a přepnu. Jsou to takový hezký salátky, myslím že není třeba ani roztahovat ani nijak ohýbat, to uvidíme. Přídávám fotku 4 dny nazpět, čili po 14 dnech 18/6. Postupem přidám další info

Naposledy upravil Touma 21-10-2019 v 20:16 PM

Old Post 21-10-2019 v 19:53 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krouhis
Stálý Člen

Karma uživatele Krouhis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 9

Cus podle mě můžeš ty spodky oholit postupne během květu někde jsem tu viděl video jak to borec na YouTube strihal ala lolipop určitě si to můžeš vygooglit jestli je to to co chces ale ten to vzal hodně 😂 já to teda beru min

Old Post 22-10-2019 v 05:31 AM
Krouhis je offline   Profil uživatele Krouhis   Find more posts by Krouhis   Foto galerie člena Krouhis   Click here to Send Krouhis a Private Message   Add Krouhis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šulko
Stálý Člen

Karma uživatele šulko - 17% PěstitelskáKarma uživatele šulko - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 10

V 7. tyzdni kvetu davam vsetok spodok dole listy nehavam len okolo palic . Zvysi to vynos niekedy aj o 1/3 pretoze sa rast koncentruje na kvet

No.1 Super Skunk 09-10/2018
No.2 2x Painkiller CFL200W PCgrow 04-05-06/2019
▼AKTUÁLNE IDEM TOTO :-) klik▼

Po tráve sa nebehá, po tráve sa smeje

Old Post 23-10-2019 v 07:30 AM
šulko je offline   Profil uživatele šulko   Find more posts by šulko   Foto galerie člena šulko   Click here to Send šulko a Private Message   Add šulko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od šulko
V 7. tyzdni kvetu davam vsetok spodok dole listy nehavam len okolo palic . Zvysi to vynos niekedy aj o 1/3 pretoze sa rast koncentruje na kvet


Diky za radu! Pokud se nepletu, tahle odruda ma kvest 8 tydnu, cili neni lepsi to pokosit driv? Ten jeden tyden, to uz stejne flushuju tak nevim jaky to ma vliv . Mam pripravenou homemade sit 60x60 akorat do boxu, ale nevim jestli je to u tehle salatovejch odrud, kdy to roste jako kerik ma vubec vyznam. Kazdopadne diky za pripominku, kazdeho nazor si cenim a jsem za nej rad.

Old Post 23-10-2019 v 08:12 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šulko
Stálý Člen

Karma uživatele šulko - 17% PěstitelskáKarma uživatele šulko - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 12

To je podla genetiky. Ja praktizujem vzdy 3 tyzdne pred kosou :-) Ak mas genetiku co kvitne kratsi cas tak by som to posunul na 2,5 tyzdna pred kosou. Kazdopadne ide o to ze vsetky spodne listy su ti na hovno a potrebujes listy len okolo kvetu a okvetnych casti. Ostatne ti zbytocne odoberaju energie ktora sa moze sustredit tam kde potrebujeme. :-)

No.1 Super Skunk 09-10/2018
No.2 2x Painkiller CFL200W PCgrow 04-05-06/2019
▼AKTUÁLNE IDEM TOTO :-) klik▼

Po tráve sa nebehá, po tráve sa smeje

Old Post 23-10-2019 v 09:32 AM
šulko je offline   Profil uživatele šulko   Find more posts by šulko   Foto galerie člena šulko   Click here to Send šulko a Private Message   Add šulko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 13

Ouki, oficialne jsem debil. Vcera jsem ve spechu redil hnojivo misto 5ml/litr 50 ml/litr. Doslo mi to az dneska, kdyz jsem vzal do ruky davkovac na jednotlive ml a rikam si v duchu “no, tak ten panak na litr bylo vlastne o trosku vic”. Mam to nejak rychle prolit vodou, nebo zkusit jestli to nezkousnout a ted nehnojit, nebo to rovnou vyhodit? Diky diky!

Old Post 23-10-2019 v 19:19 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šulko
Stálý Člen

Karma uživatele šulko - 17% PěstitelskáKarma uživatele šulko - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 14

Ak máš EC meter odmeraj ec. Do 2.0 je to dobré ale radšej by som spravil flash čistou vodou . A nechaj schnúť 3 dní ak hnojis organikou bol by som v kľude i keď si to riadne prepiskol môžeš čakať žlté fľaky. Vyhodiť určite nie netreba šak zachvilu kosis nechaj to tak ak máš odolnú genetiku tak sa to vstrebe

No.1 Super Skunk 09-10/2018
No.2 2x Painkiller CFL200W PCgrow 04-05-06/2019
▼AKTUÁLNE IDEM TOTO :-) klik▼

Po tráve sa nebehá, po tráve sa smeje

Old Post 24-10-2019 v 06:03 AM
šulko je offline   Profil uživatele šulko   Find more posts by šulko   Foto galerie člena šulko   Click here to Send šulko a Private Message   Add šulko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 15

Hnojim ted poprve na ukousku mineralnim hnojivem, jedu plagron terra grow/bloom. Oukej, jdu to zkusit prolejt, dam tomu trosku sprsku a necham je par dni bez zivin zase
Edit: tak kazda dostala 8 litru proplach, tj 2x objem kvetinace to by mohlo stacit. Tu zakrslou jsem neprolival, te jsem takovou cocku nedal. Uvidime, snad je tedka ta hlina nacucana vodou neutopi.

Naposledy upravil Touma 24-10-2019 v 08:03 AM

Old Post 24-10-2019 v 07:19 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šulko
Stálý Člen

Karma uživatele šulko - 17% PěstitelskáKarma uživatele šulko - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 16

prebytocna voda ti odtecie do misky pod kvetinacom takze toho by som sa nebal len to chvilu nezalievaj aby sa ti nechitila pliaga do korenoveho systemu. Nabuduce daj bacha. Nestretol som sa s hnojivom ktoreho davka je vacsia ako 6ml/1L takze nikdy nedavas viac radsej si 2x precitaj navod. Drzim palce

No.1 Super Skunk 09-10/2018
No.2 2x Painkiller CFL200W PCgrow 04-05-06/2019
▼AKTUÁLNE IDEM TOTO :-) klik▼

Po tráve sa nebehá, po tráve sa smeje

Old Post 24-10-2019 v 10:03 AM
šulko je offline   Profil uživatele šulko   Find more posts by šulko   Foto galerie člena šulko   Click here to Send šulko a Private Message   Add šulko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-03-2013 - 3x Special queen_150w - 38 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8784270 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív