Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Skleník 2018 Early Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 17

No a ja se bal ze to nestihne dozrát proto jsem to sázel brzy stejně jak venku tam se taky snažím co nejdřív ale tak aspon vim na další rok ze opravdu počkám az na 6 měsíc. Polyversum bohužel neznam ja koupil Bioton postřik proti plísni.

Old Post 16-07-2018 v 11:08 AM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Tr&NLL
Diky všem za K+
No ve skleníku jedu poprvé, vždycky jsem to mel bud v keřich nebo kukuřici a nikdy jsem neměl takove obludy co mam teď
Snažím se to tahat dolů a plísně se obávám protože větví má hodně a asi všechno nedokážu dat od plexiskla . Zatím teda nekvete každopádně uz by mohla at to mam za sebou .
Chci se zeptat na ty automaty jakej je cca výnos z jedne kytky? Ne ze bych si myslel že toho budu mit malo ale zajima me to.

No to záleží na hodně okolností a hlavně modelu..jel jsem svoje první kolo a nejvíc mi dala Amnesia-25g,pak jsem měl wappu malou z té bylo tjen 6g..ale teď jsem sklidil poslední wappu a ta bude mít cca kolem 20g ty výnosy jsem ovlivnil já díky mému amatérismu 😁

🌈

Old Post 16-07-2018 v 15:12 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 19

😀 😀 ja amnesiu ( NE automat) jel jednou pod lampou 250 hps a z jedné bylo kolem 40, me jde oto zda je to podobný kdyz to ma ten květ taky kolem 60-70 dni. Samozřejmě ty automaty dam do skleníku

Old Post 16-07-2018 v 15:29 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Tr&NLL
Je to čím dál větší a ja už nevím co stim . Další sezónu musím najit neco menšího nebo nevim..
no ono by treba i stacilo kdyby si mel kytky treba v 5L kvetnaci venku, zastrihnul je(treba i poohybal) a do skleniku dal treba pvniho cervence. v par vlaknech tu je, ze sazej koncem cervna nebo klidne i az v cervenci a nekolikrat presazujou.

jinak mas to moc pekny! budou sluzny konopny zne K+

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 16-07-2018 v 16:23 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 21

.. kebyze to fakt velmi prerasta , tak ja by som asi vybral vsetku tu zeleninu aby bolo miesto a herecky by som zohol k zemi .. a este raz .. P o l i v e r s u m

i see you bejbe

Old Post 16-07-2018 v 17:59 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Tr&NLL
😀 😀 ja amnesiu ( NE automat) jel jednou pod lampou 250 hps a z jedné bylo kolem 40, me jde oto zda je to podobný kdyz to ma ten květ taky kolem 60-70 dni. Samozřejmě ty automaty dam do skleníku

Ve skleníku se budou mít přenádherně moje auto amneska od semínka po kosu měla 105 dní ve foliaku, máš víc zkušeností si myslím že kolem 40g na kytku udělat můžeš kámoš běžně sklízí z balkonu na kytku 30-40g ať se daří

🌈

Old Post 16-07-2018 v 22:08 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 23






Zdarec, dnes po krásný bouřce kdy jsem konečně mohl trávit vic jak 5 minut ve skleníku bez toho abych se tam upekl, jsem stáhl kytky cca o pul metra dolu.
1, 2 foto před
3,4,5 po 😂
Jinak všech 6 semen auto fruit chesse vyklicilo takže to brzo zasadim do skleníku. Foto automatu zatim nedávám prijde mi zbytečný fotit sazenicky 😉 ale jak trosku vyrostou hned to fotim a posílám ☺️

Old Post 21-07-2018 v 19:46 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 24

Počítej že se ještě alespoň o půl metru vytáhnou 😀

Old Post 23-07-2018 v 10:47 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 25

S tim ale už počítat nechci 😀😀😀

Old Post 23-07-2018 v 12:37 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 26






Zdravíčko lidičky, nemůžu si pomoc ale lituji toho ze jsem to tam vůbec sazel 😪😂😂. Zkoušel jsem to nejak merit podel celého stonku a jestli se nepletu kytka ma 280cm. Myslel jsem si az do poslední chvíle ze se to tam vejde ale teď vim na 1000% ze ne. Výška skleníku je 2m delka 4 takže možná kdybych to táhl vodorovně k jednomu konci tam to otocil a táhl z5 tak možná by se vešla 😂😂. Jinak uz jsem zasadil ty automaty tak mi držte pěsti ✊.

A ted to foto 1, 2 predek ( druha kytka se tam nevešla nebo spis nejde vidět 😂
3. Foto ta druha kytka z okna
4,5 Fruit chesse auto

Old Post 30-07-2018 v 18:37 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 27

Zdar mas tam peknu hustarnu skoda ze si nesiel scrog jak vravis bolo by to brutal
Inak to zatial vypada na pekne kolo GL


Old Post 31-07-2018 v 11:07 AM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 28






Ahoj, přidávám nějaké nové fotky zde je 6 automatů Fruit Cheese docela se vytahli za tak malou chvilku jedu to poprvé takže nevím zda to je normální ale počítám stím ze ker z toho asi moc nebude.

Old Post 14-08-2018 v 18:47 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 29



No a zde je ten super rychlej early skunk kterej stále nekvete. Hodne větviček už jsem ostříhal ale není to vůbec poznat 😀😀
Jen doufám ze podzim bude dobrej abych to opravdu nemusel všechno vyhodit

Old Post 14-08-2018 v 18:54 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 30






Zdarec všem, tak zatím mam velkou radost 😊 protože vše kvete tak snad to nezkazí plíseň.
Tady dávám fotky fruit cheese

Old Post 30-08-2018 v 18:12 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 31





A zde ty krasavice... Obávám se ze az to nahodi pořádně palice tak ted jak jsem to vazal dolů tak to budu vázat nahoru 😂😂

Old Post 30-08-2018 v 18:17 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 32

Zdarec lidi jelikož vse krásně kvete tak se chci vas zeptat jak nejlépe zabránit plísni. Nekde jsem cetl že zavírat pres noc skleník tak se chci zeptat na důvod proc? Vsak ta vlhkost se právě diky tomu tam bude držet nebo ne? kdyz se ma hodně větrat.....Koupil bych klidne 2 větráky a tady ještě otázka zni.. poustet jen přes noc? Porad se bavíme o vlhkosti. diky moc vsem za rady a at to roste :-)

Old Post 04-09-2018 v 10:19 AM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-08-2019 - Skleník 2019 - 27 odpovědí
10-05-2016 - Skleník 2016 - 7 odpovědí
16-09-2013 - Skleník 2013 a out - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9097990 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív