Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Skleník 2018 Early Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 49

kamarad ma na zahrade Toxic Hulk Fast od Naural seeds u kteryho pisou sklizen polovina zari a minimalne jeste dva nebo tri tejdny potrebuje.. ja letos od nich jel automaty a kazda kytka jinak dlouho kvetla a jinak dozravala. takze bych nikdy nebral v potaz ty jejich informace o dobe kvetu.. hlavne kazdej rok je jinej podzim.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 06-10-2018 v 10:10 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 50

Automaty by se měly počítat k danému počtu dnů ještě plus 21-25
Prptoze to je Cca doba kdy je v růstu
Pak se mi osvědčilo ze to vychází téměř na den přesně podle údajů banky

S pěstováním venku je to příště na přírodě no
Ale napr u sugar black rose od delicious seed se puse outdoor sklizeň konec září a je tomu tak

Teď mám venku white russian od serious seed z klonů a jede taky Cca tak jak se píše

Kvest začal na přelomu srpna a září
Kvete 55-65 dnů a to je Cca konec října první týden listopadu a tváři se ze to je taky celkem přesný

Asi hodně záleží na víc věcech

Jedna z nich je určitě nadmořská výška
Kamos má ty samé kytky vždy úplně jiné jakoby řidší a dozrávají tak o 3 týdny déle


No je to asi různé no
Jiný model jiné nároky

Pestu zdar

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 06-10-2018 v 10:39 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 51

ja treba jedu letos Black DOG od HSO(konec zari) a Vanilla Kush od Barneys(konec zari) a obe kytky chtej jeste minimalne deset dni.. temdle udajum(doba kvetu) bych veril snad jenom u rizku coz se mi letos osvedcilo a sedi to presne.. promin za zasirani tema, at to jede!

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 06-10-2018 v 10:58 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 52

nikolajmorozov: jasny tomu rozumim taky to ty informace nejak 100% neberu jen me přijde divný kdyz se udává sklizeň polovina zari proc zacal kvést na začátku září a ne třeba nekdy v půlce srpna. leto a začátek podzimu nebyl zas tak špatnej. Tomu kámošovi to začalo kvést kdy přesně??

Kástroj: ano automaty počítám jak kdybych je mel pod lampou ty sedi, příští víkend by mela bejt sklizen.
Nadmořska výška nato ma určitě vliv u mě Vysočina. Proto jsem volil neco co by mělo dozrát a proto to mam ve skleníku kde ty podmínky jsou jiny. Banka uvadi 45-52 dní coz tyhle kytky jedu už treti kolo pod 250 hps a vdy to sklízím okolo 60dni. Tudiz kdyz to začalo kvést na přelomu srpna - září tsk by to melo bejt snad na konci října. Opět kdyz to srovnám podle skříně tak me to prijde jak v nejakym 40 dnu kvetu.

Jinak díky za názory, potřeboval bych tedy neco co dozraje na začátku října tak zkusím od Natural tu WW tam píšou out konec srpna a in 40-45 dni coz si myslím ze bych se mohl dostat do toho začátku října. Ted ovšem jak moc to je odolny vůči plísni. 🤔

Old Post 06-10-2018 v 11:19 AM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 53

Napsal jsi to hezky ..

Tihle otázku ovšem stokrát jinak si už položil asi každý 😅 co e rychle dobře a odolné ?

Taky jsem na vysočině
A můj Rus semnou ....

Bude zajímavé sledovat ve podobných podmínkách vysedky

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 06-10-2018 v 11:34 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od Tr&NLL
A zde dávám Early Skunk
I ten bohužel uz začíná mít plíseň tak doufám že to do konce měsíce stihne. To počasí co ted bylo je jim očividně nesvědčilo

Foto celek
jestli ti můžu poradit ostříhej to od těch velkých listů nech jen malé u palic... sníží se Ti vlhkost a více energie bude ta kytka dávat do palic 😉

Old Post 06-10-2018 v 12:36 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od Tr&NLL
Tomu kámošovi to začalo kvést kdy přesně??
nejak od 20 do 25 srpna.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 07-10-2018 v 14:28 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 56




Zdarec, AF ( fruit cheese) 13.10 uz to ma za sebou.
Tak jsem zvedavej kolik toho tak bude protože Automaty jsou moje premiéra.

Old Post 15-10-2018 v 17:21 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 57






Ale zato todle.... To už je jiná podívaná. Však posuďte sami😉

Old Post 15-10-2018 v 17:25 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 58




A tady celek.... Tak zase příště čau..

Old Post 15-10-2018 v 17:28 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 59






Zdarec, takže přidávám poslední foto pred porážkou.
První 2 fotky je ten automat, celkem bylo 64g, 6 rostlin.
Palice hodně bílé, řídké a nafouklé. Ale to jsem přesně čekal... Třeba se za daří příště. Na další rok zkusím auto Afgana a nejspis auto Mazara, stím ze to zasadim hned na jaře a ne az v půlce léta....
Zbylé fotky jsou paldy early skunku

Old Post 21-10-2018 v 21:46 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 60






Pokračování....
Poslední fotka je ten early co většinou nebyl viděl. První kytka předním je již sklizena

Old Post 21-10-2018 v 21:51 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 61





Sklizeň probíhala 20.10 - 21.10 a to ještě čtvrtka kytky zůstala ve skleníku na zitrek. Bohužel jde to pomalu, člověk by nerekl kolik to muze mit větví.... Zatu dobu jsem viděl pouze zeleň, nůžky a pivo 😂😂
Chtělo by to nějakou masinu která to bude stříhat za nás 😀
Sušim teda fakt jen paldy co se mají k světu ze zbytku paliček a listí bude ledovej hášek

Old Post 21-10-2018 v 22:01 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
segina
Nový Člen

Karma uživatele segina - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 62

[účet odstraněn]

Old Post 30-10-2018 v 10:43 AM
segina je offline   Profil uživatele segina   Find more posts by segina   Foto galerie člena segina   Click here to Send segina a Private Message   Add segina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grandal
Nový Člen

Karma uživatele Grandal - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 63

Máš to moc pěkný. Já když jsem sklízel prvně tak jsem věděl že to nůžkami už nikdy dělat nebudu, dělal jsem to tehdy skoro celý týden. Pak jsem narazil na ruční trimmer a jsem nejvíc spokojený, jen ta pořizovací cena..

Old Post 30-10-2018 v 12:31 PM
Grandal je offline   Profil uživatele Grandal   Find more posts by Grandal   Foto galerie člena Grandal   Click here to Send Grandal a Private Message   Add Grandal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STi
Stálý Člen

Karma uživatele STi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 64

Jakej trimmer použivaš?

Životy jiných končí při rychlosti u
které životy druhých ožívají ........

Old Post 12-12-2018 v 07:09 AM
STi je offline   Profil uživatele STi   Find more posts by STi   Foto galerie člena STi   Click here to Send STi a Private Message   Add STi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-08-2019 - Skleník 2019 - 27 odpovědí
10-05-2016 - Skleník 2016 - 7 odpovědí
16-09-2013 - Skleník 2013 a out - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5393060 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív