Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Modely 1:1+ a jaké jsou vaše zkušenosti?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 17

Tak zase něco přidám. Podařilo se mi vyzkoušet v zahraničí

CBD Critical Cure. Změřených 6.15% THC a 8.61% CBD. Je to pro mě první CBD model u kterýho jsem reálně věděl, jaký ma obsah THC a CBD a jaký je mezi nimi poměr. Musím říct, že mě to poměrně překvapilo. Respektive jsem si myslel, že Purple orange co mám určitě není 2:1 a teď už tomu docela věřím. Toto by mělo mít poměr CBD:THC 1,3:1 a je to podstatně silnější. Samozřejmě to mohou ovlivňovat i další obsažené neměřené kanabinoidy, nicméně co se týče tohoto poměru, tak je to na mě už docela sílá. Je to znát hlavně při prvních potazích, které zkuřují a dávají pocit high, ikdyž nijak silně. Na bolest je tato odrůda vynikající, stejně tak se mi po ní dobře spalo. Nicméně zasekanost do druhého dne je dost vysoká, není to jako u modelů kde skoro thc není, které necítím vůbec. Chuť bych řekl zemitá, kouř velmi dobrej, ale jsem zvyklej na jemnější, ale to může být tím, že jsem si to nepěstoval sám, respektive mi přijde, že to není úplně správně navlhčené a vycurované.

Zároveň jsem ozkoušel Medikit Auto, pěstovaný venku. O něco silnejší účinek než dinamed, ale pro mě příjemnější, na bolest účinnější a zároveň stále do druhého dne neznatelný. Navíc je na pěstování podstatně snažší a má hezčí stavbu květenství než dinamed auto. Smoke report napíšu až budu mít zase bezprostřednější zkušenost, měl jsem ho naposledy před pár týdny a už si přesně nevybavuji všechny chutě.

Jako další přidám Dinamed Auto a Medikit Auto reporty odjeté pod Led panelem vlastní výroby.

A za dva měsíce plus mínus se opět ohlásím s reportem Sweet Pure od sweet seeds.

Old Post 28-08-2018 v 23:25 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od toketoy



Zároveň jsem ozkoušel [SIZE=3]Medikit Auto
, pěstovaný venku. O něco silnejší účinek než dinamed, ale pro mě příjemnější, na bolest účinnější a zároveň stále do druhého dne neznatelný. Navíc je na pěstování podstatně snažší a má hezčí stavbu květenství než dinamed auto. Smoke report napíšu až budu mít zase bezprostřednější zkušenost, měl jsem ho naposledy před pár týdny a už si přesně nevybavuji všechny chutě.

Jako další přidám Dinamed Auto a Medikit Auto reporty odjeté pod Led panelem vlastní výroby.

A za dva měsíce plus mínus se opět ohlásím s reportem Sweet Pure od sweet seeds.


Letos zkouším Medikit ale ne automat. http://www.buddhaseedbank.com/en/va...edikit-cbd.html
Píšou do 1%THC a až 20%CBD.Zatím kvete 2. týden. Udělal jsem 5 řezů (již zakořeněné v 0,5l květníku, kdyby někdo chtěl do skříně.

Old Post 05-09-2018 v 11:04 AM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 19

ROYAL MEDIC

Píšou THC: 10%, CBD: 12% tedy asi 1:1

Strašně pozdě začíná kvést. Je začátek září a teprve teď vidím první náznaky květu.
Kolega však tuhle kytku už ve skříni odjel a dal mi nakošt jednu palici. Tu jsem natřikrát zvapíkoval a stav byl takový zvláštní. Po prvních minutách jsem měl pocit, že najíždí ten klasický high THC ale po půlhodině přišel pokles jakoby to CBD ten stav vyrušil. Mohl jsem normálně fungovat jako za střízliva jen zůstal takový pocit v hlavě, že mozek je více otevřený než za střízliva. Na kouření si myslím, že to není vhodná tráva ale určitě to bude fajn z toho udělat olej a udělat z toho koncentrované konopné pilule. Z mého hlediska když to porovnám se silnějšíma THC only modelama, tak mi to příjde opravdu jako velmi slabá tráva. Na léčení a pro osoby, kteří jsou citliví na THC či mají rádi slabší učinek, tak můžu doporučit. Větší zkušenost můžu sepsat až někdy v průběhu listopadu jak mi ty dvě kytky na balkóně dokvetou

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 05-09-2018 v 15:53 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 20

Chtěl bych všem přispěvatelům moc poděkovat. Takové informace jsou pro mne cenné. Na příští rok jsem chtěl vyzkoušet několik "medical" odrůd a tyto informace mi moc pomohou při výběru.
Díky moc! Ať se daří

Old Post 23-10-2018 v 11:39 AM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Pixxel
ROYAL MEDIC

Píšou THC: 10%, CBD: 12% tedy asi 1:1

Strašně pozdě začíná kvést. Je začátek září a teprve teď vidím první náznaky květu.
Kolega však tuhle kytku už ve skříni odjel a dal mi nakošt jednu palici. Tu jsem natřikrát zvapíkoval a stav byl takový zvláštní. Po prvních minutách jsem měl pocit, že najíždí ten klasický high THC ale po půlhodině přišel pokles jakoby to CBD ten stav vyrušil. Mohl jsem normálně fungovat jako za střízliva jen zůstal takový pocit v hlavě, že mozek je více otevřený než za střízliva. Na kouření si myslím, že to není vhodná tráva ale určitě to bude fajn z toho udělat olej a udělat z toho koncentrované konopné pilule. Z mého hlediska když to porovnám se silnějšíma THC only modelama, tak mi to příjde opravdu jako velmi slabá tráva. Na léčení a pro osoby, kteří jsou citliví na THC či mají rádi slabší učinek, tak můžu doporučit. Větší zkušenost můžu sepsat až někdy v průběhu listopadu jak mi ty dvě kytky na balkóně dokvetou


O víkendu jsem sklidil 3 kytky Royal Medic, naštěstí počasí přálo, takže dojely v pohodě, i když palice byly trochu řídší. Právě přemýšlím, jak je nejlépe zpracovat k léčbě bolesti. Jakmile doschnou, určitě taky vyzkouším ve vapíku na sobě účinek a napíšu první dojmy.

Old Post 23-10-2018 v 15:12 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green johny
Nový Člen

Karma uživatele Green johny - 87% PěstitelskáKarma uživatele Green johny - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Milosx
Teď jsem dojel Candida od MMgenetics a můžu říct, že to podle účinku obsahuje mnohem více THC, než deklarují ( nejsem sám ). Jinak to je docela silná uspávačka...Chuťově mnohem příjemnější oproti tomu co jsem zatím pěstoval.

Čau milosxmilosxmilos. To jsi sklízel tak brzo ? to jsi ty ten floutek co mi to sklidil nezralý ? dělám si srandu hh
Měl jsem jen jefno pheno na outdoor do našich koncin. Indikovy pheno samozřejmě, jedno z pěti kytek. mělo by být letos bohatě sklizeny i v horších podminkach , záleží komu dáš řízek visjak ... Ostatní převážně sativovy phena začátek září sotva nakvet , takže pro venkovní podmínky nic moc i když při tak hezkém podzimu se to bude taky počítat , jinak spíš do skleníku, ale to při nevyzpytatelném počasí skoro všechno prakticky :O
Byla tam jedna sogovka která voněla citrusové nádherné ať si ji lil co chtěl , to je keeper ! Bohužel se podařilo zachránit jen indikovy pheno a pak vitálnější jednicku. Mraku až to bude změřený dej prosím echo

Naposledy upravil Green johny 23-10-2018 v 22:59 PM

Old Post 23-10-2018 v 16:48 PM
Green johny je offline   Profil uživatele Green johny   Find more posts by Green johny   Foto galerie člena Green johny   Click here to Send Green johny a Private Message   Add Green johny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 23

Tak už mi venku dorostl Critical Mass CBD. Musím říct, že na bolest zatím nejlepší model ze všech. Zároveň z něj nemám žádný depresivní nálady do kterých mě házel Purple Orange. Bohužel mi půlku kytky zlomil vítr, takže jsem jí sklidil dřív a ze zbylé půlky mi nějaký návštěvník uřezal největší palice, ale naštěstí byl tak hodný, že mi i něco nechal. Chuť je velmi dobrá, taková jemná a kouř neškrábě, nepálí.

Zároveň mi dojel i Swiss Dream Auto. Účinek příjemný, když si dám večer brčko tak jsem spíš víc komunikativní než před ním, líp se mi usíná, ale efekt na bolesti bych hodnotil jako spíš podprůměrný, přirovnal bych jej k dinamedu například. Ale má zase dle mého velmi dobrý vliv na náladu, když si dám jen Swiss, tak mám většinou další den až radostnou náladu. Chuťově a stavbou palic nic moc, prostě auto, chci vyzkoušet normální verzi

Nyní mi roste Sweet Pure od sweet seeds, další na řadě bude Swiss Dream a pak Green Doctor, na to se na obě velmi těším. Sweet Pure už teď voní krásně nasládle a Green Docotr by zase mohl mít optimální poměr CBD a THC pro mě.

Old Post 30-10-2018 v 11:21 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milosx
Stálý Člen

Karma uživatele Milosx - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 24

ja ted jedu Dinamed CBD plus, tak jsem zvedavej. Ale asi podle posledniho popisu je dinamed naprd ?

Old Post 30-10-2018 v 11:41 AM
Milosx je offline   Profil uživatele Milosx   Find more posts by Milosx   Foto galerie člena Milosx   Click here to Send Milosx a Private Message   Add Milosx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 25

Tak první dojmy z Royal Medic z vapiku Mighty: dal jsem prvni vapovani na 170C a druhy na 185C a celkem silně jsem to pocítil v hlavě, ma to dost grady na to, že by to měl být hlavně CBD model, ale přece jen cca 10 procent THC je asi znát. Chuť příjemná. Takže nevím, jestli to bude úplně vhodné pro moji máti, pro kterou by zjištění, že ji to omamuje, znamenalo, že to odmítne...

Old Post 30-10-2018 v 12:29 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Milosx
ja ted jedu Dinamed CBD plus, tak jsem zvedavej. Ale asi podle posledniho popisu je dinamed naprd ?


ahoj, že je naprd, bych určitě neřekl. Pokud to tak vyznělo, tak to je chyba na straně mých vyjařovacích schopností. Mně tolik nevyhovoval, ale přesto musím říct, že na bolest pomáhal líp než candida například. Zkarátka to asi nění jen obsahem THC, ale i synergií dalších kanabinoidů. No a taky záleží na fenu, který chytneš, to udělá fakt hodně. Dina plus jsme ještě neměl, pak pls napiš report, jaké to je. Díky předem

Old Post 06-11-2018 v 14:28 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 27

CBD strain Charlotte's Web,

pěkně tlumí bolest zad, potažmo spasmus svalu v důsledku nedostatku některých minerálů, především Mg. Namožený, ofouknutý sval taktéž.

Při malých dávkách pocit čisté hlavy.

Kdo nemůže usnout, taky možnost.

Je třeba si uvědomit, že každý je individuum, nicméně sběr informací od druhých je v procesu léčby velmi důležitým krokem k úspěchu.


„Nicnedělání je často ten nejlepší lék.“

Old Post 06-11-2018 v 16:42 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 28

The OG: Díky za info, hledám tenhle model už dlouho, respektive semena/řízky, tak aspoň vím, že nemám polevovat, když by mi to mohlo potencionálně pomoct s bolestí.

Nicméně proč píšu. Vyzkoušel jsem další model samozřejmě, již dříve avizovaný Swiss pure.

Musím říct, že je to prozatím můj jasný favorit. Kvetl nádherně do fialova, vůně intenzivní, ale ne až tolik jako u medikitu, který mi už přišel převoněný. Přešel jsem plně na vaporizaci, ale testoval jsem i v jednom brčku a taky paráda.

Účinky na bolest super, ale medikit mi přijde o něco účinnější. Zároveň se po něm cítím vyklidněně, pomáhá v usínání. Nemůžu než vřele doporučit.

Old Post 05-12-2018 v 07:56 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 29

Nejnověji jsem vyzkoušel CBD trávu z obchodu Weedo.cz. Zkusil jsem Super silver Haze. Chtěl jsem to zkusit hlavně kvůli avizovanému poměru, který mi vyšel na 1:82 THC:CBD. A musim říct, že ta úplná absence THC je zvláštní. Ale abych to pojal stejně jako předešlý reporty. Chuť jemná, vůně taková trochu do ovoce, nijak převoněnej, tak akorát. Na bolest mi to zabralo, ale míň než třeba 1:1 modely. Co je za mě asi největší výhoda, že jsem si jí dal někdy ve dvě odpoledne a vůbec mě to ''nevypnulo'' nebo nijak zvlášť neovlivnilo, takže si to můžu dát klidně během dne a dál fungovat úplně stejně jako bych si nic nedal, ikdyž samozřejmě trochu to cítit je. Zkoušel jste ještě někdo nějakou tuhle kupovanou trávu z netu? Já jsem koupil tady protože to měli nejlevnější a s poštou zadara a fotky jinejch prodejců nevypadaly tak dobře.

Old Post 09-04-2019 v 07:35 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 30

Ahoj, tak malý update ohledně novější várky Royal medicu odjetou v happyboxu. Nyní se shodnu s thaavim ohledně účinků. Po vaporizování příjde celkem silný high stav, který se celkem dosti dlouho drží. Není to nic extra silného oproti THConly odrůdám ale je to silně znát oproti předchozí várce. Pro mě však ideální, není to tak násilné jako THConly a přecijen to trošku oblbne ale pořád je schopný fungovat, tvořit nebo sportovat.
Jinak mám letos nachystán automat Medical Kush Gold (Spliff seeds) a Medical Mass (RQS), tak uvidíme

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 09-04-2019 v 08:08 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 31

Já mám bohužel zkušenost, že jak sativa, tak indica vnímání bolesti u mě zesilují, tak stále hledám, co by mi pomohlo na chronickou bolest od plotének. Letos teda hodlám vyzkoušet critical mass cbd a medkit a ještě afghan kush. Tak uvidíme, zda se mi podaří najít tu správnou kytku.

Old Post 04-03-2021 v 17:05 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8550480 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív