Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pořádnej pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

První pořádnej pokus Příspěvek č. 1



Ahoj, podělím se s Vámi o můj první pořádnej pokus něco vypěstovat.

Komponenty:

Homebox Vista Triangle 120x75x160
GIB PRO-V-T 250W 230V předřadník
Výbojka Osram Plantastar 250W Dual Spectrum
Prima Klima 125 MES-II dvourychlostní 230-360m3/h
Filtr CAN-Lite 300m3/h
Stínidlo HAMMER 50 x 40 komplet s objímkou

Hnojky:

Zemina All-Mix od BioBizz
Root Juice BioBizz
Bio-Grow BioBizz
Bio-Bloom BioBizz
Bio-Heaven BioBizz
Top-Max BioBizz

Chci jet metodu SCROGU, dokážete mi někdo poradit jak vysoko bych měl zavěsit síť?

Dnes 23.4. dáváme klíčit do sadbovaček ROOT IT. Budu editovat

Květináče 11L 5x
Semínka Northern Light od RoyalQueenSeeds

Old Post 23-04-2018 v 14:03 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 2



25.5. holky vykukují ze sadbovaček ROOT IT.

29.4. dneska lezou kořínky ven z kostek, přesazuju do velkých květináčů a dávám do stanu viz. foto. Ve stanu necelých 28, vzadu zvlhčovačka.

Zálivka Root Juice 3ml/l a Bio Heaven 2ml/l.


Chtěl bych se někoho pokročilého zeptat na SCROG. Mříž mám připravenou, oka 5x5 cm.

Když prolézám stránky na netu, narazil jsem na fajn tutoriál:
http://www.growweedeasy.com/scrog-tutorial

Kolikrát topujete kýtí? 1x? 2x?
A může mi někdo, prosím, vysvětlit proč a jak uchycovat kytky pomocí toho "účka" co popisuje dotyčný v tutoriálu?

Díky!!

Old Post 29-04-2018 v 21:14 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 3

Čau, tiež mám zasadených 5 kúskov Northern Lights ale od Sagarmatha Seeds (NL #9) tak budem sledovať.Ja som po vyklíčení sadil priamo do 5,7L kvetináčov tak dúfam, že som nespravil chybu...

Old Post 30-04-2018 v 13:08 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 4

Ahoj. Super stan, tak akorat do rohu kazde mistnosti .] Ja ted zkousel taky svuj prvni scrog a zadny navod jsem si neprecetl coz asi nebyl zrovna nejlepsi napad lol. Ten tutorial se mi libi a zkusim se inspirovat na dalsi kolo. Tu sit budes potrebovat az tak tyden pred prepnutim.
Hlavu bych si lamal spise s teplotami a vlhkosti. Zvlhcovacka ti jede bez hygrostatu? Pozdeji se ti bude hodit. Googli Vapor Pressure Deficit a prvni obrazek. Ostatni uz neni tak dulezite. GL&HF

To:Fotosynteza
Presazovani = stres. Dobre si to spravil.

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 30-04-2018 v 17:06 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 5



Máme tu 8. den růstu.

Přidávám do zálivky Bio-Grow.

Aktuálně:

Root-Juice 3ml/l
Bio-Heaven 2ml/l
Bio-Grow 1ml/l

Old Post 03-05-2018 v 14:00 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Jointza
To:Fotosynteza
Presazovani = stres. Dobre si to spravil.


Promiň, ale tohle je kravina. V některých případech je naopak přesazování přínos 😉 víš, jak se blbě odhaduje zálivka, když máš třeba 6l kvetnik a v něm malinkou kytku? Zlatě postupně od 0.5l, pak až velký 😉

Jo a tak malé kytky není třeba hnojit, pozor na to 😉 obzvlášť když to máš v allmixu

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-05-2018 v 14:14 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 7

Po jaky dobe bych mel teda zacit hnojit? Na te tabulce od Bio Bizz je doporucene davkovani hned od zacatku...

Old Post 03-05-2018 v 14:31 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 8

Přesně jak píše Pítr90, přestaň hnojit, substrát máš předhnojený na 6 týdnů, pokud jsi chtěl hnojit, tak sis měl pořídit lightmix, ten je předhnojený cca na týden.

Grower sponzor

Old Post 03-05-2018 v 14:36 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 9

Pouzivam akorat rootak na light mix, ten ma 1.2EC coz je az az.. S hnojenim pockej jak pisou ostatni.

To: Pitr
V pohode, kazdy muzeme mit svoji zkusenost s presazovanim. Jestli si to tvoje kyti uzivaji, tak jen dobre pro tebe. Ja kdyz sadim tak rovnou do 5-15L a holky si jedou svoje a vim ze koreny jedou vsude a nemusi se tocit v nejakem malem vlhkem prostoru. Kytkam nevadi ze jim to zaleju jednou a pak cekam dokud to neproschne. Jedu v Airpot takze i dont give a fuck, you know .] V nekterych pripadech si nejsem vubec jisty, jestli chapes moji nejistotu .D Peace

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 05-05-2018 v 14:45 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 10



14. den rustu, dle rad vysazeno hnojivo a udelan prvni zastip

Old Post 08-05-2018 v 08:02 AM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 11



Takze tu mame 21. den rustu, dneska proveden druhy zastip, na jedne kyticce zkousim FIM. Zbytek jsem TOPnul. Teplota 26-28. Vlhkost kolem 80%. Byl jsem nucen dnes vyndat zvhcovacku, spodek stanu mi trochu nasakl a podlaha pod nim taky vlhla...

Za tyden prepnu 12/12

Old Post 15-05-2018 v 08:54 AM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 12

Tak čo ako sú na tom dievčatá?Už si prepol na 12/12?

Old Post 22-05-2018 v 02:12 AM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 13


ad presazovani: urcite pomaha, protoze v mensim kvetniku sazenice lip zakorenujou, protoze muzes ject mokrej/suchej cyklus, cim sussi substrat, tim se sazenice snazi dosahnout dal korenama a hlada vlhkost. ve velkym kvetniku zustava substrat mimo dosah korinku vlhkej, takze sazenice se moc nesnazi vyvijet korenovej system. jestli ma nekdo strach ze stisnenejch kelimku vod jogurtu, tak doporucuju si poridit 1L Airpots, pokud to v nich nechas poradne prokorenit, tak kytka po presazeni se vubec nebrzdi a jede v nastolenym trendu. Pred strkanim do airpotu davam nakliceny semena do raselinovejch kvetinacku, kde mam uz namichanej substrat, kterej budu pouzivat pozdejs, do substratu pro airpots jeste navockuju houby (mykorhizza k videni na foto taky)

Old Post 22-05-2018 v 08:44 AM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 14




Tak jsem tu po tydnu s dalsim updatem.

Dneska jsem nainstaloval moji domackou sit na scrog a zitra rano prepinam na 12/12.

S hnojkama pockam jeste tak 5 dni a pak zacnu holkam pumpovat papu.
Jsem moc zvedavej na ten scrog.

Postrehum a radam se nebranim, naopak je vyhledavam. Jsem novacek. Diky.

Old Post 22-05-2018 v 13:25 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 15

Lidicky nekdo kdo ma zkusenost se scrogem? Jak vysoko nad vrsky mam dat tu sit kdyz jsem dnes prepl na 12/12. Docela se ted vytahnou ne? Diky za radu.

Old Post 23-05-2018 v 09:34 AM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

Příspěvek č. 16

Máš to dobrý, teď to budeš asi 14dní nemilosrdně ohýbat pod síť. Hodně se vytáhnou. Většinu výhonků z mezipater spodků odstraň, jsou nízko pod sítí a stejně se to neprosvítí. Ať holky cpou energii do topů.

Old Post 23-05-2018 v 16:15 PM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-03-2012 - První pokus 400W - 196 odpovědí
27-01-2012 - první pokus - 32 odpovědí
11-01-2010 - první pokus 400w - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7835790 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív