Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Super Cheeze+White Russian ULTIMATE JUNGLE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Obecné Super Cheeze+White Russian ULTIMATE JUNGLE Příspěvek č. 1




Tak vás tady vítám u 9tého kola pana Linčolna

Homebox Ambient 120*120*200
Vero 242watt 4x cobled 6té generace +10creered
+ 4x QuantumBoard LM301b+ 3000k (coby do květové fáze)

5x supercheeze v hlíně lightmix od atami
6x bílej rus v nft na jidb hnojích a vodě

odtah pacháč ventiltor ph ec metry a taková ta klasika však to znáte už z předchozích kol rozepisovat se nebudu ... o vybavení spíš o tom jak jde pěst
více info na vyžádání

duůležité info klíčivost supercheeze od trikomaseeds 100% po 48mi hodinách v mokrém ubrousku šli všechny holky rovnou do hlíny do finálních květníků
celý kolo bude klasicky freestyle a budu se snažit reagovat za chodu zaštipy ohýbačky kdy přepnout atd atd... vsadím koule že hydro mě jako obvykle přeroste ale to tak nevadí mám možnost si dobře hrát se světlama zavěšením výškou každé části osvětlení atd atd sledujte toto šílenství a nebjte se zapojit do diskuze bude to prdel


bože to focení telefonem a upload tady.. achjo
zdroje jsou mimo box na stěně box od zdrojů je asi 35cm daleko takže kein štres !

Old Post 09-09-2019 v 11:09 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 2

Mnoo to mě bude zajímat,budu sledovat a držím pěsti 👍



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 09-09-2019 v 11:53 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 3

Čau vypada to na hodne zajimavy pěst a ta kombinace světel na tu jsem zvedav co pod tim vykouzliš. hodně zdaru

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 09-09-2019 v 12:07 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 4

Sem zvedavý či ma zase posunů do top 10 final table to by ma motivovalo hodně ten pěst nějak zajímavě ukočírovat 🙏

Old Post 09-09-2019 v 12:20 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

Staci rict....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 09-09-2019 v 13:49 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 6

Ja to tlacit nechtel byl sem zvedavy jestli me tu das sam jako posledne kazdopadne dekuju zmanemá to pro mě že jsem mezi 10ti top kvalita nebo top zajimavost grow

Old Post 09-09-2019 v 16:53 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elvírka
Stálý Člen

Karma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 7

Tak se tesime, jak dopadnou ty quantumboardy, box vypada zajimave. Budu sledovat.

Old Post 09-09-2019 v 17:09 PM
Elvírka je offline   Profil uživatele Elvírka   Find more posts by Elvírka   Foto galerie člena Elvírka   Click here to Send Elvírka a Private Message   Add Elvírka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 8


Na qantumboardy je čas zapnu až na květ ted ale kukej miminka jsou doma

Ph 5.5 ec 0.5 ( 0.4 vstup ) hnoje 2ml A M B
22litros vodos den odstátos hlina zatim bez hnoje a upravy ph dávám jim pár dní a budou venku z hliny

Old Post 09-09-2019 v 18:24 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 9

Cawec! Pekný labáčik si postavil! Budem rozhodne sledovať. Zaujíma ma ako zvládneš 2 různe genetiky v 2 různych systémoch, ešte k tomu ten pomalší pest v hline zo semien. Držím palce, aby tie dievčatá zo semien boli aspoň približne rovnakého fenotypu, inak tam budeš mať vážne dosť horooor. Tie klony v NFT čoskoro vyletia, kým sa tie kvetináče akurát rozbehnú. No, rozhodne zaujímavé kolo si pre nás pripravil. Čím plánuješ hnojiť ten substrát? Dáš tam nejakú organiku, keď už půjdeš hlinu? Akú litráž kvetináčov si zvolil? Tie Quantumboardy máš od koho? Na Spideri máš původné optiky? Budeš ich mať nasadené?

Držím palce!!!

Naposledy upravil odo 10-09-2019 v 07:51 AM

Old Post 10-09-2019 v 07:32 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 10

Ahoj odo konečně někdo kdo mi pripravil sadičku otázek

Hlína rozhodně s biocannou
11litrový květináče
Quantumboardy jsou od alucraft.cz čipy samsung
Na spider veru mam puvodní optiky a chci nechat nasazeno
Je dost možný že než přepnu
Holky v hlíně dám někam jinam do boxu ke kamarádovi protože jak říkáš toto je horor ukočírovat musel bych hodně zpomalit hyddro a zbytečně držet na růstu což ale taky jde zařídit počkám ale třeba se to nějak vyvine mám možnost dát hlínu do výšky a tim dohnat třeba 30-40cm rozdíl ... a ještě je mam proto že jsem sháněl řezivo snad týden a nedařilo se tak sem si dal naklíčit a najednou bum a klony byly doma a seminka vykličené .. a zabít lajf tch semínek je škoda a i kdybych je pak měl o hodně menší na sluníčku se jim místo vždycky najde

Postavím květináče na černé kostky a budou blíže světlům nebudu je zastřihávat a snad se nějak stihnou aspoň trošku protáhnout ke slunci

Old Post 10-09-2019 v 10:23 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od LinChi
Ja to tlacit nechtel byl sem zvedavy jestli me tu das sam jako posledne kazdopadne dekuju zmanemá to pro mě že jsem mezi 10ti top kvalita nebo top zajimavost grow


-dat jsem te tam chtel,i bez vyzadani,ale znas to,.....casu dost.....kvalitu soudit nemuzu,ale tvoje pesty jsou zajmavy a dobre citelny s dobrou upravou....a taky castej upload je dulezitej,takze misto v TOP10 je jistej....
-GL.A/S.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 10-09-2019 v 21:06 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 12

LinChi - diky za odpovede! Tebou navrhované riešenia možných problémov mi pripadajú celkom rozumné - vidieť, že si nad tým rozmýšlal 11 litrov hliny s Biocannou mi príde rozumné. Som zvedavý!

Old Post 11-09-2019 v 11:17 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeer
Stálý Člen

Karma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 13

Drzim pesti chlape, Kacko mas doma, drz nft na uzde!

Old Post 11-09-2019 v 21:42 PM
netopeer je offline   Profil uživatele netopeer   Find more posts by netopeer   Foto galerie člena netopeer   Click here to Send netopeer a Private Message   Add netopeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 14





3dny po vložení klíčků do hlíny už jsou 4 z 5ti venku ten pozadu dám nejspíš hned pryč protože 4 rohy stanu jsou 4 malé květinky akorát a každá si vyplní svůj prostůrek možná se to povede mám už takovej nápad tímhle tempem věřím že maličcí uličníci vyletí rychle ven a hydro to budu držet na nízkým ec a před přepnutím si ho zkusím tak rozvětvit a pozastřihávat že pak vyletí jen hromada palic no prostě uvidím co dokážu

v boxu> zvlhčovačka =70-75% vlhkost
malej klipsnovej větráček honí páru rychle do boxu ...
jeden den sem to nechal ležet a bylo vidět kde se vlhkost drží nejvíc ... para v prvním květináči atp...

odtah na 100% přes pacháč
teploty v boxu 24*C nad světly cca 50cm od stropu boxu
teploty u květinek 25*C pod světly
roztok v nádrži 22-23*C
(BUDE NÍŽ vím že je ted málo vody v nádrži 20 litrů ) a světlo je nad systémem docela blízko a žádna květina tomu hydru nedělá stín docela blízko je prosím vás 80cm nad vrchním krytem systému
ph: 5,7
ec:0,5

kontroly všech parametrů musím měřit okem a rukou takže provadím pravidelně...

sem tam holky rosím vodou a hlídám aby zvlhčovačka nesvítila červeně že nemá vodu
taková klasika box je semnou v ložnici takže poslouchám všecho hučení

mám trošku strach v bytě 3+1 v osobním vlastnictví přepnout na květ a svítit cellých 672watt to už bude asi jinej odběr za dveřma občas číhám na budíky abych od okolních bytů moc neutíkal se spotřebou zbytek domacnosti se nažíme držet velice eco-save naštěstí předtím než sem zvýšil wattáž tak jme měli v bytě 2 herní pc s reálným odběrem při poze zapnutem pc okolo 250watt +xbox .. bydlel tu kámoš a pořád jsme pařili + 242w ve skříni
což myslím stále drží tu rovnováhu a nemělo by se nic měnit protože těch hodin kdy ty kompy běžely bylo víc než dost... ted mam jen notes ten moc nepapá no snad je moje schíza zbytečná

Naposledy upravil LinChi 12-09-2019 v 09:32 AM

Old Post 12-09-2019 v 08:58 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 15





tak je tady po nějaký odmlce updateeeee

olá amígos... v boxu sem řešil pár nešvarů jako moc vlhkosti na pacháč... ten se ucpal a přestal tahat vlhkost v boxu 99% naštěstí jen jednu noc páč tam lezu na kotroly každech 24

ph 5,5
ec 0,5
hlína zalitá zatím pořád bez hnoje a upravy ph ...

všechno roste.. klony začaly totálně razit cestu za sluncem hlína těžce nestíhá
hydro je mocná zbran ja se na tu hlínu asi fakt vyseru
každopádně chutově je hlína strop a s hydrem se srovnávat nedá i když hyda taky moc dobře chutnaj
pacháč sem tedy vytáhl dal na balkon na sluníčko a pustil do něj záložní ttčko aby to vysušilo .. trošku ho pak za tepla a sucha obouchám ... vyklepu z něj usazený prach .. pacháč by mohl ještě 2-3 kola dáat podle životnosti podle vyrobce smrad není ale když se ttčko dusí a nejde žádný vítr ven tak je to špatně. uvidíme přinejhorším objednám jeden záložní do sklepa do krabice kdyby tenhle už nefungoval
kdo je připraven není překvapen a v květu nechceme být cítít po celym panecku
uvažuju o pořízení aktivního přítahnu vents tt100 + 6 metrů dlouhá trubka od ventilačky až do boxu aby měly holky vzduch přímo z venku ne z pokoje kde se ten vzduch točí a mícha otázka zdali je to zbytečný nebo ne.. je odpověd. mužu zadělat sítky do boxu a nebude svítít ani píď

holky krásně zeleně a zdravé akorát se trošku kroutí listy snad to uvidíte na fotkách zajímalo by mě zdali je to hodně světla nebo že do nich přímo fouká 45cm větrák nebo je tam zima ? horko ? nebo špatný parametry vody ? malý ph nebo ec ?
sem trošku zmaten páč kroucení listů znám jen od světelnýho stressu / hodně světla / nebo od vysokýho ec což mi přjde jako blbost momentálně tam je ec 0,4 vstup plus hnoje na 0,5

mír a zdar přátelé držte palec

JO A TROŠKU SEM PŘESTAVĚL BOX ABY TO MĚLO TROCHU LOGIKU

Naposledy upravil LinChi 20-09-2019 v 14:35 PM

Old Post 20-09-2019 v 12:25 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 16




přestavěno a vyměněno za stare bile vents tt100 ten černý
zmrd moc kravál a ja u boxu spim

Old Post 20-09-2019 v 14:39 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5867990 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív