Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Zmaru » Reggaemanista's outdoor 2018
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Obecné 3 x no name Příspěvek č. 17

Pozdě ale přeci aspoň něco, příští týden se má ochladit na 15°C a má být deštivo, takže nejsem rád doufám že se brzo zase vrátí Slunce a bude teplo do konce listopadu...

Naposledy upravil Reggaemanista 19-09-2018 v 19:12 PM

Old Post 19-09-2018 v 18:28 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 18

Píše to No post specified. nějaký error takže sorry že není foto měly být 4 fotky, zkusím to nahrát později...

Punkheart : Tak jsem se díval na stránky Barney's Farm a uvádějí u Dr. Grinspoona dobu květu 90 - 95 dní.

Naposledy upravil Reggaemanista 19-09-2018 v 19:15 PM

Old Post 19-09-2018 v 18:30 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradnick
Stálý Člen

Karma uživatele zahradnick - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 19

ak to nedáš do vnutra pod nejaku lampu tak z toho nebudeš mať prakticky nič, aj kebyže to začalo za ten mesiac kvitnúť, tak pri dobe kvetu 90-95 dní to budeš sklízet kedy? na konci ledna? do mesiaca prídu prvé mrazy a taká mladá rastlina to nemusí ustáť

Old Post 20-09-2018 v 14:31 PM
zahradnick je offline   Profil uživatele zahradnick   Find more posts by zahradnick   Foto galerie člena zahradnick   Click here to Send zahradnick a Private Message   Add zahradnick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 20


to je niaka prehnaná doba kvetu nie?... 3 mesiace, ale aj tak dúfam že ti to víde, aj keď možno pliesni sa nevyhneš, no snád to bude co najlepšie, ja som dnes hádzal do špongii chilli čo chcem mať za oknom jeden special kush od RQS a niake semená čo som našiel v sušine mix ginger punch, kritic a lsd_25

Naposledy upravil SMOLA33 20-09-2018 v 16:09 PM

Old Post 20-09-2018 v 15:06 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 21

Jo, to není Dr. Grinspoon, jenom jsem psal že Dr. Grinspoon má takovou délku květu, ty semínka jsem našel v sáčku v palicích od kupovaného hulení celkem dobrého, asi podlampy. Jo a nakonec to vypadá že to jedno se chytlo, už ji zezelenali první lístky, ale lístky ještě nejsou nahoru, počítám se zítra vzpřímí a už poroste, zítra dám snad foto, takže nakonec úspěšnost klíčení 2 z 9 2/9 teda kdybych to ráno nenašel na 2 části tak byly 3 - třetí jak jsem již ráno psal jsem našel oddělené semínko s lístky od klíčku v zemi. Jinak budu to mít pod PETkou přikryté tak snad ten mráz těm rostlinkám nebude až tak vadit, uvidíme, pokus, semínka mě nestály nic. Takže tak.
Dr. Grinspoon bude možná na jaře příští rok jestli se zadaří...

Naposledy upravil Reggaemanista 20-09-2018 v 19:39 PM

Old Post 20-09-2018 v 19:12 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Punkheart
Stálý Člen

Karma uživatele Punkheart - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od SMOLA33
to je niaka prehnaná doba kvetu nie?... 3 mesiace, ale aj tak dúfam že ti to víde, aj keď možno pliesni sa nevyhneš, no snád to bude co najlepšie, ja som dnes hádzal do špongii chilli čo chcem mať za oknom jeden special kush od RQS a niake semená čo som našiel v sušine mix ginger punch, kritic a lsd_25


Pri sativách nič neobvyklé, iba pre nás je to exotika (Nevills Haze od Mr. Nice 115 dní kvetu a takých príkladov je X)
Ak by chcel človek to pheno z Greenspoona čo vidí na nete (ten popcorn čo rastie jak na viniči) tak zrovna to má kvet cez 100 dní - takže buď zatmievať začiatkom leta alebo dúfať, že to dozreje do januára :P

...hluchonemý chlapec vraj zjavenie vidí takto:
oooooooaaaaaaaa oooooaaaaaaaa

(Omietkový démon, 2012)

Old Post 21-09-2018 v 07:52 AM
Punkheart je offline   Profil uživatele Punkheart   Find more posts by Punkheart   Foto galerie člena Punkheart   Click here to Send Punkheart a Private Message   Add Punkheart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Palec nahoru Příspěvek č. 23

Tak tady je konečný stav 2 kytky mohly být 3 jak jsem již psal, doufám že to stihne dozrát než nepadne první sníh no uvidíme, mám to v truhlíku. Příští rok bych chtěl na jaře na celý rok pěstovat aspoň 4 kytky, 5 už je moc dle mě/ na mě / pro mě - 4 akorát. Plánuju dát truhlík s těmito 2 kytičkama do lesa do ostružin, Slunce od rána s tím že to bude mít pěkné pozdně odpolední a(ž) večerní Slunce, ne jen to ale nevím jestli tam v poledne nebude stínit strom, to asi až bude Slunce ještě níže než je nyní. Jinak Dr. Grinspoona bych jak jsem již psal sklízel v listopadu, na začátku zřejmě příliš brzy ale tak v půlce listopadu, konkrétně přesně 15. listopadu ráno (aby bylo v šištinkách co nejvíce % THC) bych ho bral pod kosu, no uvidíme přiští rok...Dále jsem již napsal na e-mail od 5semen.cz a tam mi napsali, že zatím se Dr. Grinspoon neprodáva ještě velkoobchodně, měl by být k dispozici ke konci roku...Nyní si ho můžete zatím objednat co já vím jenom a pouze na officiálních strákách seedbanky Barney's Farm. No nic, až to zase poporoste hodím další up, jsem zvědavý jak to bude růst až se zítra ochladí. Jo a jestli se zadaří a budou obě samice tak se spokojím kdyby bylo aspoň z každé kytky po 2G, takže 4g z těchto dvou kytiček bych uvítal / bych se spokojil / by mi stačily .

Naposledy upravil Reggaemanista 21-09-2018 v 10:56 AM

Old Post 21-09-2018 v 09:58 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 24

Zase to píše No post specified, no snad ty fota do večera půjdou nahrát.

Naposledy upravil Reggaemanista 21-09-2018 v 10:19 AM

Old Post 21-09-2018 v 10:01 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 25

fotky dávat po jedné, jinak to háže chybu,forum je nějaké vadné, už jsem psal adminovi, ale reakce žádná...

Old Post 21-09-2018 v 10:55 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Foto Příspěvek č. 26


1.

Old Post 21-09-2018 v 11:18 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Foto Příspěvek č. 27


2.

Old Post 21-09-2018 v 11:20 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Foto Příspěvek č. 28


3. ta mladší

Old Post 21-09-2018 v 11:24 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Foto Příspěvek č. 29


4.

thaavi : Díky.

Chcu toho příští rok sklidit tolik, abych nemusel aspoň celý listopad jít ani jednou krát 1x za dealerem a stačí když koupím skla nebo papírky OCB Black, takže snad se zadaří příští rok a budou ty čtyři - 4 kytky a na podzim všechny 4 sklidím a budu celý listopad popukávat. Jo listopad mám rád , poslední podzimní měsíc a jak v listopadu svítí Slunce , tak je (venku) fajn(ov)ě.

Old Post 21-09-2018 v 11:29 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 30

ahoj, být tebou vykašlu se na to zbytečná práce, nebo je dej pod lampu jinak z toho nebude nic páč bude brzy zima.. jestli nemáš aspon skleník tak jsi možná tak v řiti Garantuju ti že to bude zbytečná práce...

Old Post 21-09-2018 v 11:30 AM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od WhiteFrost
ahoj, být tebou vykašlu se na to zbytečná práce, nebo je dej pod lampu jinak z toho nebude nic páč bude brzy zima.. jestli nemáš aspon skleník tak jsi možná tak v řiti Garantuju ti že to bude zbytečná práce...

Jasne, uvidíme jak jsem psal semínka mě nestály nic a dokud nenasněží tak je to v poho, SNAD , uvidíme jaké bude počasí, v úterý mají být sněhové vločky na hřebench (severních) hor...vzhledem k teplému létu tipuju, že bude teplý podzim, o práci mi ani tak nejde.

Old Post 21-09-2018 v 11:35 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 32

Fotky - 1.vybrat súbor
...........2.odeslat soubory
3.(pridať ich týmto spôsobom viacej ak chceš)
...........4. Oznacis v hornom poli všetky nahraté súbory
...........5. Klikneš na pridanie príspevku



A k tej teplote - keď klesne pod 15*C tak sa zastavuje vývin (laicky povedané)

Osobne to budem dávať za okno

Old Post 21-09-2018 v 12:03 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6307460 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív